Po prostu sport

+
Ból Głowy said:
Kiedy dom sie zawala nigdzie nie ma murarza. Tutaj na odwrot. Ide o zaklad, ze gdyby poczynania nowego trenera przyniosly dobre rezultaty (np. mistrzostwo europy ;) ) znalazloby sie kilku takich, ktorzy ew. sukces przypisali by sobie wszyscy zas malkontenci szybko by zapomnieli o swojej negatywnej opini na jego temat ("Od poczatku mowilem, ze to kapitalny trener!").
Pewnie ze tak, tylko ja nie wierze, ze niewazne jak dobry trener by byl, gdyby przyszedl teraz i zaczal budowanie zespolu calkiem od nowa, nie wiem czy awansowalby do ME. Wg. mnie zatrudnienie trenera to powinna byc decyzja, przy ktorej podejmowaniu zaklada sie ze damy temu trenerowi popracowac, a nie zwolnimy go przy pierwszej porazce. A to u nad dosc nierealne, patrzac na historie zatrudnien i zwolnien trenerow reprezentacyjnych. Podsumowujac, mialem na mysli to, ze trener moglby nie wytrwac na stanowisku na tyle by osiagnac jakis sukces, ktory da mu popracie kibicow. A z tym mistrzostwem... mi wystarczy sam awans ;-)
 
No i Ghana wygrała z Czechami 2:0. Aż mi było żal patrzec na ten mecz, bo liczylem na naszych somsiadów, a tu takie rozczarowanie . Najgorszy był czeski napastnik (imienia zapomniałem) który praktycznie nie grał, tylko chodził. Szkoda .
 
Co jak co ale ghana zasluzyla na to zwyciestwo. Caly czas ostro cisneli czechow.Z drugiej jednak strony zaluje troche ze czechy przegraly bo postawilem na nich kase.
 
krakers said:
Z drugiej jednak strony zaluje troche ze czechy przegraly bo postawilem na nich kase.
Wiem co to za ból, bo postawiłem na Szewdów w meczu z Trinidadem i Tobago. A byli takimi pewniakami... Ale przynajmniej mam nauczkę, żeby już nigdy na Szwedów nie stawiać. Tyle razy nas w historii zawiedli.
 
To może przejdźmy do meczu Włochy-USA Najbardziej podobał mi się... sędzia Rewelacja, kupa żółtych, trzy czerwone, no coś pięknego. Ech, gdyby wszyscy sędziowie tak wypełniali swoje obowiązki...A wracając jeszcze do Ghany - od pierwszego meczu wiedziałem, że mogą nieźle w grupie namieszać. Jak na razie najciekawsza grupa się zrobiła. Wszystko rozstrzygnie ostatnia kolejka.
 
Daerdin said:
To może przejdźmy do meczu Włochy-USA Najbardziej podobał mi się... sędzia Rewelacja, kupa żółtych, trzy czerwone, no coś pięknego. Ech, gdyby wszyscy sędziowie tak wypełniali swoje obowiązki...
Był dobry, widać że nie bał się odpowiedzialności, chociaż Amerykanie pewnie go nie polubili . Wszyscy rozmawiają o MŚ, i zapomniałem że rozgrywany jest dzisiaj rewanż o wejście do I ligi pomiędzy Arką a Jagiellonią (pierwszy 2-0). Wiem, że to nie ta klasa futbolu, ale doszłem do wniosku, że warte wzmianki .
 
kumpel ostatnio postawił na niemców w meczu z polakami 500zl i pewnie miał troche nerwówki do samego końca xD
 
the_witcher Hiszpania-Tunezja 3:1 coś około 90 min karny dla Hiszpani Ciekawy meczy, Hiszapania długo się męczyła ale jak już strzelili pierwsza bramke to rozerwali worek z golami Potem akcje były miodzio
 
Listek i Janosik to friendsy. Nie podłożą sobie nogi, owijają w bawełnę. Cały ten zarząd jest za bardzo nasiąkniety patologią. Niedługo polecą głowy, mam nadzieje nawet moja mama tego chce ;]=lol
 
Szczerze powiedziawszy po meczu z Niemcami, byłem za tym aby Janas jednak został. Teraz jednak coraz mniej się do tego przekonuję. Jeżeli oni tak grają z Kostaryką to ja już naprawdę nie wiem, czego on ich nauczył. Ja rozumiem, że to był mecz o przysłowiową pietruszkę, ale mogli przecież chociaż coś dla nas, kibiców pokazać porządnego! Szkoda słów...
 
Niedawno pokazyli wypowiedź Jana Tomaszewskiego, bardzo źle się wypowiadał na temat PZPN, Janasa, odnosił się ironicznie do niektórych zawodników, skoro on wie gdzie coś trzeba zmienić, to zamiast się wymądrzać niech obejmie kadrę, czy nawet posadkę Listka, to nie dyktator można obalić go "cywilizowanymi" sposobami, zresztą to co Pan Jan wygadywał to niech idzie gdzie trzeba i powie co trzeba. Denerwują mnie takie wypowiedzi, którzy wiedzą co zrobić, wymądrzają sie ale nie kwapią się do zrobienia czegoś. Bo narazie wszyscy stoją z boku i tylko komentują.
 
Modest-Vermin said:
Niedawno pokazyli wypowiedź Jana Tomaszewskiego, bardzo źle się wypowiadał na temat PZPN, Janasa, odnosił się ironicznie do niektórych zawodników, skoro on wie gdzie coś trzeba zmienić, to zamiast się wymądrzać niech obejmie kadrę, czy nawet posadkę Listka, to nie dyktator można obalić go "cywilizowanymi" sposobami, zresztą to co Pan Jan wygadywał to niech idzie gdzie trzeba i powie co trzeba. Denerwują mnie takie wypowiedzi, którzy wiedzą co zrobić, wymądrzają sie ale nie kwapią się do zrobienia czegoś. Bo narazie wszyscy stoją z boku i tylko komentują.
O Tomaszewskim to w ogule szkoda gadać. Cały czas tylko na wszystkich wrzuca, i choć czasami ma trochę racji, to jednak owiniętej grybom warswą wymysłów i mówi to w taki sposób, że nie można go słuchać . A jak go wzięli na szefa komisji etyki, to stanął przy korycie, zamknął się i nie miał już nic do powiedzenia . Teraz znowu zaczął.
 
A ja ogladalem mecz Argentyna - Holandia i sie rozczarowalem. Nie stawialem na zadna druzyne, bylo kilka akcji, ale... Jak zobaczylem wynik Serbia i Czarnogora - WKS... dlaczego wybralem zly mecz ?Edit: Co do grupy USA, Wlochy, Czechy, Ghana. Ja od poczatku uwazalem ta grupe za grupe smierci. I nie zawiodlem sie, ciekawe mecze, nic nie wiadomo do ostatniej chwili. Czekam do jutra na Wlochy-Czechy i USA-Ghana :) I sam nie wiem ktory mecz wybrac...
 
Po tym jak odpadła Polska, Mundial oglądał z mniejszym zainteresowaniem. Oglądam mecze tam gdzie grają zespoły na poziomie tylko. No od 1/8 to będe oglądał każde ale narazie to jeszcze czuje ten niedosyt mundialowy..
 
ja czuję niedosyt że wygrali z kostaryką. przykre to, ale tak by było więcej argumentów żeby zmienić trenera.
 
Top Bottom