Niedostępne karty

+
Dzień dobry, od kilku dni mam problem z niekótrymi kartami, takimi jak Poroniec, Wielki Dąb i Windhalm z Attre (i być może jeszcze z innymi). Otóż w menu budowania talii wyświetlają mi się one jako niedostępne, tak jakbym nie miała ich w swojej kolekcji, natomiast mogę nimi grać, gdyż są widoczne w starych taliach i taliach zaimportowanych z biblioteki, nie mogę jednak dodawać ich do nowych talii. Czy ktoś miał taki problem?
 

Attachments

  • Screen Shot 06-05-19 at 11.02 AM.PNG
    Screen Shot 06-05-19 at 11.02 AM.PNG
    381 KB · Views: 67
  • Screen Shot 06-05-19 at 11.03 AM.PNG
    Screen Shot 06-05-19 at 11.03 AM.PNG
    315.5 KB · Views: 63
W screenshocie z talią widać, że poroniec jest w wersji premium, w drugim nie wiem ale skoro po wpisaniu "Poronie" w szukajce znalazło Ci tylko jedną wersję tej karty a nie dwie, to zakładam że masz zaznaczony jakiś filtr jak np. 'posiadane' albo 'zwykłe' i wtedy nie wrzucisz porońca w wersji standardowej (nieanimowanej) bo masz go tylko w wersji premium (animowanej) a jak wiadomo można mieć w talii tylko jeden egzemplarz tej samej złotej karty.
 
Strzałki na pierwszym screenie (prawy górny róg) wydają się być aktywne, spróbuj w nie kliknąć - usuwają wszelkie filtry kolekcji.
 
Faktycznie, ale głupota. Ja nie używam tych filtrów, ale czasem, jak mam aktywnego Gwinta w tle, to różne rzeczy same się klikają. Dzieki i pozdrawiam
 

MaRIB1

Forum veteran
No właśnie z tym oknem w tle też mam taki problem. Gdy klikam na inny program, a okno Gwinta jest za programem i samo coś tam się klika w nim. Denerwujące jest to.
 
Top Bottom