Problemy z grą - Windows Vista

+
Czy ktoś wie jak pod Vista x64 zmienić odświeżanie monitora podczas gry w Wiedźmina z 60Hz na 85Hz ?Jest taka opcja czy nie ?
 
Maxraj said:
A nie powinieneś tego zrobić przed odpaleniem gry w opcjach konfiguracji karty grafiki ???
Chodzi o to, że w ogóle nie mam takich opcji. Myślałem że jest gdzieś jakiś plik konfiguracyjny lub wpis w rejestrzektóry określa odświeżanie monitora podczas gry w Witchera.
 
Niestety jest to opcja sprzętowa, nie programowa.Niestety nie bardzo znam się na Viście, ale nie ma tam czegoś jak XP-kowy panel sterowania z ustawieniai monitora ???
 
Maxraj said:
Niestety jest to opcja sprzętowa, nie programowa.Niestety nie bardzo znam się na Viście, ale nie ma tam czegoś jak XP-kowy panel sterowania z ustawieniai monitora ???
Jest to opcja programowa, bo mam gry które w ustawieniach mają częstotliwość odświeżania monitorai działają dobrze.Gdyby to było takie proste to bym nie pisał. W XP rozwiązaniem tego problemu było wejście w DXdiagi ustawianie na sztywno częstotliwości 85 Hz. Niestety pod Vistą nie ma takiej opcji w DXdiag.Dlatego szukam czegoś, jakiegoś pliku czy wpisu rejestru w Witcherze który to umożliwia.Ewentualnie twórcy powinni w następnym patchu, dać opcję ustawiania odświeżania monitora,
 
koziek said:
Vista, 8800 GT. W sterownikach jest. Wyświetlanie --> Zmiana rozdzielczości
Niestety to nie działa. Dawno już tam byłem i na 85Hz ustawiłem. Witcher nadal odpala się na 60Hz,Jak szukałem przez google to natrafiłem na to że jest to znany błąd'refresh rate' pod Vistą. Jak gra nie ma w opcjach ustawienia odświeżania monitora to chodzina 60Hz. Dlatego właśnie szukam tej opcji w Wiedźminie. Twórcy gry powinni dorobić taką opcjęjak jej nie ma (albo jest ukryta).
 
Cześć,Vista zrobiła już spore zamieszanie, no coż mineło troche czasu od jej premiery, wiedźmin też nie jest jużpierwszej świeżosci.moje zapytanie: czy wreszcie po upływie czasu i wyjściu poprawek/patchów jest sens instalowanie 64-bitowej Visty? i jak będzie chulał wiedźmak?chciałbym wreszcie wsadzić ostatnią 1-gigową kostke ramu, która leży na półce, no i zamówiłem nową kartę graficznąpzdr
 
V1ctor said:
Cześć,Vista zrobiła już spore zamieszanie, no coż mineło troche czasu od jej premiery, wiedźmin też nie jest jużpierwszej świeżosci.moje zapytanie: czy wreszcie po upływie czasu i wyjściu poprawek/patchów jest sens instalowanie 64-bitowej Visty? i jak będzie chulał wiedźmak?chciałbym wreszcie wsadzić ostatnią 1-gigową kostke ramu, która leży na półce, no i zamówiłem nową kartę graficznąpzdr
Zawsze działał i teraz też działa :) Warunek: wszystkie poprawki ( w tym hotfixy) i najnowsze sterowniki. Najlepiej nagrywać Viste z nośnika ze zintegrowanym SP1Pzdr
 
Czyzyk said:
Zawsze działał i teraz też działa :) Warunek: wszystkie poprawki ( w tym hotfixy) i najnowsze sterowniki. Najlepiej nagrywać Viste z nośnika ze zintegrowanym SP1
A czy jest (bądź będzie) opcja ustawiania częstotliwości odświeżania monitora w Wiedźminie ?
 
Vista 64 home premium - rzadko, ale jednak - wywala mnie przy ładowaniu poziomów.***************** spoiler iv akt *************************np. przed chwilą mnie wywaliło gdy wychodziłem z krypty na polach (co mnie zdenerwowało, bo sporo tam 'zrobilem')standardowa plansza ladowania etapu (pola) - i po załadowaniu standardowe okienko z informacja o zakonczeniu dzialania programu :(mam SP1 i wszystkie hotfixy
 
moonman said:
Vista 64 home premium - rzadko, ale jednak - wywala mnie przy ładowaniu poziomów.
Też mam ten sam problem. Vista 64 Business. Wywala się podczas ładowania lokacji.Tak podczas przechodzenia całej gry z 5-6 razy. Dlatego nauczyłem się praktyki'quicksave' przed każdym loadem.
 
chyba poprzednim postem wykrakałem :(w IV akcie wywala mnie co chwilę... odbiera to całą przyjemność z gry...
 
Top Bottom