Obchody 10 lecia - zakończenie

+

nosor

Forum regular
Wszystko, co dobre kiedyś niestety się kończy. Dzisiaj, po miesiącu pełnym konkursów, kończymy nasze obchody 10 lecia forum.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w naszych konkursach - dostaliśmy naprawdę całe mnóstwo zgłoszeń. Teraz to przed nami stoi bardzo trudne zadanie, jakim niewątpliwie będzie wybór najlepszych prac. W ciągu kolejnych dni ogłosimy zwycięzców wraz z przyznanymi nagrodami. Bądźcie czujni i sprawdzajcie nasze konkursowe forum :)

Jeszcze raz dziękujemy Wam za te wspólne 10 lat!

:cheers:
Zadowolę się koszulką z wiedźminem :fury:
 

Keth

Ex-moderator
W międzyczasie zawsze możecie podzielić się swoimi pracami z resztą forumowiczów wrzucając je tutaj np. :)
 
W międzyczasie zawsze możecie podzielić się swoimi pracami z resztą forumowiczów wrzucając je tutaj np. :)

Ale z tym "międzyczasem," to będzie tak, że zwycięskie prace w ogóle się nie pojawią chyba, że sami je wrzucimy? Czy pojawią się tylko trzeba najpierw trochę zaczekać?

Bo chyba nie skumałem do końca;pp
 
Last edited:
Ja proponuję wrzucać nadesłane prace w dedykowanych wątkach, żeby nie mieszać widokówek, wierszyków, przepisów itd. OK?

Pomysł wg. mnie bardzo dobry :) Tylko przy takiej formie upubliczniania prac obawiam się, że sporo może nam umknąć. Zwłaszcza jak zwycięzcy nie wpadną na ten pomysł (a Twojego posta przeoczą) lub nie będą zainteresowani wrzucaniem prac...

Ale miejmy nadzieję, że jakaś ładna galeria/prezentacja od REDów ze wszystkich konkursów się pojawi :)
 
Tylko przy takiej formie upubliczniania prac obawiam się, że sporo może nam umknąć. Zwłaszcza jak zwycięzcy nie wpadną na ten pomysł (a Twojego posta przeoczą) lub nie będą zainteresowani wrzucaniem prac...
To prawda, dlatego myślę, że organizatorzy powinni o tym napisać w poście, w którym ogłoszą wyniki - tego na pewno nie przegapią.
 
To prawda, dlatego myślę, że organizatorzy powinni o tym napisać w poście, w którym ogłoszą wyniki - tego na pewno nie przegapią.

Też dobry pomysł. Tylko nie rozumiem dlaczego nie mogą po prostu wrzucić jakiejś fajnie ułożonej galerii z podium. Wiesz...takie połączenie pracy konkursowej, nicku, pucharu wraz z numerkiem oraz wygranej. W regulaminie konkursu cosplay'owego jak byk stoi, że CD Projekt zastrzega sobie prawo do upubliczniania i wszelkiego wykorzystywania prac oraz wizerunków w nich zawartych. Więc dlaczego tutaj tego nie dali?

Dla mnie konkurs w którym wiem co ktoś wygrał ale nie wiem dlaczego (czyt. nie widziałem jego dokonań) to taka trochę zabawa na pół gwizdka:/
 
@Arbogast_m

Miałem na myśli wszystkie nadesłane prace. Galerię nagrodzonych Redania zapewne przedstawi (a przynajmniej mam taką nadzieję), ale ja chętnie poznam pozostałe zgłoszenia. Ci, którzy nie zostaną nagrodzeni, niech chociaż zostaną obejrzani przez innych forumowiczów. Niemniej w tym przypadku zdaję sobie sprawę, że przygotowanie pięciu zbiorów, z czego każdy zawiera kilkadziesiąt prac, to sporo roboty. A jest przecież jeszcze inter.
 
@Vojtas

Wiem. Zrozumiałem Cię. I dlatego napisałem - dobry pomysł!

Bo pięć konkursów razy trzy miejsca na podium dawałoby raptem piętnaście prac. Czyli chwila oglądania i cieszenia oka a potem posucha :)
 
Obchody zakończone?
A gdzie zlot fanów i impreza? :(

Oficjalne zloty fanów będą na bardziej doniosłych jubileuszach (czyli - srebrny jubileusz po 25 latach i złoty po 50 latach).
Wówczas dopiero zostanie oddzielone ziarno od plewy i okaże się kto jest prawdziwym fanem lub... kto dożyję ;) .
 
Top Bottom