Problem z grą.

+
Status
Not open for further replies.
W piątek tj. 19.10.2018 r. kupiłem Wiedźmin 3: Dziki Gon na steam i wszystko działało ładnie i sprawnie, dzisiaj, w niedzielę w trakcie gry wcisnąłem pauzę i zostawiłem tak komputer i grę na ok. godzinę. Gdy wszedłem ponownie gra nie odpowiadała, a więc postanowiłem wyłączyć grę poprzez menedżer zadań i zakończyć zadanie. Gdy ponownie chciałem włączyć grę gra tylko na chwilę migała i się wyłączała. Zielona obramówka wokół profilu również pojawiała się na chwile i następnie z powrotem była niebieska. Próbowałem naprawiac vcredist_x64 ale nie przyniosło to skutku, spójność plików również była sprawdzana, a plików polecanych do usunięcia na różnych forach: d3d11.dl oraz dxgi.dll nie ma. Proszę o szybką pomoc, ponieważ nie za bardzo mi się podoba reinstalowanie gry przy moim łączu.
 
Hm... sama gra raczej się tak z niczego nie popsuła (chociaż kto ją tam wie - to W3, który na premierze przegrzewał jakieś komponenty GPU i notorycznie wywalał do pulpitu).

Jedyne co mi przychodzi do głowy (jeśli naprawdę tak Ci nie po drodze z reinstalacją) to spróbowanie odnalezienia jakiegoś punktu przywrócenia systemu Windows (może tu tkwi problem, a nie w bezpośrednio w samej grze) pomiędzy momentem, gdy wszystko działało poprawnie (czyli pomiędzy piątkiem - po instalacji W3 - a feralną niedzielą).
Zapuszczenie jakiegoś antywirusa oraz programu sprawdzającego spójność plików Windows raczej nie zaszkodzi.
 
Domyśliłem się już, mam stosunkowo nowy komputer i nie pobralem najzwyczajniej vcredist_x64 2017 microsoft visual C++ czy jakos tak to lecialo :)

Do zamknięcia
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom