Przerwanie instalacji - błąd -10

+
Na gogu prędkość wskoczyła na około 1mb więc nie jest źle- przy szybkim necie polecam zapuścić ściąganie wszystkich plików na raz. U mnie ma to potrwać ok 2h więc może jeszcze dane będzie mi dzisiaj zanurkować w świat wiedźmina :)
 
Osobiście pobieram przez gogGalaxy, zobaczę jak to będzie. Ciekawi mnie, czy cdp da jakąś rekompensatę.
 
Dzięki REDzi...myślałem ze pogram a tu nie...bo po co =/
Powtorka z rozrywki...premiera Wiedzmina 2 tez byla problemowa ale przynajmniej mialem sprawne wszystkie plyty.
A teraz co? Jak nie bede mial netu to nie zainstaluje sobie Dzikiego Gonu? W plecy caly dzien a na waszej stronie na FB tylko "to wina napędu". Aha, jasne.
Galaxy ledwie ciagnie 1mb/s to moze za jakies 2 tygodnie pogram.
 
Miałem ten sam błąd na dvd 2. Nie dało rady nawet zrzucić plików na dysk. Postanowiłem sprawdzić czy płytę odczyta mój stary (bardzo) laptop. I udało się, bez problemu zrzucił zawartość DVD 2 na dysk USB.
 
Ja jestem ciekawy co CDP ma zamiar z tym fantem zrobić? Ja kupiłem EK za350 zl i mam uszkodzona plyte. Nie chce plików na gogu czy gdzies do pobrania. Chce sprawne plyty.
 
Ja zassałem z gog'a. Prędkośc pobierania miałem prawie maksymalną (ściągało się 11MB/s) więc na serwery nie moge narzekać. Choć trzeba przyznać, że jest to kpina.

Liczę na jakaś konkretną odpowiedź ze strony CDP. Nie, ja nie chce Waszych bonusów ja chce wymiane tej głupiej płyty, gdyż nie po to człowiek zamawia w wersji pudełkowej by latać po stronach i ściągać. A co do informacji o sterownikach to po prostu śmiechu warte. Gdyby to były sterowniki to mniej osób miało by ten problem oraz co wazne z wieloma tytułami a nie tylko z tym. Zwyczajnie plik jest źle nagrany na płytę nr. 2 i nic tego nie zmieni. Proszę o wymienienie tejże płyty i koniec.

Co do samej gry to mogę Wam powiedzieć, że gram trochę nieco ponad 3h i jestem jak na razie baaardzo zadowolony. Grafika miażdzy (mam wszystko na uber poza cieniami i dystansem roślinności, które mam na wysokie, oraz oczywiście ta opcja z włosami jest wyłączona i na swoim GeForce 680 GTX wyciągam stałe 40 klatek.) System walki jest bardzo fajny choć trzeba sie do niego przyzwyczaić. Gra jest świetna :)
 
Ufff, właśnie udało mi się zakończyć instalację, cały proces zajął dobrze ponad godzinę. Co i tak nie jest złym wynikiem, biorąc pod uwagę, że musiałem zaczynać go dwa razy. Trafiłem na ten sam błąd (-10 cośtam...) tyle tylko, że po mniej więcej 15 minutach instalacji, już przy pierwszej płycie.

Bardzo jestem ciekaw, skąd ten błąd się tak naprawdę bierze. Zwłaszcza, że większość osób trafia na niego przy okazji dvd2. U mnie tym razem na szczęście pomogło rozpoczęcie instalki od nowa, ale pamiętam, że przy okazji instalacji W2 miałem podobny kłopot i też musiałem przekopiować zawartość płyt na dysk twardy.
Coś Redzi nie mają szczęścia do tych instalek...
 
DODO1992 poperiam!
U niektorych dziala u innych nie, jakos nie uwierze ze co 2ga osoba ma wadliwy naped dvd.
Dajcie poprawnie nagrane, dzialajace dvd2 bo nie kazdy ma internet z NASA.
Zamowilem przez paczkomat zeby moc grac jak najszybciej a tu bubel.
Nie bede latal od komputera do komputera modlac sie zeby dvd2 laskawie uznalo "tak, ten naped jest godzien", ma dzialac na laptopie, na komputerze, niezaleznie od modelu.
 
Ten sam problem u mnie. Szykował się na dzisiaj miły wieczór z wiedźminem, ale jak to CDP ma w zwyczaju, premiery wyglądają u nich MISTRZOWSKO. Będę próbował do skutku, ale nerwów nikt mi nie zwróci.


