Problem z uruchomieniem gry

+

Gość

Guest
Septo92;n10002511 said:
Ze zgodności to wygląda tak:

Próbuj różnych trybów zgodności, zaznacz aby uruchamiać jako Administrator. Załącz nowy DxDiag zobaczymy czy przeinstalowanie sterowników coś zmieniło. Możesz spróbować wyłączyć funkcje 'aero peek' klikasz prawym na menu start i wchodzisz w właściwości.
 

Gość

Guest
Septo92;n10003291 said:
Nie odpala na zadnym trybie, klikajac na menu start nie mam do wyboru wlasciwosci system mam win10.


Walczymy dalej, pierwsza rzecz zrób nowe konto na komputerze i spróbuj uruchomić wszystko z niego.





Jeżeli to nie dało efektu:
Spróbowalibyśmy uruchomić GOG'a z komputerem w trybie bezpiecznym.

Kliknij Start > Zasilanie, przytrzymaj klawisz Shift na twojej klawiaturze i następnie kliknij Uruchom ponownie. Po uruchomieniu ponownym komputera, naciskamy klawisz F5 na klawiaturze by wybrać Tryb awaryjny z obsługą sieci. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło do logowania się do systemu operacyjnego.

Gdy to zrobisz odpal GOG'a, spróbuj włączyć grę.
 
K_4-far;n10003721 said:
Walczymy dalej, pierwsza rzecz zrób nowe konto na komputerze i spróbuj uruchomić wszystko z niego.





Jeżeli to nie dało efektu:
Spróbowalibyśmy uruchomić GOG'a z komputerem w trybie bezpiecznym.

Kliknij Start > Zasilanie, przytrzymaj klawisz Shift na twojej klawiaturze i następnie kliknij Uruchom ponownie. Po uruchomieniu ponownym komputera, naciskamy klawisz F5 na klawiaturze by wybrać Tryb awaryjny z obsługą sieci. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło do logowania się do systemu operacyjnego.

Gdy to zrobisz odpal GOG'a, spróbuj włączyć grę.




Utworzenie nowego konta nic tez nie pomoglo
 

Gość

Guest
Septo92;n10004181 said:
Utworzenie nowego konta nic tez nie pomogło.

Tylko na Gwincie masz ten czarny ekran. Zaraza. A w trybie bezpiecznym?


Zapoznałeś się z tym tematem?. (Rób wszystko jak leci, żebyś mógł powiedzieć że masz wszystko z tej listy zrobione prawidłowo.)

Najbardziej interesuje cię ten fragment (jest to wszystko pomijając sterowniki od grafiki czego twój komputer może potrzebować do prawidłowego uruchomienia tej gry):
Pobieramy program który nazywa się "All in One Runtimes" zawiera on wszystkie niezbędne komponenty których możemy potrzebować (MS Visual Studio jak i najnowszą wersje DirectX). Ten program to świetna alternatywa gdy ręczne przeinstalowywanie nie daje nam efektów.
 
Last edited:
all in one runtimes zaktualizowało i zainstalowało potrzebne aplikacje ale tez nic nie pomogło. Tak tylko na gwincie mam ten problem, reszta gier odpala sie bez problemu. W trybie bezpiecznym?
 
Septo92;n10003291 said:
Nie odpala na zadnym trybie, klikajac na menu start nie mam do wyboru wlasciwosci system mam win10.

Septo92;n10005551 said:
all in one runtimes zaktualizowało i zainstalowało potrzebne aplikacje ale tez nic nie pomogło. Tak tylko na gwincie mam ten problem, reszta gier odpala sie bez problemu. W trybie bezpiecznym?

Miałem także ten sam problem z Gwintem. Gra się uruchamiała, kursor się pokazywał, muzyczka grała, był dźwięk logowania tylko nie było obrazu. Czarny ekran.
Instalacje, reinstalacje nic nie pomagały. Pomogło, w moim wypadku, zaznaczenie w ustawieniach sterownika AMD Catalyst w właściwościach ekranu opcji
Preferencje Skalowania obrazu - Użyj synchronizacji centrującej.
 
Zamykam temat, doszedłem do rozwiazania okazało sie ze wystarczyło zmienic ustawienie rozdzielczości z 1366x768 na 1360x768 i to pomogło. Tyle zachodu a tak proste przełącznie wystarczyło :) dzięki wszystkim za poswiecenie uwagi i pomoc! Pozdrawiam i wracam grywać.
 
Last edited:
U mnie jest to w tym miejscu. Trzeba w preferencjach włączyć widok zaawansowany.

 
Last edited:
Witam mam problem z Gwintem... po uruchomieniu gry pojawia się logo, znika ekran ładowania pojawia się czarny ekran wraz z kursorem z gry i nic więcej i tak bez zmian... próbowałem reinstalować, sprawdzać spójność i nic, komputer bez problemu grę wcześniej otwierał, interent też jest ok.. ktoś wie o co chodzi???
 
Top Bottom