Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

+
almauk said:
a mi pokazuje, ze wszyscy maja ranking 1 troche to dziwne...
Z tym rankingiem faktycznie jest coś nie tak... Za wygrane spadam w rankingu, a po porażce idę w górę... ???No chyba, że o czymś nie wiem...
 
Yyyy, gra zaczela od 23.00 dzialac mi blyskawicznie, w menusach nie ma loadingow, laduje tylko przed walkami. Po 6-8 walkach nie zauwazylem zadnych bledow :/. Wy tez tak macie :>? // Nie zebym sie nie cieszyl, ale dziwi troche taka nagla zmiana :p.
 
Jedno pytanie, wykupilem nowy talent tyle ze podczas walki nie moge go stosowac, poprostu nie chce sie dodac do kolejki. Moze poprostu jakies male niedopatrzenie z mojej strony, wie ktos moze co jest nie tak?
 
Pierwsze 3 walki i pierwsze 3 porażki ....... :) :D :-* :-\Chyba mam złą taktyke ;Djakby co to czekam 1 lvl Of cors
 
Rondel said:
Moze masz za malo pradow albo mieczy?
Teraz zauwazylem, wymagana jest "1 furia" cokolwiek to znaczy, a ja mam 0. ;) to w takim wypadku jak zdobyc furie ??
 
Goreface said:
Heh panie Janku 8 poziom na pierwszaka to troszku niefajnie wybacz ale musze podkulic ogon:D
Jeśli chcesz spróbować z kimś walczyć, a nie chcesz, żeby wynik wpłynął na Twoją pozycję w rankingu - wybierz opcję walki treningowej (tak zrobiłem, chyba ;) ).Miłej zabawy :)
 
Janek said:
Janek said:
Heh panie Janku 8 poziom na pierwszaka to troszku niefajnie wybacz ale musze podkulic ogon:D
Jeśli chcesz spróbować z kimś walczyć, a nie chcesz, żeby wynik wpłynął na Twoją pozycję w rankingu - wybierz opcję walki treningowej (tak zrobiłem, chyba ;) ).Miłej zabawy :)
Dzieki za info, przyda sie;)
 
Rondel said:
Yyyy, gra zaczela od 23.00 dzialac mi blyskawicznie, w menusach nie ma loadingow, laduje tylko przed walkami. Po 6-8 walkach nie zauwazylem zadnych bledow :/. Wy tez tak macie :>?
Mi też przyspieszyło, nie narzekam ;D
Rondel said:
Pierwsze 3 walki i pierwsze 3 porażki ....... :) :D :-* :-\Chyba mam złą taktyke ;Djakby co to czekam 1 lvl Of cors
Miałem takie same początki, pierwsze walki porażka na maksa, ale nie poddaje się, walcze dalej :beer:
 
[size=11pt]Czy wy naprawdę nie potraficie się opanować? Rozumiem, że to wyjątkowy dzień, upragniony fight, którym tak Was męczyłam ostatnimi tygodniami, jednak to przechodzi wszelkie granice. Od tej pory posty nie na temat będę kasować, a niepokornych warnami nagradzać. Powstał specjalny dział ARENA DUELMAIL, gdzie wszystko co związane z tą gierką można napisać :)Wiele postów tutaj nie powinno być, tylko w jednym z poniższych wątków:Zgłaszanie bugówWiedźmin, duelmail - opinie i komentarzePytania, Odpowiedzi itd.Uwagi, sugestie dotyczące DuelmailBalans klas, klasy postaci - opinie :)Fightowe spotkaniaWielu dzisiaj prosiło moderatorów, by ten syf ogarnąć. Zrobię co mogę, ale wymagacie porządku - utrzymajcie go sami!![/size]
 
Jeśli ktoś chce się zmierzyć, to zapraszam. Bo jak na razie nie mam z kim skrzyżować miecza (już teraz, po zmianie profesji to raczej magii ;) )Takie posty proszę tutaj: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?board=99.0Następny tego typu post usunę!Iwona.
 
Goreface said:
Heh panie Janku 8 poziom na pierwszaka to troszku niefajnie wybacz ale musze podkulic ogon:D
To ja pozwolę sobie na Reda zapolować. Taka mała zemsta za czekanie na moda ;)Swoją drogą trzebaby podrzucić linka tym wszystkim marudom z topika o opóźnieniu - niech się tu wyżywają :pEditAjć! Nie bijcie dobrzy modzi!!! Już się zmywam na ARENA DUELMAIL. Jak pisałem to jeszcze nie było widać postu powyżej :)Dobra, dobra, ale mnie chodzi o porządek i by jakoś to ogarnąć. Wybaczam :)Iwona.
 
Top Bottom