My forumowicze

+
Oh LOL :D jak się wpisze mój nick w google,to prawie mój życiorys można wyczytać ze stron,na których jestem i byłem xD teraz tak sobie zobaczyłem :p
 
WITAM. Dzisiaj sie zalogowałem i sie przedstawiam od razu. to moje pierwsze forum, pewnie dlatego że grę kupiłem teraz z ciekawości a a cała sagę o Wiedźminie wciągnołem już jakieś 6 lat temu, tak jak raz przeczytałem to dla pewności jeszce raz. Teraz zaczołem grac i mam ochote znów sięgnąż do tej lektury. POZDRAWIAM.
 
witam Wszystkich!mam na imie Przemek, mam 20 lat, mieszkam w Dąbrowie Górniczej i studiuje prawo na UŚinteresuje sie sportem i grami komputerowymi (glownie sportowe i fantasy) i mam malo czasu na cokolwiek przez to ::)pozdrawiam cała spolecznosc witchera :)
 
już troche tutaj jestem i się nie przedstawiłem. Będzie krótko : Daniel, lat 25, niebawem (za parę miechów) absolwent łódzkiej filologii polskiej, narazie łodzianin lecz wkrótce zmykam do Konina. Nie lubie rosołu :D
 
hej mam na imię Magda jestem z katowic-ligoty i lubię konie jak widać na avatarze. w maju pisze maturę,a w czerwcu egzamin zawodowy z tytułu technik technologii odzieży. gry są moim sposobem na relaks tak jak konie. lubię czytac książki
 
Witam serdecznie !Mam na imię Kamil. Mieszkam w Hajnówce (woj. Podlaskie). Mam 19 lat. Interesuję się przede wszystkim fotografią (właśnie ten zawód szkolę), grafiką komputerową,. Od nie dawna kupiłem nową platformę komputerową i do tego dostałem oryginalną grę wiedźmin. Pozdrawiam wszystkich !!
 
Kłaniam się nisko .... Percival Shutenbach Kolabem nazywany w pewnych kręgach . Dwudziesto kilku letni product manager w jednej z Polskich a jakże ! firm , moge powiedzieć tylko że Redzi (z tego co widziałem) siedzieli na krzesłach made by firma w której mam przyjemność (od czasu do czasu) pracować . no ale bez zbędnych reklam , tak wpadłem się przywitać , fan , no może nie fan ale entuzjasta prozy pana Sapkowskiego od ładnych 10 lat . Entuzjasta papierowych rpg-ow , i innych mniej inteligętnych rozrywek :) To by było na tyle ..... Pozdrawiam ciepło społeczność ....
 
powitać !Jestem tutaj nowy (na forum) więc wypada się przywitać , na imię mam Kuba , lat 21 , mieszkam w kujawsko pomorskim w małej mieścinie (Żnin) pośród krainy jezior , studiuję zaocznie informatykę , jestem zapalonym motocyklistą (junak m10 z 1962 roku ;) ) , uwielbiam klimaty fantasy , jestem wielkim fanem książek Mistrza Sapkowskiego , do gry wiedźmin specjalnie ulepszyłem komputer no a dzisiaj się wreszcie doczekałem , przyszła paczka z grą :)pozdrawiam
 
Witam wszystkich fanow Wiedzmina. To tak na pierwsze primo cos wiecej o mnie w profilu mozna wyczytac. A czego nie mozna tutaj w tym poscie szanopwnej braci przyblize. Fan Fantasy i zgola innej dziedziny jaka jest szeroko pojmowana motoryzacjia. Pracuje ja sobie jako informatyk w pewnej firmie handlingowej. Z wyksztalcenia, grafik komputerowy, specjalizacja 3D, DTP i PS.
 
Witam,jestem Doba :) lat mam już ze trzy dyszki, będę średnią zawyżać :)Wiedźmin jest moim powrotem do grania po 8 latach przerwypozdrawiam
 
Witam & Hail. Po Forum i okolicach szwendam się od jakiegoś czasu mniej i bardziej intensywnie... Pora zatem ukłonić się, przywitać, dopisać tu i tam posta. Mój nick sieciowy to Mjoker. Różne inne dane są w profilu, więc nie będę się powtarzać. Pozdrawiam wszystkich graczy.
 
