Oficjalna strona Wiedźmina - sugestie, opinie, krytyka

+
Community niestety woli narzekać, niż zrobić coś konstruktywnego, nieważne czy na stronę oficjalną, czy strony fanowskie.
 
manekk said:
Zgodnie z sugestia moda zglaszam problem tu.Po wejsciu na www.thewitcher.com od razu przekierowuje mnie na strone Atari.Ma ktos tez tak? To wiekszy problem, czy raczej jednostkowy przypadek?Jesli ma tak wiecej osob, to od kilku dni dotarcie do oficjalnej strony Wiedzmina jest bardziej niz utrudnione...No a jesli mam tak tylko ja - jak to do cholery wylaczyc? :-\
Musiałeś podać wiek, niższy niż 18 w sprawdzaniu pełnoletności.
 
Mam problem Otóż wykasowałem swój stary profil i zrobiłem nowy Chciałem pograc w Duel Maila a pisze ze nie ma takiego użytkownika (konto aktywowałem). Tak samo chcę zarejestrowac grę i nie można.Co można zrobic żeby można było grac w Duela i zarejestrowac, czy nic nie można zrobic? PROSZĘ O POMOC BARDZO!
 
Sisiok said:
Mam problem Otóż wykasowałem swój stary profil i zrobiłem nowy Chciałem pograc w Duel Maila a pisze ze nie ma takiego użytkownika (konto aktywowałem). Tak samo chcę zarejestrowac grę i nie można.Co można zrobic żeby można było grac w Duela i zarejestrowac, czy nic nie można zrobic? PROSZĘ O POMOC BARDZO!
Rejestracja gry, jak mi się wydaje, jest jednorazowa - oznacza to tyle, że jeśli kod został zużyty to nie może już zostać wykorzystany. A jeśli chodzi o DM to spróbuj z hasłem poszperać i upewnij się że dobrze wpisujesz wszystkie litery (może podczas rejestracji miałeś wciśnięty Caps Lock - zdarza się). Jeśli natomiast masz taki sam nick jak wtedy to usunięcie konta nic nie dało - na DM nadal będziesz miał te same poziomy itd.
 
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
Musiałeś podać wiek, niższy niż 18 w sprawdzaniu pełnoletności.
Nie przesadzasz Fir z tą pomocą nowym użytkownikom?Nie chce mi się wierzyć, że po 8 miesiącach manekk wciąż czeka na odpowiedź... ;)Problemy z rejestracją są tutaj poruszane
 
skoro temat dotyczy sugestii, opinii i krytyki strony - to pozwolę sobie się wypowiedzieć na temat forumnie podoba mi się głównie jedna rzecz - mianowicie notoryczne zamykanie tematów - a jako powód podane jest głównie coś w stylu np. "temat sprzed X miesięcy, nikt tu nic nowego nie wymyśli"gram sobie teraz w Wiedźmina drugi raz - i sporo tematów z I i II aktu jest pozamykanych - a chciałbym się tam jeszcze wypowiedzieć lub o coś zapytać - o czym nie było jeszcze mowy - ale zmuszony jestem zakładać nowe tematy, bo stare (IMHO bez sensu) są zamykane. Przecież to jest FORUM DYSKUSYJNE - można sobie podyskutować swobodnie - a nie tylko suche pytanie i odpowiedź. No chyba, że moderatorzy chcą z każdego topicu FAQ zrobić - a wiedźmin jest tak rozbudowany, że za kolejnym podejściem wiele nowych spraw się ujawnia.denerwuje mnie też fakt, że wypowiadają się tutaj osoby niepełnoletnie - no, ale to jest niestety nieuniknione - i od nikogo niezależne - tyle, że naiwnie myślałem, że skoro na pudełku jest 18+ to na forum spotkam tylko pełnoletnich graczy :whistle:.oczywiście ogólne wrażenie z oficjalnej strony i forum to 99,99% zadowolenia - więc te dwie wzmianki to tylko 0,01% negatywnego wrażenia :)pozdrawiam serdecznie :)
 
kto pisze opisy postaci na stronie głównej?? wiele tam, jakby to delikatnie ująć... niezgodności do Toruviel: "Cudem uwolniony wiedźmin nie pozostał dłużny i na pożegnanie solidnie poturbował młodą elfkę" - on ją poturbował jeszcze jak był związany :pdo Triss: "a nieśmiertelną sławę przyniosła jej bitwa pod Sodden – gdyż jako jedyna z czternastu czarodziejów cudem przeżyła zarazem makabryczny pojedynek z Nilfgardzkimi magami, po którym nadal nosi blizny na duszy i ciele." Czarodziejów było 22 a nie tylko ona przeżyła. Chyba że chodziło o to że jako jedyna z POLEGŁYCH 14 przeżyła
 
Nie wiem czy tak jest tylko w moim przypadku, ale ze strony internetowej Wiedźmina NIE MOGĘ ściągnąć niczego ;/ Od muzyki, poprzez tapety i na filmikach kończąc ;/ Da się ten problem jakoś załatwić?
 
