Rozpoczął się nowy sezon!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Brokilon nie jest zwyczajnym lasem… W każdym z sędziwych drzew drzemie pradawna magia, a nieokiełznaną energię czuć w podmuchach wiatru i szmerze strumieni. Driady nauczyły się czerpać z tego źródła, zyskując moc większą niż posiada jakikolwiek człowiek czy elf.

Nadeszła pora aby sprawdzić tę siłę w boju – rozpoczyna się Sezon Driad!

Dołącz do nich, a Twoje wysiłki zostaną nagrodzone:



Dzisiaj rozpoczyna się również kolejny sezon Pro Ladder. Po więcej informacji odwiedź stronę GWENT Masters.
 
Nawet nie daliście ostrzeżenia, że dzisiaj rozpocznie się nowy sezon. Dzięki wam straciłem awatar z Yennefer, bo myślałem, że nowy sezon będzie jak zwykle pod koniec miesiąca. Dziękuję CD Project.
 
Raczej nie można mieć za to pretensji do Redów. Co miesiąc ogłaszają zakończenie sezonu tu na forum i na stronie, i w grze w zakładkach nowości. Wystarczy się zainteresować, albo nie zostawiać sobie tego na ostatni dzień :)
 
Co się stało z naszymi zwycięstwami na profilu? Wszystkie zostały usunięte. Brawo Redzi!
 
@Kahali Przecież była informacja a propos końca sezonu jak zawsze zresztą :D tym bardziej trzeba mieć to na uwadze gdy miesiąc dobiega końca bo nie zawsze koniec jest w ostatni dzień miesiąca. Sam nie miałem czasu grać, za późno zacząłem i skończyłem na 19 randze a zawsze w 20 celuje (ramka i tytuł)
 
Top Bottom