Witam!Nazywam sie Goska. :) Jestem tajemnicza ;-) ale moge zdradzic ze mam 20 lat i lubie RPG :] dosc nietypowe jak na dziewczyne, ale mam jeszcze inne zainteresowania, o ktorych nie bede pisac bo jak wczesniej wspomnialam jestem tajemincza Wydaje mi sie z tyle wszystkim wystarczy, a posta pisze bys prawdzic jak dziala to forum :] i oczywiscie zaznaczyc swoja obecnosc na nim.Pozdrawiam wszystkich graczy i forumowiczow!
 
Witam,Jestem Marek, od ładnego kawałka *tu wstawić należy spora liczbę lat* gram w gry na różnym sprzęcie. Zaczynałem jeszcze na ZX SPectrum i Commodorze 64. Potem były dwa typy Amigi, no i kilka różnych konfiguracji PC-ta. Gram głównie w strategie, ale i cRGP (oraz "papierowe" RPG) mnie interesują. Trochę piszę o grach (hobby takie)Byłem trochę za granicą, więc na polskich forach od niedawna się udzielam.Mój zestaw:Mobo - Asus P5K DELUXEICPU - Intel Core 2 QUAD QX6600 2,4RAM - 4 GB GeIL BlackDragon PC6400 800MHzGraphics - GALAXY GeForce 8600GE 512MB DDR3/128bit (wersja Over Clock) (Cooler Master - HeatPipe) (1,0ns) (600/2000)HDD - Seagate ST3500630AS Barracuda 7200.10
 
Witam wszystkich.Mam na imie Borys no i gramw gry, wpierw automaty a teraz PC, już od dobrych parunastu lat (hmmm... jak tak policzę to chyba ponad dwadzieścia więc chyba mógłbym napisać że gram od lat parudziesięciu ;) )Gram przede wszystkim w cRPG, które mój kolega określa nazwą "chodź i podnoś" ;) ale on się nie zna ;D
 
Cześć.Na imie mam Robert, mieszkam w Dąbrowie Górniczej.Troche minęło czasu zanim tu napisałem, podobnie jak lat od moich narodzin.Ja także pamiętam czasy spektrusiów, atari i innych liczydeł.Mam syna dla którego kupiłem Wiedźmina, ale najpierw sam zagrałem i stwierdziłem że te 18+ nie jest naciąganei okazało sie że Wiedźmin będzie na mikołaja dla mnie a nie dla niego.Dotąd nr 1 był dla mnie Gothic ale po wpadce z 3 teraz nr 1 jest Wiedźmin.
 
Witam! :)Jak mozna odczytać z nicka to mam na imię Mateusz. Lat mam już 17 (w czerwcu osiemnastka!), mieszkam we Lwówku (niedaleko Poznania - tak z 50 km w lini prostej). Interesuje się... no wiadomo - komputer + sprawy z nim związane. Maszynkę tą, istne wcielenia zła, posiadam już od... hmm, ile to będzie? A tak, około 6/7 lat, czyli w porównaniu z innymi pewnie mało... Co jeszcze? Interesuje sie muzyką... słuchaniem, oczywiście :) Uczę się w liceum, gdzie udzielam się w gazetce szkolnej (eee... ledwo dwa teksty, ale się rozkręcam!). A co do Wiedźmina... mam go od wczoraj :) Jeszcze wszystkiego nie rozgryzłem, ale spokojnie - cały tydzień mam przed sobą! Dobra, co się będę rozpisywał - mam nadzieje, że często będę odwiedzał to forum w różnych sprawach (oby jak najmniej problemów!). Koniec :) Pozdrawiam
 
Cześć mój pseudonim operacyjny to OjciecDyrektor :p. A tak właściwie to na imię mam Igor i jestem z jakże zacnego rocznika 1993 :). Jestem z Tychów, a interesuje się głównie webmasterką.
 
Top Bottom