Jeśli używasz Firefoxa to spróbuj na Operze a jeśli Opere to Firefoxem, albo wyczyść historie/zainstaluj na nowo przeglądarkę.
 
Ostatnio przewertowałem uważnie materiały wrzucone na stronę Community... i znalazłem dwa drobne błędy w opisach postaci: (opcja szukaj nie umiała mi odpowiedzieć, czy ktoś już poruszył ten temat :peace:)1) Z opisu Triss Merigold:
(...) Pomimo jej młodego wieku już wyróżniła się spośród innych początkujących magów, a nieśmiertelną sławę przyniosła jej bitwa pod Sodden – gdyż jako jedyna z czternastu czarodziejów cudem przeżyła zarazem makabryczny pojedynek z Nilfgardzkimi magami,
Przypomnijmy - na wzgórzu Sodden było 22 magów, po bitwie 14 uznano za martwych (w tym Triss). Do pomyłki doszło, ponieważ straciła swoje włosy - cechę charakterystyczną.Oddajmy głos Yurdze - ("Miecz przeznaczenia", opowiadanie "Coś więcej")...Bo dwudziestu i dwóch ich było na tym wzgórzu, dwudziestu i dwóch czarodziejów tam stanęło w bitwie, a czternastu padło.... i samej Triss ("Krew Elfów", Rozdział trzeci)Pod obeliskiem na Wzgórzu jest czternaście grobów, ale tylko trzynaście ciał. (...) Większość zwłok była w trudnych do rozpoznania kawałkach, nikt tego nie segregował. Żywych też trudno było się doliczyć. (...) zawsze rozpoznawali mnie po moich pięknych włosach. A ja ich, cholera jasna, już nie miałam!2) Z opisu Toruviel
(...) Cudem uwolniony wiedźmin nie pozostał dłużny i na pożegnanie solidnie poturbował młodą elfkę.
Geralt uderzył w twarz Toruviel będąc jeszcze związany.Ostatnie życzenie, opowiadanie Kraniec Świata.Geralt (...) odrzucił głowę w tył tak, że aż chrupnęło mu w kręgach szyjnych i z całej siły uderzył ją [Toruviel] czołem w twarz.I chwilę później czytamy:- Kąsasz nawet związany (...)W sumie to takie drobne błędy, bez znaczenia dla tych, którzy nie czytali Sagi :)
 
Skoro jesteśmy już po polowaniu, uwazam, że warto jak najszybciej usunać tą flash'ową ścianę na thewitcher.com.Nowi użytkownicy znający jedynie podstawowy adres są przekierowywani od razu do strony RotWW i nie mają zielonego pojęcia ani o forum, ani o rozbudowanym portalu społecznościowym. Ja osobiście też czasami lubię zajżeć na starą flash'ową stronkę, a jej adresu nie pamiętam. Moim zdaniem wersja, która była przed pojawiniem się ściany była najlepsza. Wystarczy jedynie dodac przycisk ze stroną RotWW i można ja ponownie wstawić. Ludzie dowiedzą się także o istnieniu Versusa i może zasilą jeszcze nasze forum.Edit: Jak widać administratorzy myśleli podobnie i wszystko już wróciło do normy. :beer:
 
keptyn wlodzimierz :), zglaszaj takie rzeczy w moim topicu o modzie. bez problemu to poprawie w nastepnej wersji
 
flashintheflesh said:
keptyn wlodzimierz :), zglaszaj takie rzeczy w moim topicu o modzie. bez problemu to poprawie w nastepnej wersji
flashintheflesh said:
Ostatnio przewertowałem uważnie materiały wrzucone na stronę Community... i
Gry aż tak wnikliwie nie analizowałem...ale święta idą, może przyjdzie i na to czas :)
 
ee, przelecialem posta wzrokiem i cos mi widocznie umknelo :pmyslalem, ze to blad w opisie triss i toruviel w grze.
 

jiti

Forum veteran
Nowa strona prezentuje się wybornie! (Przynajmniej na pierwszy rzut oka ;))Chodzi niestety już trochę wolniej - mi przy łączu 1Mb podstrona ładuje się kilkanaście sekund - IMO to trochę za długo.I dobrze ze wprowadziliście podział na Wiedźmina PC i PBW, terz łatwiej cokolwiek znaleźć, naprawdę jeszcze raz, wielkie brawa za zmiany na stronce.
 
Top Bottom