Pytania do twórców GWINTA

+
Moglibyście dodać funkcję wyboru planszy i cardbacku z poziomu opcji aby nie zmieniały się za każdym razem gdy zmieniam talie? Lubię pograć 2-3 gry jedną talia potem czasami ją zmieniam i za każdym razem muszę zmieniać, jest to trochę uciążliwe i wkurzające.
 
Witam
Pytanko , możecie udostępnić nowe talie początkowe? Gram od 6 miesięcy i chcę sprawdzić ile kart mi brakuje w tych taliach. No i 2-gie pytanie dlaczego nie daliście tych talii wszystkim graczom? Podejrzewam, że parę kart bym dostał za darmo :), nie powiem ucieszył bym się z tego.
 
Last edited by a moderator:
Gratulacje ostatniego patcha - pomysł z jednolitymi planszami - świetny - dodajcie ich tylko troche wiecej ;) Przywrocenie avatara i ramki uzytkownika - rowniez bardzo pozytywne :) Mam takie pytanie, które nurtuje mnie od homecomming... Czy jest także pomysł na usunięcie Liderów w 3d i dodanie zamiast nich pieknych kart z możliwością zagrania na plansze tak jak w becie ? :) Myślę, że gra zyskałaby na przejrzystości I bylaby latwiejsza do zaimplementowania na urzadzenia mobilne....
 
Last edited:
Witam mam pytanie odnośnie drzewek dowódców w których odblokowujemy alternatywne skiny.
W moim przypadku sytuacja wygląda tak:
część dowódców wycraftowałem ze skrawków i nie mam odblokowanej możliwości robienia ich drzewek
a drzewka wszystkich dowódców z krwawej klątwy ( były chyba dodane z poślizgiem ) mam odblokowane pomimo, że nie posiadam tych kart w ogóle.
Pytanie:
Czy ta sytuacja jest przemyślana czy jakiś bug mnie zaszczycił ?
Czy drzewka dowódców nie powinny się odblokować nawet po wycraftowaniu tych kart ze skrawków .

Pozdrawiam cały Gwint Team
 
Wiem ,że to mało realne ,ale czy kiedyś mogliby powrócić dowódcy w formie kart na stół? Na pewno spodobałoby się to graczom. Jeśli chodzi o skiny dla tych dowódców to można by dać zamiast nich inny art karty tego dowódcy i byłyby one zmienne.
 
Dlaczego ówczesna wersja (niby "finalna") w ciągu pół roku istnienia ma więcej bugów niż całość trwania wersji alpha/beta?
 
Mam kilka starych talii, które chciałbym móc sobie zarchwizować (np. gdy daną talią mi się kiedyś dobrze grało).

Niestety ponieważ owe talie mają obecnie przekroczoną ilość prowizji to opcja, która zwykle umożliwia mi zamianę talii na kod znaków ("udostępnij talię") jest w tych przypadkach wyłączona - można prosić o włączenie jej dla takich talii?
 
Zwoje odblokowywane za punkty w drzewku Keiry nie opowiadają o Keirze, tylko Aretuzie i Yennefer. Chyba nie powinno to tak wyglądać?
 
Kiedy zostaną usunięte nadmiarowe karty u tych graczy, którzy nie mogą zrobić tego sami, a grają od czasów "bety"? Coś miało się dziać w tym tygodniu.
 
Witam, Przeglądając kolekcję kart zauważyłem ze w opcji sortowania jest tylko zestaw podstawowy i wojna krwi, brak krwawej klątwy. W kontraktach areny jest mistrz rytuałów (stwórz na arene talie kart wyłacznie z kart krwawej klątwy)i brakuje za to nagrody :) i tak sobie pomyślałem że fajnie by wyglądał napis Krwawa Klątwa animowana ociekającą krwią. Za Wojne krwi jest, więc dlaczego by nie stworzyć Krwawej klątwy.
i jeszcze nie da rady transmutować niektórych kart zwykłych za sam pył trzeba tworzyć premki za skrawki i pył (wojownik gonu, temerski werblista, pikinierzy alby)
pozdrawiam
ASPe
 
Proszę o niebanowanie mnie, trzeba było czymś się zająć w ciągu dnia, by zapomnieć o upale :cry:

1. Czy jest w planach umożliwienie graczom rozgrywania gier w trybie sezonowym ze znajomymi?

2. Czy efekty nałożone na Kłobuka powinny znikać po zmianie w Porońca (i odwrotnie)?

3. Kiedy możemy spodziewać się informacji o Gwent Challenger?

4. Czy pojawi się w grze więcej ozdóbek graficznych za pył meteorytowy (takie jak paki z planszami Mahakamu, Aedirn itp.)?

