Percival Schuttenbach - co się z nim stało.

+
Percival Schuttenbach - co się z nim stało.

Może gdzieś już to było - jak tak, proszę o usunięcie tematu.

Znalazłem coś takiego przechadzając się po Novigradzie:





Cóż. Raczej naszego ukochanego gnoma nie uświadczymy. Chyba, że będzie jakiś dodatek, o którym jeszcze nie wiemy :p
 
Czy wszyscy tak mają? Wydaje mi się, że przed premierą jak oglądałem jakiś gameplay, oficjalny oczywiście, to grający przechodził obok tego sklepu i nawet wtedy pojawił się na ekranie wpis o sklepie percivala??? Może to, że jest zamknięty jak również to, że w wielu domach można znaleźć jedynie martwych krasnoludów spowodowane jest jakimiś wyborami wcześniej. Dla przykładu był ktoś w tej knajpie z pierwszego gameplaya z Jankiem i Djikstrą?? jak tam wszedłem to tylko paru żebraków i nic ponad.
 
Dla przykładu był ktoś w tej knajpie z pierwszego gameplaya z Jankiem i Djikstrą?? jak tam wszedłem to tylko paru żebraków i nic ponad.
To zadanie z gameplay'a było oczywiście zrobione tylko na potrzeby prezentacji (by uniknąć spoilerów i by zmieścić się w 45 minutach pokazując jednocześnie Novigrad, rozmowę z Dijkstrą i Velen). Tamta wersja kupy się nie trzymała, więc nie jest to zaskoczeniem. Nie ma żadnego zlecenia na gryfa od Dijkstry (bo co go jakiś gryf obchodzi), a do Janka nakierowuje nas ktoś inny. Bez idiotycznej wersji z świadkami.

A sam lokal ma całkiem inne zastosowanie fabularne, zresztą zobaczysz.
 
Tak. To miejsce znalazłem tylko i wyłącznie dlatego, że przechadzając się ulicami, wyskoczył mi napis "Novigrad - Sklep Percivala Schuttenbacha". Prawdopodobnie kiedyś miał się tam dziać jakiś wątek fabularny, ale został usunięty.
 
To po co gra miałaby wydzielać ten obszar i informować gracza, że znalazł się koło jego sklepu? Widać, że jeśli chodzi o opisy i niektóre teksty, to twórcy o nich zapomnieli np. w opisie zadania z trollem malującym godło Redanii miasto nazywa się Biały Most, a nie Oxenfurt.
 
Z tym, że zwykle oznaczane są tak miejsca, z którymi wiąże się jakieś zadanie. Sklep to jedynie smaczek dla osób czytających książkę.
 
Top Bottom