Obchody 10 lecia - zakończenie

+

Keth

Ex-moderator
Obchody 10 lecia - zakończenie

Wszystko, co dobre kiedyś niestety się kończy. Dzisiaj, po miesiącu pełnym konkursów, kończymy nasze obchody 10 lecia forum.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w naszych konkursach - dostaliśmy naprawdę całe mnóstwo zgłoszeń. Teraz to przed nami stoi bardzo trudne zadanie, jakim niewątpliwie będzie wybór najlepszych prac. W ciągu kolejnych dni ogłosimy zwycięzców wraz z przyznanymi nagrodami. Bądźcie czujni i sprawdzajcie nasze konkursowe forum :)

Jeszcze raz dziękujemy Wam za te wspólne 10 lat!

:cheers:
 

Vojtas

Forum veteran
@Napoleon_Pl
Przypuszczam, że Redania w tej chwili ostro kranczuje. A to oznacza że jest raczej mało miejsca w "świetlicy", no i wraz z wizytą fanów wzrasta ryzyko wycieku.

@Wallace
Jesteś okrutny.
 
Konkursy były świetne, tylko jedno trzeba sobie wziąć do serca. Nigdy nic na ostatnią chwilę i nigdy na akademiku.. mam nadzieje na nagrody pocieszenia w postaci nalepek:D
 
Mi tam sporo radości sprawia gotowanie i jeszcze więcej jedzenie z poczuciem, że to wyszło smacznie i smakuje innym. Nie ma nic lepszego niż patrzeć jak inni jedzą ze smakiem :). Choć przyznam, że często nie mogą się doczekać końca i podjadają w międzyczasie :p.
 
Mi tam sporo radości sprawia gotowanie i jeszcze więcej jedzenie z poczuciem, że to wyszło smacznie i smakuje innym. Nie ma nic lepszego niż patrzeć jak inni jedzą ze smakiem :). Choć przyznam, że często nie mogą się doczekać końca i podjadają w międzyczasie :p.

Jeśli z podobnym entuzjazmem podchodzisz do kwestii szeroko pojętego mycia naczyń to jesteś gość.
:hatsoff:
 
Ehh ja niestety przez natłok różnych prac i wiele spraw na głowie nie zdołałem wziąć udziału. Szkoda może następnym razem ale i tak z niecierpliwością czekam na te wyniki :D.
 
@Keth
Wprawdzie ktoś już o to pytał ale rozwinę temat...

Czy ujawnicie zwycięskie prace? Bo taki konkurs w którym to ktoś wziął udział, ktoś inny coś wygrał i na końcu pojawia się jakaś lista mniej lub bardziej znanych nicków z wygranymi to trochę słabo by było:/

Chcemy zobaczyć twórczość i kreatywność forumowiczów! :)
 
Top Bottom