5. Kiedy zostanie naprawione wyświetlanie ilości połówek koron pokazywanych w profilu gracza (pomimo resetu związanego z nowym dniem pokazuje stan tuż sprzed resetu)?

6. Czy w przeglądzie talii na Playgwent pojawią się osobne kategorie dla talii pod gry rankingowe i sezonowe?

7. Sugestia - żeby po wejściu na czat ze znajomym w grze od razu przesuwało na ostatnią odebraną wiadomość (na sam dół – obecnie wyświetla się początek konwersacji).

8. Czy w historii rozgrywek na Playgwent zostaną rozróżnione potyczki i gry sezonowe?

9. Czy w spisie talii na Playgwent zostaną jakoś wyszczególnione talie złożone pod tryby sezonowe?

10. Czy tryb sezonowy zostanie wykorzystany do testowania potencjalnych rozwiązań (jak wprowadzenie szpiegów dobierających karty ; zmiana ilości dobieranych kart po rundach; zniesienie limitu 10 kart w ręce)?

11. Czy skórki dowódców będą kiedyś dostępne za pył meteorytowy?

12. Czy zostanie stworzona nakładka na twitcha pokazująca opisy kart po ich najechaniu pod turnieje (wtedy casterzy nie będą musieli najeżdżać ręcznie i pokazywać ich - czasem w nieodpowiednich momentach [gdy akurat dzieje się coś ważnego])?

13. Czy trio wiedźmińskie zostanie zreworkowane (wiedźmińska gra karciana bez grywalnych wiedźminów)?

14. Czy zostaną wyłączone skróty klawiszowe prowadzące do podglądu talii czy cmentarza - nie da się przez to płynnie pisać w oknie czatu gry (tylko trzeba w oknie goga)? H wyłącza okienko czatu, D włącza podgląd talii, a G cmentarza.

15. W roadmapie nie było nic o trybie obserwatora – czy jest w planach na ten rok?

16. Czy i kiedy powróci kontrolowany coin przy rzucaniu wyzwań osobom z listy znajomych (bardzo ułatwiłoby to choćby aranżowanie lokalnych turniejów)?

17. Sugestia – zakładka w grze (np. w postaci kafelka jakie są w lewym dolnym rogu) w której byłyby rozpisane różne turnieje gwintowe (bardzo fajnie że w twigach pojawiają się coraz częściej informacje o turniejach).

18. Sugestia – gdyby do rekrutowania nowych graczy dodać dodatkowe bibeloty (tytuł, awatar, ramka) pewnie więcej graczy (co muszą mieć wszystko co dostępne) nagabywałoby znajomych, by wzięli i spróbowali Gwinta.

19. Czy projektanci są zadowoleni z reworku Nilfgaardu i czy planują kolejne takie większe zmiany (powrót zmodelowanej odkrywki)?

20. Czy tym razem przy okazji nowego dodatku więcej kart z istniejących już w grze dostanie zmiany/reworki? Przy Krawej Klątwie zadeklarowano na którymś ze streamów, że w tej chwili projektanci nie chcą tak ryzykować.
 
Last edited:
Czy zamierzacie coś zrobić z nieinteraktywnymi jednostkami z odpornością w SC, szczególnie z Gaborem Zigrinem (chyba za dużo ma bonusów jak na jednostkę za 9 prowizji)?
 
Dlaczego ostatnia odpowiedź na pytanie z tego wątku padła 16 V, gdy w anglojęzycznym odpowiedniku 18 VI? Nie lepiej zamknąć ten wątek i dodać odnośnik do angielskiej wersji forum? Szkoda pisać nadaremno.
 
Cztery pytania, które mnie szczególnie nurtują @Burza46 :

