Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

+
@raison przy ciągłym odtwarzaniu faktycznie różnica jest mało widoczna ale wystarszy porównać poszczególne klatki i widać, że rendering jest bardziej szczegółowy, także to nie jest sztuczne podbicie bit ratu.
 
ej na stronie http://www.platige.com trailer podpisany jest jako "teaser" czyzby oznaczało to że moz emy spodziewać się czegoś wiekszęgo ?
 
No wlasnie porownywalem. Caly czas ta sama kompresja, bez zmian. To nie powinno tak wygladac.


Jakosc nie jest zla, o niebo lepsza niz ostatni trailer na yt, ale zawsze moze byc jeszcze lepiej.
 
Zapisałeś klatkę wysoko-bitrate'owego filmu w HD do JPEGa, który przy tejże rozdziałce waży niesamowite 37kb - i chcesz tym screenem coś pokazać? :p
 
No i na stronie PI są też credistsy, a w nich aktorzy:
Marianna Januszewicz


Grzegorz Kowalczyk


Robert Sikorski


Grzegorz Stelmaszewski



No i muzyka - Adam Skorupa.
 
No, musialbym go zapisac bez zadnej kompresji by mial rozmiar kilku mega ale to bez wiekszego znaczenia, bo tak to wyglada przy odtwarzaniu i przy okazji caly film by sie skladal z kilkuset klatek. Moge dolozyc jeszcze png, piec razy wiekszy.

 
Wejdźcie sobie na intera. Toczy się tam dyskusja o moralności w kontekście tego trailera :).
 
raisond said:
No, musialbym go zapisac bez zadnej kompresji by mial rozmiar kilku mega
No tak by było najlepiej, wiadomo. Ale nie będę się czepiał, bo rozumiem, o co ci chodzi. Pytanie tylko - czy te izokolory (są izobary, są izotermy, więc pewnie są i izokolory :D ale dobra, bardziej tu izopleta pasuje) są błędem w kodowaniu / za niskim bitratem, czy celowym działaniem. Bo to jednak nietypowe, żeby film o takiej gęstości danych miał problem z czernią. Przynajmniej ja tak to widzę.

raisond said:
Wejdźcie sobie na intera. Toczy się tam dyskusja o moralności w kontekście tego trailera :).
Inter od zawsze ma swoje kredki :p Chociaż akurat tutaj kwestia moralności została poruszona, więc możemy się śmiać z nich, ale po cichu :p
 
Tak sobie myślę, że Geralt to jednak prawdziwy dżentelmen jest. Jedną akcją ocalił kobietę przed torturami i jeszcze nakarmił.

 
Owlette said:
Jeszcze w życiu nie przeszło mnie tyle ciarków w niecałe 3 minuty. Najlepszy materiał jaki kiedykolwiek widziałem!!

SZOK, WSPANIAŁE aż mi słów zabrakło.

/edit
Widział ktoś może moją szczękę?


Mnie akurat ciągle ciarki przechodza jak oglądam "hope":) Czekając na aktywacje W2 oglądałem co chwile:)
 
Co by trzeba zrobić żeby nakręcić cały film "Wiedmin" tylko że na silniku graficznym z gry tak właśnie jak na tym trailerze ?
 
Witam. Ten trailer zmotywował mnie do napisania pierwszego posta :). Wcześniej ograniczałem się do czytania.

Trailer jest świetny. Praktycznie wszystkie elementy budują miażdżący, wiedźmiński klimat. Cieszę się, że temu wszystkiemu bliżej do W1 niż W2.

Zastanawiałem się przez chwilę, czy nie zrobili z Geralta jakiegoś potwora mordującego z zimną krwią, ale biorąc pod uwagę parę rzeczy, stwierdzam że jest OK:
- Geralt zatrzymuje się dopiero, gdy tamci mają zamiar znęcać się nad tą kobietą (wybić zęby młotkiem). Sama egzekucja go jeszcze nie zmusza do działania, wszak może być sprawiedliwa.
- Geralt nie bierze swojego miecza, dając do zrozumienia, że nie chce ich zabijać, tylko uratować tę kobietę (mimo iż wie, że rzeź raczej będzie nieunikniona - ale w ten sposób będzie usprawiedliwiony przed własnym sumieniem)
- Na początku tylko bije i odpycha żołnierzy, żeby przedostać się dziewczyny. Następnie staje i czeka co będzie dalej. Sam nie rozpoczyna rzeźni.
- nie zabija ostatniego żołnierza, który nie walczy. Chociaż tu można mieć wątpliwości, czy nie powinien pozwolić mu uciec.

No i ta niepewność na końcu, czy Geralt rzeczywiście opowiedział się po właściwej stronie (sądząc po uśmiechu dziewczyny). Świetne, bardzo wiedźmińskie.

Jedna rzecz mi się tylko nie podobała - chodzi o tą dosłowną, wyeksponowaną brutalność. Mam na myśli takie rzeczy jak spowolnienia czasu w momencie podrzynania gardła, tak żeby wszystko dokładnie pokazać.
Ja wiem, że do dzisiejszy trend zarówno w filmach jak i grach, że było to już w poprzednim trailerze do W2, co nie zmienia faktu, że tego nie rozumiem i trochę mnie to zniesmacza.
Czy nie lepiej jak te najkrwawsze momenty są subtelnie ukrywane, albo przynajmniej nie jakoś specjalnie eksponowane. Czy nie jest to wbrew pozorom bardziej "dorosłe"?
 
Top Bottom