Najlepsze gry roku wg. czytelników Onet.pl

+
Najlepsze gry roku wg. czytelników Onet.pl

Czytelnicy serwisu Onet.pl wybrali w głosowaniu najlepsze gry roku 2007 na PC i konsole. W przypadku konsol wygrało Call of Duty 4, natomiast wsród gier na PC najlepszym tytułem okazał się, tak zgadliscie, oczywiscie Wiedźmin! :) Pełne zestawienie możecie znaleźć na stronach serwisu Onet.pl
 
To było do przewidzenia :pBrysiu, masz 3 błędy literowe w tym newsie :p - wyraz: wsród, oczywiscie, zgadliscie (we wszystkich brak litery 'ś')......
 
Iwona said:
To było do przewidzenia :p
tak, bo pewnie większość polskich graczy Wiedźmina "rzuciło się", by zagłosować na jedyny słuszny tyuł :p ;), a niesądzę, by jakakolwiek inna gra, biorąca udział w głosowaniu, miała tak dużą społeczność graczy.
 

Eriash

Forum veteran
Iwona said:
To było do przewidzenia :pBrysiu, masz 3 błędy literowe w tym newsie :p - wyraz: wsród, oczywiscie, zgadliscie (we wszystkich brak litery 'ś')......
łehehehehe, to jak Brysiu mam Ci już oddać "prawy Alt" ? :)
 
Iwona said:
To było do przewidzenia :pBrysiu, masz 3 błędy literowe w tym newsie :p - wyraz: wsród, oczywiscie, zgadliscie (we wszystkich brak litery 'ś')......
A już myślałem że nikt nie zauważy :p. Tak to jest jak się pisze newsa bezpośrednio z admin panelu. ;)
Iwona said:
łehehehehe, to jak Brysiu mam Ci już oddać "prawy Alt" ? :)
Dobra dobra, cały czas mam Twój "Esc" oraz "lewy Ctrl" więc nie kozakuj ;D
 
Brysiu said:
A już myślałem że nikt nie zauważy :p. [...] ;)
No cóż, źle myślałeś... Ja spostrzegawcza bestia jestem ;D Tak przy okazji literówek: w Wiedźminie nadal w IV-V akcie przy zadaniu kończącym walkę na pięści pisze cmantarzu na bagnach mimo patcha 1.2..... Pisałam już o tym w stosownym temacie, ale widać ktoś olał...
 
Spodziewam się, że w krótkim czasie nastąpi wysyp tytułów gry roku dla Wiedźmina - szczególnie w wypadku polskich serwisów.BTW taki tytuł Wiedźmin dostał też w głosowaniu przeprowadzonym pośród użytkowników Forum Actionum (stosowny temat: >> klik > klik
 
I co się chwalicie? Jakby Wiedźmin wygrał w kategorii "gry na konsole" albo "najlepsza gra sportowa" to moglibyśmy pogadać. :p
 
Onet.pl ... aż mnie groza bierze na myśl o tym serwisie. Cóż, ale szacunek dzieci neo też się liczy - wszak nieważne, od kogo dostajecie pieniądze :)
 
Iwona said:
Pfff....mnie wolno, Brysiowi już nie wypada :pPrzynajmniej ortograficznych literówek nie robię Język
W wieku dwudziestu paru lat nie wypada już nikomu. Tym bardziej, że podczas pisania wiadomości, błędy w pisowni są zaznaczane :p.
 
Dorwall,Ty tu nie ściemniaj,tylko powiedz ile żeś naklikał na Onecie,bo ponoć Admini z Gamespota to już swoje dzieci Tobą straszą... ;)
 
Nie klikałem na onecie, nawet o tym nie wiedziałem. A co do GameSpot'a to przyznaję, że kliknąłem z 40 razy na samym początku, kiedy zaczął się szał, a potem tylko zagrzewałem do głosowania na tym oto forum, ale w innym wątku. Powody są proste... Jestem leniwy, a mój komputer jest cały czas używany, wiec Ghost Mouse odpada :p.
 
Ten "szał" (jak to dyplomatycznie ująłeś),to chyba (a raczej na pewno!) Ty zacząłeś!! No nie wiem,czy miałbyś teraz odwagę spojrzeć Geraltowi w oczy.. ;)
 
Top Bottom