Rozpoczynamy drugi etap konkursu "Szkoła Wiedźmińska"

+
Rozpoczynamy drugi etap konkursu "Szkoła Wiedźmińska"

Rozpoczynamy drugi etap konkursu "Szkoła Wiedźmińska"!Przypominamy główne założenia konkursu:Waszym zadaniem będzie stworzenie nowej przygody do Wiedźmina o wybranej przez was nazwie i stworzonej samodzielnie fabule z zachowaniem ustalonych zasad i realiów. Każdy etap konkursu zakończy się wyłonieniem najlepszej pracy a na koniec wyłonimy 3 najciekawsze przygody, które nagrodzimy wyjątkowymi i unikatowymi nagrodami. Najlepsze prace z poszczególnych etapów zostaną nagrodzone zestawami gadżetów.Zgodnie z dokumentem opisującym całość konkursu od dziś pracujemy nad przygotowaniem wszystkich rzeczy potrzebnych do poprawnego zaimplementowania lokacji.Przypominamy, że w każdej chwili można dołączyć do konkursu pod warunkiem uzupełnienia zadań z pierwszego etapu. Po każdym etapie będziemy publikować przykładowe rozwiązania.Czekamy na zgłoszenia pod adresem adventures@thewitcher.com. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem zwrotnym.Wyniki 2 etapu zostaną opublikowane po 23 czerwca.TUTORIALE, które pomogą wam w prawidłowym rozwiązaniu zadania:- od tego można zacząć :)- artykuł opisujący tworzenie przejść między obszarami- artykuł opisujący tworzenie mapy obszaru- artykuł opisujący tworzenie obszaru i jego właściwości, punkt startowy, ustawianie pogody i cyklu dnia i nocy- artykuł opisujący ustawianie dekoracji- artykuł opisujący ustawianie waypointówPRZYDATNE LINKI:Dokument opisujący zadania drugiego etapu można pobrać tutajObszar gl24 (wioska) można pobrać tutajOgólny opis konkursuRegulamin konkursu można znaleźć tutajEdytor przygód D'jinni możecie pobrać tutajD'jinni wiki, która z pewnością pomoże rozwiązać wiele problemów technicznych znajdziecie tu (w wersji polskiej) lub tu (w wersji angielskiej)Forum D'jinni można znaleźć tutajZwycięzcę 2 etapu nagrodzimy zestawem nagród:Skórzana podkładka pod mysz z autografamiFigurka WiedźminaKościany pokerWiedźmiński Medalion---------------------------------------------------------------------------------------Przykładowe rozwiązanie etapu pierwszego stworzone przez designera Katarzynę Kuczyńską można pobrać tutaj.
 
Ile po 9.?Moim zdaniem w 1. etapie były lepsze nagrody. ^^Czekamy na ogłoszenie wyników. Czy jest tak, że do kolejnego etapu przechodzą wszyscy?
 
FirnomirIFRIT said:
Ile po 9.?Moim zdaniem w 1. etapie były lepsze nagrody. ^^
Może i lepsze, ale nie oszukujmy się 2 etap nie jest znowy taki trudny. Jak obejrzalem przykładowa przygodę to żałuję że rozmieszczenie potraktowałem opisowo.Mogłem kurcze wysłać też moduł z lokacją gdzie waypointami rozmiescilem występowanie postaci.
 

Eriash

Forum veteran
Przypominam, że do dziś do godziny 23:59 czekamy na rozwiązania etapu pierwszego.
 
Mam pytanie, czy do moda można podpiąć inną lokację oprócz Wioski? Chodzi mi tylko o Pola, bo na nich opiera się w dużej mierze mod...
 
ktoś już chyba o to pytał - można, ale jest to więcej pracy i możliwe, że nie uda się Wam wszystkiego zaimplementować, jeśli będziecie mieć dwa duże obszary (wioska i pola).
 
A ja mam pytanko, jak będzie wyglądała wasza pomoc (obiecaliście :p ) ? Mamy zgłaszac się na gg, czy wszystko na forum pisać? A może jakiś inny sposób jeszcze macie?
 
Kapu said:
A ja mam pytanko, jak będzie wyglądała wasza pomoc (obiecaliście :p ) ? Mamy zgłaszac się na gg, czy wszystko na forum pisać? A może jakiś inny sposób jeszcze macie?
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?board=92.0 :)
 
no to chyba sie nie wyśpię przez następne dwa tygodnie - dwa scenariusze do samodzielnego obrobienia ;D damy radę! ;> p.s.konkurs wciąga - jak nie macie czasu to się nie zgłaszajcie ;)
 
ale macie problemy...z iście PRowskim zacięciem: "Im słuszniejszy wybór, tym więcej czasu wymaga ;D"
 
Ja ze swojej strony zaproponuję jeszcze, żeby - w miarę wykonalności - spróbować opublikować listę nadesłanych prac wraz z jakimiś króciutkimi recenzjami, aby uczestnicy wiedzieli, czego w ich pracach zabrakło.
 
koziek said:
Myślę, że tak z 5-10 robionych "na serio", z czego tak 3,4 robione na b. wysokim poziomie. Tak sobie oszacowałem ;)
i niby po czym to wnosisz? :p
 
Top Bottom