Poszukuję zapisu z gry...

+
Apropo savów to mam pytanie bo mam dziwny problem ostatnio grajac i kiedyn komputer mi zapisywal (autozapis)po wyjsciu z Krypty Wyskoczyla mi informacja "Brak miejsca na zapis gry na dysku". Wyszlem z gry i patrze a na dysku mam 19,3GB wolnego(????)a pisalo ze niae ma miejsca .Czy mogBby mi ktos wytlumaczyc co robic bo daleko zaszedlem i naglre takie cos
 
Zielony278, nie widzę w temacie słów "...i problemy z nimi związane"Zapraszam tutaj: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=2971.0
 
Poszukuję save tuż po wejściu do miasta. Mam problem który wielu użytkowników opisuje że gra zawiesza się po sekwncji filmowej jak Geralt się poddaje. Może ktoś pomóc? Najlepiej zjakims łatwym poziomem trudności dla starszego gracza, który już nie nadąża ;) hehe
 
proszę o save z początku 2 aktugra wiesza mi się przy wejściu do miastaszulimek@o2.plwielkie dzięki
 
Witam. Mam problem podczas gry gdy nadpisywałem save nie zapisał sie mi i nie mam teraz żadnego save :mad: Proszę czy ktoś z was mógłby przesłać mi na e-maila ziel1988@o2.pl save z Aktu I po wyjściu z krypty a przed walką z salamandrą ( zadanie: " Pogrzebane wspomnienia " ) ? Z góry dziękuje
 
KIBIC81 said:
Witam. Mam problem podczas gry gdy nadpisywałem save nie zapisał sie mi i nie mam teraz żadnego save :mad: Proszę czy ktoś z was mógłby przesłać mi na e-maila ziel1988@o2.pl save z Aktu I po wyjściu z krypty a przed walką z salamandrą ( zadanie: " Pogrzebane wspomnienia " ) ? Z góry dziękuje
A gdzie konkretnie szukasz save'ów?
 
W grze zapisanego nie ma, w folderze Wiedzmin też tak samo w moich dokumentach ( znaczy w moich dokumentach jest ) ale nie chce odpalić.
 
CorwinzAmberu said:
Owszem, mam taki, ale muszę Cię uświadomić, że tej księgi nie zabiera Azar, ani nie ma sposobu aby ją zatrzymać dla siebie.
Oczywiście że jest. Wystarczy rozwiązać zadanie Wdzięczność Grabarza i w krypcie na cmentarzu odnaleźć ciało prawdziwego Raymonda.
 
Dopiero teraz zauważyłem, że trzeba zarejestrować grę by móc skutecznie prosić o sejva ;D. A więc ponawiam prośbę:skończyłem grę w 2 rozdziale po pokonaniu golema i zebraniu 9 sefirów po czym byłem zmuszony przeinstalować "winde". Niestety nie wiedziałem ,że sejvy są zapisywane na dysku c:. Grałem na najłatwiejszym poziomie i raczej gra na tym poziomie by mnie interesowała. Mój adres e-mail:wojtuslodz15@o2.pl. Pozdrawiam
 
Witam !Poniewaz nikt mi nie chce pomoc w watku pod linkiem http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=8635.0 prosze was o save z tak okolo konca 2 Aktu. Zalezy mi na tym poniewaz juz prawie przeszedlem 2 akt, ale jestem kropce i nic nie moge zrobic. Zabiłlem juz Golema, brakuje mi tylko jednej sefiry.Wytlumaczone to jest wszystko pod tym linkiem u gory. Dlatego prosze o save z gdzies tak tego momentu jak jest sekcja zwlok, moze byc troche pozniej.Mail to marczelo5@poczta.onet.plP.S. Gram na srednim.
 
poczytaj na 2 stronie... i sprawdź save z końcówki II aktu (przed wejściem do wieży)http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=6866.15
 
ściągnąłeś, rozpakowałeś, wrzuciłeś do c:\moje dokumenty\....\save??odpalasz grę, widzisz save ale nie możesz go otworzyć??tak?? czy co??
 
ten save pobrało 22 osoby i nikt nic nie zgłaszał więc powinien działaćjedyne co mi przychodzi do głowy, że wywala się z nowym patchem (save jest z 1.1) lub masz schrzanioną instalację (re-instal??)innych pomysłów nie mam... wybacz
 
Top Bottom