Patch Area - latający Geralt

+
Patch Area - latający Geralt

Wiecie może co zrobić aby Geralt nie chodził w powietrzu lub pod ziemia w niektórych najczęściej pochyłych miejscach po dodaniu pach area na tym obszarze , probowalem dodac kolejny patch area w tym miejscu oraz delikatnie zmienic kształt terenu lecz nadal nic z tego.Kto jest w stanie mi pomoc?
 
Polecam, aby w dalszym ciągu zmieniać path_area bez przerwy, obracać, zwiększać i tak dalej. Mam to samo, za 100 razem wyjdzie :p
 
Wiecie może co zrobić aby Geralt nie chodził w powietrzu lub pod ziemia w niektórych najczęściej pochyłych miejscach po dodaniu pach area na tym obszarze , probowalem dodac kolejny patch area w tym miejscu oraz delikatnie zmienic kształt terenu lecz nadal nic z tego.Kto jest w stanie mi pomoc?

Twój błąd jest spowodowany złym wygenerowaniem walkmesh'a przez edytor. Polecam postawić w tym obszarze jakiś obiekt kolizyjny (np. drzewo, kamień itd.) i od nowa wygenerować walkmesh'a. Ewentualnie pobawić się w opcje służące do generowania walkmesh'a np. zmniejszając optymalizację (pewnie tu siedzi błąd:p)
No i nie rób zbyt stromego podłoża.:)

Polecam, aby w dalszym ciągu zmieniać path_area bez przerwy, obracać, zwiększać i tak dalej. Mam to samo, za 100 razem wyjdzie :p

To raczej nie pomoże, bo "path_area" odpowiada tylko za wyznaczenie obszaru na którym ma powstać walkmesh, a nie jego szczegółowość.:p

Na koniec mała wskazówka:
Nie twórzcie "tysiąca" małych obszarów "path_area" tak jak to jest przedstawione na poniższym filmiku (z całym szacunkiem dla Klabautermann'a :))
http://www.youtube.com/watch?v=f30oSYxt02c
Tylko stwórzcie kilka większych "path_area", a obszary po których Geralt ma nie chodzić usuwajcie przy pomocy obszaru "Danied area" z zaznaczonym w zakładce "Properties" \ "CDaniedAreaComponent" polem "obstcleType" ustawionym na static.
Spowoduje to, że na danym obszarze wyznaczonym przez "Danied Area" nie zostanie wygenerowany walkmesh.
 
Sposób z kamieniami działa za co wielkie dzięki :) co do stromego podłoża to wiem o tym.A jeżeli chodzi o optymalizację walkmesha to nie wiem gdzie takie coś się ustawia gdyż nie miałem z tym styczności więc gdybyś mógł to daj znać gdzie moge takie opcje znaleść i co moge tam pozmieniać.
 
Top Bottom