Nierealne kontrakty

+
Oglądam sobie kontrakty szukając co by tu zrobić no i przy arenie jest kilka kontraktów w moim przekonaniu praktycznie niemożliwych do wykonania. Są to: faworyt (talia z 10 kopiami tej samej karty) - chyba w sumie najprostszy z nich, milczenie jest złotem - talia z samych złotych kart, tarcza z brązu - talia z samych brązowych kart, same specjały - talia z samych kart specjalnych i mieszczuch - talia z samych kart Novigradu. Przecież zrobić taki kontrakt to jak wygrać w totolotka! Udało się komuś? A może jest na to jakiś sposób, którego ja nie znam?
 
Trzeba liczyć na to, że do Areny wjedzie jakiś specjalny tryb i umożliwi wykonanie takich kontraktów. Z tymi Novigradami to trochę lipton, bo on był dodany przy premierze Syndykatu i arena miała tryb kart tylko z rozszerzenia właśnie Novigradu.
 
Trzeba poczekać na specjalne wydarzenia. Co jakiś czas się pojawiają. Skup się na czymś innym, reszta sama wpadnie w odpowiednim czasie.
 
Trzeba poczekać na specjalne wydarzenia. Co jakiś czas się pojawiają. Skup się na czymś innym, reszta sama wpadnie w odpowiednim czasie.

Nie wiem, czy kontrakt pod tytułem 'zapełnij cały rząd artefaktami' będzie tak łatwo wykonalny, bo przy obecnej puli kart artefaktów nie ma aż tak wiele (pomijam fakt, że część z nich tworzy jednostki obok, a więc i zapełnić rząd wówczas nie sposób), a i na tryb gdzie wyskakuje ich więcej, raczej nie ma co liczyć.
 
Czy ja napisałem, że łatwo? Napisałem, że najłatwiej z tych wszystkich, a i tak jest on praktycznie niewykonalny.
 
Top Bottom