Po prostu sport

+
Niemcy mistrzem świata


Wygrywają 1:0 z Argentyną.
 
Meh. Niemcy zagrali bardzo ładny turniej, trzeba to przyznać, ale w samym finale jednak odrobinę lepiej zagrała Argentyna IMHO, szkoda.
 
@undomiel9 - jesteś niesprawiedliwa :p
Götze pięknie przyjął piłkę i strzelił gola z lewej, choć to nie jego noga. Ładna technicznie bramka była.
No i będzie 4 gwiazdka!
Przeciwnie, ja właśnie jestem bardzo sprawiedliwa, bo napisałam na końcu, że Niemcy mistrzami za całokształt. Ale uczciwie przyznaj, że ten mecz był w ich wykonaniu słaby, szarpany i wymęczony, ej ;)
W ogóle cisza taka, gdzie się podziali fani Niemiec, którzy na bieżąco komentowali udane akcje swojej drużyny? A, prawda, jakie akcje ;p
 
Przeciwnie, ja właśnie jestem bardzo sprawiedliwa, bo napisałam na końcu, że Niemcy mistrzami za całokształt. Ale uczciwie przyznaj, że ten mecz był w ich wykonaniu słaby, szarpany i wymęczony, ej ;)
W ogóle cisza taka, gdzie się podziali fani Niemiec, którzy na bieżąco komentowali udane akcje swojej drużyny? A, prawda, jakie akcje ;p

Przesadzasz. Mieli świetne akcje tak jak i Argentyńczycy, a bramka pierwsza klasa :)
 
undomiel bez przesady. W miare wyrównany mecz, troche więcej sytuacji Argentyny ale nie zmienia to faktu że Niemcy również zagrały dobre zawody, również mieli dużo sytuacji po których spokojnie mogły by paść bramki.
 
Bramka bardzo ładna, to fakt. Mówiłem, że te niewykorzystane okazje (cztery stuprocentowe) Argentyny się zemszczą :p
 
Lubię przesadzać, jestem ogrodnikiem z zamiłowania ;p
No może się odrobinę drażnię faktycznie, ale mam pewną satysfakcję, że nie było dziś brazylijskiego łubudubu, ergo Niemcy to jednak ludzie, a nie boty i nie ma się co przesadnie zachwycać geniuszem tej drużyny ;D
 
"Farciarze" przegrali zasłużenie, brawo dla Niemców - bo za cały turniej dostali zasłużoną nagrodę. Strach się bać co będzie w październiku na narodowym :D
 
Argentyna grała lepiej, miała więcej sytuacji, mówi Wam to osoba, która postawiła 4pak na Niemcy. Ale za całokształt, jak wspomniała @undomiel9, Niemcom się należało.
 
Ależ und, ludzie w większości zachwycali się (tutaj, na forum) akcjami i bramkami Niemców. Jakoś nie zauważyłem postów treści "Niemcy słabo dziś grają, ale i tak są najlepsiejsi!!1!!11oneoneone".
Bramkę van Persiego też wychwalaliśmy.
 
Może kwestia odbioru, jednak moje wrażenie było raczej takie, że ależ!... co za wspaniała, skuteczna niemiecka maszyna nie do zatrzymania. A dziś prawie, prawie. I gdzie ta skuteczność, pewność i wspaniałość się podziała? I to z drużyną, która w całym turnieju wypadła blado?
W sensie: mnie nie trzeba było przekonywać, że Niemcy to zespół dobry, ale z całą pewnością nie nadludzki. Na Brazylię znaleźli sposób, a i sama Brazylia się po prostu poddała, więc zachwycanie się tym, że to akurat Niemcy jedni mogli w bramkę gospodarzy jak w kaczy kuper, no bo to Niemcy, uważałam za przesadne i to dziś wyszło poniekąd.
I ja absolutnie sąsiadom nie odmawiam umiejętności ani formy przecież ;)
 
Czy tylko dla mnie jest niejasnym dlaczego Messi dostał Złotą Piłkę?
I nie, nie pytam tutaj o komentarz Szpaka, gdyż on jest nieobiektywny :p
 
Top Bottom