EDIT:
Zauważyłem, że dział przegląda pracownik CDP.
Chyba wiem, co jest przyczyną danej sytuacji. Błąd wyskakuje, kiedy wybierzemy folder (napęd DVD), a płyta nie jest do końca rozkręcona w napędzie. Może pomoże.
 
Last edited:
Walczę z DVD2 ale nic nie działa... ponoć mam coś z napędem ;) DZIWNE ŻE 4 KOLEGÓW ZE SPRZĘTAMI PO 5K MA TAK SAMO COŚ Z NAPĘDEM.. Ale wiecie .. plagę napędów cdpr odkrył !!!
 
U mnie byly dwie próby, za pierwszym podejsciem "a dobra, bywa, error, zycie" ale za drugim razem najpierw robilem kawe i plyta miala czas sie rozkrecic :p
Niestety, teraz zostal GOG Galaxy, w pewiem sposob reklamowany przez wadliwego TW3. =/
Gwizdam na bonusy czy rekompensate, wolalbym juz miec zainstalowanego TW3 a nie modlic sie zeby GOG pobieral szybciej niz np teraz, 0.4 mb/s.
W tym tempie to przed praca nie pogram. Awesome.
 
U mnie był problem z płytą 2 ale rozwiązałem go. Rozwiązaniem okazało się dokładne wyczyszczenie płyty ściereczką i skopiowanie jej zawartości ręcznie na dysk. Podczas instalacji doczytywało sobie pliki skopiowane na dysk i spokojnie przeszło do płyty 3 i 4 które na szczęście były ok. Tak więc ja ju grą się ciesze ;).
 
Mam juz swoje płytki:
1. Uruchomiłem programik Roadkil's Unstoppable Copier
2. Nim wrzuciłem wszystkie płyty na dysk, co warto zauważyć,to 1 i 2 płyta miały transfer max 6mb i szło długo, 3 i 4 po 12mb i było słychać napęd jak się rozpędza.
Płyty wizualnie były ok, zero problemów, sprawdzając GOG i ta instalkę z płyt mogę sądzić, że jest to instalka z GOG'a nagrana na płytę, jak jakiś plik nie chce się skopiować z płyty 1 czy 2, można ten plik ściągnąć z GOG, nie trzeba całej płyty na raz..
Ten w.w programik nie raz mi pomógł w takich sprawach.
 
Last edited:
Ja zassałem z gog'a. Prędkośc pobierania miałem prawie maksymalną (ściągało się 11MB/s) więc na serwery nie moge narzekać. Choć trzeba przyznać, że jest to kpina.

Liczę na jakaś konkretną odpowiedź ze strony CDP. Nie, ja nie chce Waszych bonusów ja chce wymiane tej głupiej płyty, gdyż nie po to człowiek zamawia w wersji pudełkowej by latać po stronach i ściągać. A co do informacji o sterownikach to po prostu śmiechu warte. Gdyby to były sterowniki to mniej osób miało by ten problem oraz co wazne z wieloma tytułami a nie tylko z tym. Zwyczajnie plik jest źle nagrany na płytę nr. 2 i nic tego nie zmieni. Proszę o wymienienie tejże płyty i koniec.

Co do samej gry to mogę Wam powiedzieć, że gram trochę nieco ponad 3h i jestem jak na razie baaardzo zadowolony. Grafika miażdzy (mam wszystko na uber poza cieniami i dystansem roślinności, które mam na wysokie, oraz oczywiście ta opcja z włosami jest wyłączona i na swoim GeForce 680 GTX wyciągam stałe 40 klatek.) System walki jest bardzo fajny choć trzeba sie do niego przyzwyczaić. Gra jest świetna :)
Dokładnie tak. Zamiast instalowac sobie gre ganiam po stronach sciagam pliki albo próbuje zrobic obraz DVD i nic. Powtarzam, nie po to kupowałem na płytach zeby teraz sie męczyć. Oj cedep cedep
 
U mnie był problem z płytą 2 ale rozwiązałem go. Rozwiązaniem okazało się dokładne wyczyszczenie płyty ściereczką i skopiowanie jej zawartości ręcznie na dysk. Podczas instalacji doczytywało sobie pliki skopiowane na dysk i spokojnie przeszło do płyty 3 i 4 które na szczęście były ok. Tak więc ja ju grą się ciesze ;).
Wyczyściłem i nic. Jedynie pozostaje gog galaxy. Da się tam przynajmniej pauzować pobieranie, czy jak wyłączę kompa, to muszę od nowa?
 
Top Bottom