Po prostu sport

+
Oglądać grę Hiszpanów - coś wspaniałego_Oglądać nie umiejących przegrywać Niemców - bezcenne.Choć raz wygrała po prostu najlepsza drużyna... No i Euro minęło :wave:
 
Ja również niezwykle się cieszę, że Hiszpanie wreszcie coś wygrali i że Niemcy wreszcie coś przegrali... :D To było zwycięstwo pięknego futbolu... :) A poza tym Hiszpanie pomścili naszych... ]:->
 
Cholera, jak ja w końcu usiądę do meczu to zawsze kończy się tragicznie, a zawsze omijają mnie najlepsze emocje. No nic, brawo Hiszpanie :beer:
 
wyobrażacie sobie, że z całych mistrzostw nie widziałem TYLKO FINAŁU?Eh... ale i tak sie cieszę. A cały turniej był arcyciekawy - mnóstwo bramek, sporo ciekawych meczów, anty futbol typu grecji nie wyszedł poza grupę - czego chcieć więcej?
 
[quote author=MadYarpen]A cały turniej był arcyciekawy - mnóstwo bramek, sporo ciekawych meczów, anty futbol typu grecji nie wyszedł poza grupę - czego chcieć więcej?[/QUOTE]Ja bym chciał lepszej gry naszych kopaczy ;). A turniej faktycznie świetny. Cieszy mnie to, że było wiele niespodzianek (postawa Włochów, Francuzów, Rosji, Turcji, itp.). Chyba potwierdziły się opinie, że ME mają wyższy poziom niż MŚ.
 
Nie ma takiego klimaciku? Wg mnie druzyna analfabetow z dyzurnym szamanem ktora rozwala Czechy 2:0, grajac tak, ze smialo moglo byc 5:0, ktora dochodzi do cwiercfinalow [czy dalej...] to jest dopiero klimacik! ;p
 
hłe hłe hłe, właśnie sobie obejrzałem żużel! Nie ma to jak prawdziwy sport :D Zabawna sprawa, bo tak naprawdę to tylko jakieś 6-7 krajów istnieje w tym żużlu ;) Większość z centralnej Europy (Polska, Szwecja, Węgry, Rosja) i bum! Australia i Nowa Zelandia. Dziwna sprawa, podejrzana rzekłbym ;)
 
O co w ogole chodzi w tym żużlu?Jeżdżą sobie na motorach po okręgu/elipsie i... już.Szczerze to nie wiem co w tym jest takiego pasjonującego...
 
SLI said:
O co w ogole chodzi w tym żużlu?Jeżdżą sobie na motorach po okręgu/elipsie i... już.Szczerze to nie wiem co w tym jest takiego pasjonującego...
Współzawodnictwo ,rywalizacja ,chęc wygranej.Trochę wyobrazni, jadąc motorem po miękkiej nawierzchni (bokiem) musi dawac spoko kopa.
 
Top Bottom