Niekonczące się "Wyszukiwanie przeciwnika"

+
Niekonczące się "Wyszukiwanie przeciwnika"

Od wczoraj mam ten problem, po osiągnięciu 31 poziomu nie może mnie z nikim połączyć, mogę zostawić włączonego gwinta na godzinę, a i tak z nikim mnie nie połączy:/ Próbowałem restartów, GOG, klienta itd, ale nic nie pomogło, czy ktoś może ma jakąś rade ?
 
Piszę to na wszelki wypadek, gdyby ktoś miał podobny przypadek i zastanawiał się co się stało, otóż prawdopodobnie jest to problem większej ilości graczy, szczególnie o wysokim lvlu, na reddicie, nawet tutaj zaczynają się pojawiać tematy o podobnych problemach
 
Dołączam się do problemu. Zdecydowana większość prób wyszukania przeciwnika kończy się powrotem do ekranu wyboru talii lub długim kręceniem kółeczka. lvl27
 
No cóż, też mam wysoki lvl i czasami gram 5 gier pod rząd z tym samym graczem, a czasami trafiam na ludzi którzy grają swoje pierwsze gry i to niezależnie od pory dnia (nie wiem jak to działa), obecnie również nie mogę nikogo wyszukać.
 
Ja również podpisuje się pod tym problemem. Mam 21 lvl od czwartku przestalo mi dobierać przeciwików.
 
Last edited:
U mnie identyczna sytuacja, tydzień grałem bezproblemowo,zaś od kilku dni notorycznie wyrzuca bądź szuka 20s i ponownie wyrzuca do menu wyboru talii, lvl24
 
Ja jestem na 2 lvl i właśnie przed chwilką 6 razy z rzędu zaliczyłem powrót do wyboru talii.
 
Również zaatakował mnie ten błąd, udało się dziś dobić 3 poziom i od godziny, pomimo kilkudziesięciu prób, nie mogę zagrać. :facepalm:
 
Redzi problem już zauważyli, okazało się że zrobili "update" matchmakingu przez co teraz BARDZO dużo osób nie może się połączyć z kimkolwiek ... cięzko powiedzieć ile czasu zajmie im naprawa tego, może być to jeden dzień, a może i tydzień ...
 
Top Bottom