Odpowiedzi na Wasze pytania poznacie już 26 stycznia [UAKTUALNIENIE]

+
Proponuję inny konkurs - "kto pierwszy dopadnie sarenkę" :) (forumowicz z ojcem myśliwym z oczywistych względów jest poza konkursem ;) ).



A tak wracając do tematu nowości - czy to powyższe to jakiś wymarsz wojsk Redańskich po naradach w Loc Muine?
 
Najwidoczniej
Ew. to może być Płonąca Róża, chociaż od tyłu ich nie poznaję. Ostatnio łupię w W1 / Arkham City, sorry W2 :p
 
jedyny pies to ten martwy w misji w wariatkowie, tyle razy wczytywałem save'a aby biedaka uratować ,ale nekkerce były zawsze pierwsze:(
 
robert70r said:
@IwaN, tak, o ile pamiętam - nie pojawiały się fizycznie, te psy, tylko było je słychać.

Jednak dobrze pamiętałem... lecz po pierwszym wiedźminie mam jakąś dziwną urazę do psów ;). Ale z daleka z chęcią bym je pooglądał :).

@Addar, kompletnie zapomniałem.
 
Adam powiedział w wywiadzie że mają jeszcze plany wobec wersji na PC ale o tym później. Ciekawe co to mogą być za plany :)
 
Ten pan, co prezentował W2 na X360 to kto to, przepraszam, był? Jeśli to nowa "twarz" Wiedźmina 2, to ja już wolę engrisz polskich PRowców...
 
warzoch said:
Adam powiedział w wywiadzie że mają jeszcze plany wobec wersji na PC ale o tym później. Ciekawe co to mogą być za plany :)

Zapewne chodzi o pełnoprawny dodatek, który kiedyś obiecywali :)...

@greeks, prezenter nie był zły... nie jest to głos i entuzjazm Tomasza Gopa, ale poza lekkim zdenerwowaniem i czasem przycichym tonem, nie było tragicznie.
 
greeks said:
Ten pan, co prezentował W2 na X360 to kto to, przepraszam, był? Jeśli to nowa "twarz" Wiedźmina 2, to ja już wolę engrisz polskich PRowców...
Po angielsku gadał lepiej niż Gop. Tylko się biedak stresował...
 
Czyli pomijając dodatkowe 2 questy z ER, dostaniemy jeszcze większy dodatek ? Było by super :)
 
greeks said:
Ten pan, co prezentował W2 na X360 to kto to, przepraszam, był? Jeśli to nowa "twarz" Wiedźmina 2, to ja już wolę engrisz polskich PRowców...

Nie wiadomo, ale wyglądał na strasznie nieszczęśliwego. Gada dobrze, bo to pewnie jego natywny język, ale kompletnie bez przekonania. Jakby został w ostatniej chwili wzięty z łapanki, a miał inne plany na wieczór. I dawał do zrozumienia, że on tu z własnej woli nie jest ;)
Nie oczekuję fajerwerków entuzjazmu, jak u Tomka Gopa, ale rzeczowości - na przykład bardzo lubię słuchac wywiadów z Adamem Badowskim. Jest krótko, na temat, ale jednak czuć, ze go to obchodzi. I o ile wypowiedzi Tomka dzieliło się na cztery, to Adamowi wierzę - sprawia wrażenie solidnego i godnego zaufania.
 
Nie wiadomo, ale wyglądał na strasznie nieszczęśliwego. Gada dobrze, bo to pewnie jego natywny język
Ten Pan jest Polakiem. Możliwe, że całe życie mieszkał zagranicą, ale nazwisko - o ile dobrze zrozumiałem - ma polskie.
 
Źle z Tobą,idź już spać ;P I przemyśl swoje dzisiejsze postępowanie. Sio!

Offopujemy, nie?

Tak, dokładnie
Może kontynuujmy rozmowę wewnątrz tegoż posta, żeby nie nabijać dodatkowych? :D
Szypek


Ja już z Tobą nie rozmawiam, bo dziwne rzeczy wygadujesz ;P

No to nie, twoja strata :p


Znaczy, to do szypka było...

Postuluję wymianę pana.

Obejrzałam trailer kilka razy. Coraz bardziej mi się podoba ;)
 
Czy to czym rzucił Letho, to nie jest jakiś prezent od
Sheali?
Na petardę to mi nie wyglądało.
 
hmmm a tak doklejając się do tematu z konferencji wynika że konsolowa wersja wiedźmina ma znacznie powiększone napisy :) bynajmniej mi się tak wydaje czy podobny patch ukarze się i na PC`tach ;) osierocicie gram na Tv 32 cale i strasznie to nie przeszkadza ale przyznam szczerze że znacznie lepiej się czyta tekst większy taki jak na prezentacji jest czytelniejszy ;)

Edit: chyba znalazłem sam odpowiedz TUTAJ mam rozumieć że miana czcionki wchodzi w skład GUI i pctowcy nie uświadczą tu żadnej zmiany ?
 
Top Bottom