  1. Czy można się spodziewać wprowadzenia systemu rzucania kart na stół z prawdziwego zdarzenia (albo z innej perspektywy - standardowego dla innych karcianek) - co by można chwycić kartę i nią pomachać na lewo i prawo przed rzuceniem na stół? Nie będę ukrywał, że obecny jest jednym z elementów, które najbardziej mnie zawiodły wśród dotychczas zapowiadanych zmian.
  2. Czy planujecie ulepszenie komunikacji wewnątrz gry - aktualna jest strasznie toporna. Po pierwsze, muszę powtarzać czynności otwierania X okienek, żeby przeczytać wiadomość od znajomego, fajnie by było jakby to gdzieś wyskakiwało w formie łatwo dostępnego czatu. Po drugie, nie rozumiem dlaczego okienko jest automatycznie ustawione na najstarsze wiadomości i zawsze trzeba przesuwać na dół. Po trzecie, rozmowa w czasie samej bitwy, gdzie jest to szczególnie pożądane, zwłaszcza jak znajomy uczy się gry, jest - przepraszam za stwierdzenie, ale ciężko znaleźć inne słowo - nieporozumieniem. Zaczynam pisać i bach skrót klawiszowy, wyświetlania kart z cmentarza, czy inny... Krew zalewa. Serio. Po czwarte, w sumie najmniej istotne, czy rozważacie wprowadzenie wewnętrznego czatu głosowego?
  3. Czy planujecie ulepszenie wrażeń z tej części gry, gdzie się rozgrywa partyjkę ze znajomym? Już nie wspominając o sugerowanym także przez innych graczy urozmaiceniu, polegającym na możliwości rozegrania chociażby gry sezonowej. Potrafię zrozumieć motywy, jakie kierują wami, że gra ze znajomym nie odblokowuje nagród za wygrane partie. Ale do jasnej... strony mocy, dlaczego nie mogę wobec znajomego (sic!), powtórzę: ZNAJOMEGO, po grze wcisnąć przycisku GG?!
i ostatnie, wydaje mi się najbardziej błahe,
  • czy planujecie wyznaczyć ambasadora nowej frakcji - Syndykatu? Czy ambasadorzy frakcji to funkcja dożywotnia, czy rotacyjna?
Tworzycie dobrą grę, wkładacie w nią sporo pracy. Szkoda, że całość czasem zaburzają pierdoły, takie jak te wyżej (pyt 1-3). Także na przyszłość z całego serca życzę Wam najmniej pierdół na głowie, cobyście mogli skupiać się na konkretach :)

Pozdrawiam!
 
Dlaczego ostatnia odpowiedź na pytanie z tego wątku padła 16 V, gdy w anglojęzycznym odpowiedniku 18 VI? Nie lepiej zamknąć ten wątek i dodać odnośnik do angielskiej wersji forum? Szkoda pisać nadaremno.

Czasami ciężko się rozdwoić :p
 
Cztery pytania, które mnie szczególnie nurtują @Burza46 :

  1. Czy można się spodziewać wprowadzenia systemu rzucania kart na stół z prawdziwego zdarzenia (albo z innej perspektywy - standardowego dla innych karcianek) - co by można chwycić kartę i nią pomachać na lewo i prawo przed rzuceniem na stół? Nie będę ukrywał, że obecny jest jednym z elementów, które najbardziej mnie zawiodły wśród dotychczas zapowiadanych zmian.
  2. Czy planujecie ulepszenie komunikacji wewnątrz gry - aktualna jest strasznie toporna. Po pierwsze, muszę powtarzać czynności otwierania X okienek, żeby przeczytać wiadomość od znajomego, fajnie by było jakby to gdzieś wyskakiwało w formie łatwo dostępnego czatu. Po drugie, nie rozumiem dlaczego okienko jest automatycznie ustawione na najstarsze wiadomości i zawsze trzeba przesuwać na dół. Po trzecie, rozmowa w czasie samej bitwy, gdzie jest to szczególnie pożądane, zwłaszcza jak znajomy uczy się gry, jest - przepraszam za stwierdzenie, ale ciężko znaleźć inne słowo - nieporozumieniem. Zaczynam pisać i bach skrót klawiszowy, wyświetlania kart z cmentarza, czy inny... Krew zalewa. Serio. Po czwarte, w sumie najmniej istotne, czy rozważacie wprowadzenie wewnętrznego czatu głosowego?
  3. Czy planujecie ulepszenie wrażeń z tej części gry, gdzie się rozgrywa partyjkę ze znajomym? Już nie wspominając o sugerowanym także przez innych graczy urozmaiceniu, polegającym na możliwości rozegrania chociażby gry sezonowej. Potrafię zrozumieć motywy, jakie kierują wami, że gra ze znajomym nie odblokowuje nagród za wygrane partie. Ale do jasnej... strony mocy, dlaczego nie mogę wobec znajomego (sic!), powtórzę: ZNAJOMEGO, po grze wcisnąć przycisku GG?!
i ostatnie, wydaje mi się najbardziej błahe,
  • czy planujecie wyznaczyć ambasadora nowej frakcji - Syndykatu? Czy ambasadorzy frakcji to funkcja dożywotnia, czy rotacyjna?
Tworzycie dobrą grę, wkładacie w nią sporo pracy. Szkoda, że całość czasem zaburzają pierdoły, takie jak te wyżej (pyt 1-3). Także na przyszłość z całego serca życzę Wam najmniej pierdół na głowie, cobyście mogli skupiać się na konkretach :)

Pozdrawiam!

1. Zobaczymy, natomiast widzimy sentyment ;)

2. Chcemy, ciężko powiedzieć kiedy to nastąpi

3. Nie planujemy

4. Tak, będzie ambasador nowej frakcji, zobaczymy komu najbardziej przypadnie do gustu.

Dzięki za wsparcie!
 
Top Bottom