[SELEKTYWNIE OSPOILEROWANE] Zakończenia - poradnik

+
podobnie jak najazdu Dzikiego Gonu na Novigrad

To akurat nie zostało wycięte, bitwa jest tylko przeniesiona na Undvik. Na imprezie GRYoffline rok lub dwa lata temu Konrad Tomaszkiewicz mówił, że zrobili to ze względów optymalizacyjnych, oraz ta lokacja wydała im się bardziej naturalna jako miejsce ostatniej bitwy. :p
 
Hejka wszystkim mam maly problem. Gram w wiedzmina od niedawna i podczas misji ,, Kwestia zycia i smierci'' czy cos takiego pocalowalem Triss i nie wiem czy wplynie to na glowny watek fabuly czy nie. Zalezy mi na tym aby jednak byc z Yen, ale nie wiem czy ten pocalunek nie wplynie na rozgrywke. Pocalowalem ja dokladnie w ogrodzie Vegelbudow i w opisie postaci jest napisane ,, I choc chwila zapomnienia trwala krotko, sprawily, ze laczace ich uczucia odzyly'' tak jak mowie - wole yen ale nie wiem czy sie cofac i przechodzic kilka godzin te misje czy isc dalej i bede mogl normalnie byc z Yennefer. Naprawde licze na szybka pomoc. Jakby ktos nie zrozumial to chodzi mi o to czy pocalowanie Triss zalicza sie do romansu (czyli aktywuje mi sie misja, nie wyznalem jej milosci jak cos) czy bede mogl normalnie byc z Yennefer.
 
Hejka wszystkim mam maly problem. Gram w wiedzmina od niedawna i podczas misji ,, Kwestia zycia i smierci'' czy cos takiego pocalowalem Triss i nie wiem czy wplynie to na glowny watek fabuly czy nie. Zalezy mi na tym aby jednak byc z Yen, ale nie wiem czy ten pocalunek nie wplynie na rozgrywke. Pocalowalem ja dokladnie w ogrodzie Vegelbudow i w opisie postaci jest napisane ,, I choc chwila zapomnienia trwala krotko, sprawily, ze laczace ich uczucia odzyly'' tak jak mowie - wole yen ale nie wiem czy sie cofac i przechodzic kilka godzin te misje czy isc dalej i bede mogl normalnie byc z Yennefer. Naprawde licze na szybka pomoc. Jakby ktos nie zrozumial to chodzi mi o to czy pocalowanie Triss zalicza sie do romansu (czyli aktywuje mi sie misja, nie wyznalem jej milosci jak cos) czy bede mogl normalnie byc z Yennefer.

Na 99% będziesz mieć decydujący wybór niedługo i nie zamyka Ci to drogi do romansu z Yen.
 
@PATROL chodzi mi tu bardziej o to czy pocalunek z Triss wplynie na ostateczny zwiazek. TO, ze z Yen bede mogl miec romans to wiem, ale z tego co wyczytalem, jezeli mialem romans z Triss i bede mial z Yen zostane ostatecznie sam, ale czy ten pocalunek zalicza sie do romansu z nią czy nie, bo jezeli tak to wole sie cofnac, a jezeli normalnie potem po wyznaniu milosci Yen bede mogl z nia byc czy ten pocalunek wplynie na to, czy nie. Jezeli niezrozumiale pisze to chetnie skontaktowalbym sie z Toba na ts'ie i dokladnie opisze o co mi chodzi.
Post automatically merged:

@PATROL chodzi mi tu bardziej o to czy pocalunek z Triss wplynie na ostateczny zwiazek. TO, ze z Yen bede mogl miec romans to wiem, ale z tego co wyczytalem, jezeli mialem romans z Triss i bede mial z Yen zostane ostatecznie sam, ale czy ten pocalunek zalicza sie do romansu z nią czy nie, bo jezeli tak to wole sie cofnac, a jezeli normalnie potem po wyznaniu milosci Yen bede mogl z nia byc czy ten pocalunek wplynie na to, czy nie. Jezeli niezrozumiale pisze to chetnie skontaktowalbym sie z Toba na ts'ie i dokladnie opisze o co mi chodzi.
 
@PATROL chodzi mi tu bardziej o to czy pocalunek z Triss wplynie na ostateczny zwiazek. TO, ze z Yen bede mogl miec romans to wiem, ale z tego co wyczytalem, jezeli mialem romans z Triss i bede mial z Yen zostane ostatecznie sam, ale czy ten pocalunek zalicza sie do romansu z nią czy nie, bo jezeli tak to wole sie cofnac, a jezeli normalnie potem po wyznaniu milosci Yen bede mogl z nia byc czy ten pocalunek wplynie na to, czy nie. Jezeli niezrozumiale pisze to chetnie skontaktowalbym sie z Toba na ts'ie i dokladnie opisze o co mi chodzi.
Pocałunek nic nie znaczy. Jedynie jak powiesz Triss że ją kochasz, to dokonasz wyboru.
 
Przez romans z Yen miałem na myśli to, że będziesz z nią i tylko z nią, żadnych innych układów :p I skoro geralt potwierdził, to możesz być spokojny, po prostu w pewnym momencie, na pewno będziesz wiedział w którym (nie wiem czy grasz pierwszy czy kolejny raz), zdecydujesz czy chcesz być z Triss czy pozwolisz jej odejść.

Ale w ogóle tak całować Triss... Bleh :p
 
Tak gram w wiedzmina pierwszy raz i zalezy mi na uzyskaniu dobrego zakonczenia gry. Co do tego fragmentu ,,decydujesz czy chcesz być z Triss czy pozwolisz jej odejść''. to znaczy, ze bedzie jeszcze inna okazja wyznac jej milosc niz w Novigradzie?
 
Badz co badz dobrze ze ten pocalunek nie wplywa na milosc z Yennefer, bo srednio chce mi sie cofac ^^. Tak jeszcze spytam. Wybor pomiedzy Yen a Triss zmienia duzo w grze czy nie?
 
Badz co badz dobrze ze ten pocalunek nie wplywa na milosc z Yennefer, bo srednio chce mi sie cofac ^^. Tak jeszcze spytam. Wybor pomiedzy Yen a Triss zmienia duzo w grze czy nie?

Determinuje to z kim będziesz na koniec. Jeżeli zżyłeś się z Geraltem, to będzie to dla Ciebie miało znaczenie, jeżeli zaś chodzi o zawartość gry, to zmieni się tylko kilka scen i dialogów.
 
Osobiscie nigdy sie w zadna gre tak nie wczulem :). Nigdy nie mialem takiego problemu. Zastanawialem sie pomiedzy Triss a Yen 2 dni xD. Tak z ciekawosci Triss pojawia sie jeszcze w grze czy jest tylko w Novigradzie?
 
Osobiscie nigdy sie w zadna gre tak nie wczulem :). Nigdy nie mialem takiego problemu. Zastanawialem sie pomiedzy Triss a Yen 2 dni xD. Tak z ciekawosci Triss pojawia sie jeszcze w grze czy jest tylko w Novigradzie?

Jeszcze się pojawi :)

Wybrałeś dobrze! :D #teamYen
 
Mogę to zagwarantować. Jak i to, że moment faktycznie decydujący o związku z Yen to jeden z najlepszych i najbardziej wzruszających w tej grze. REDzi świetnie to wymyślili i napisali.
 
Hejka sporo mnie nie bylo i tez sporo przeszedlem w Wiedzminie i zatrzymalem sie w pewnym momencie i chcialbym prosic kogos, kto przeszedl gre lub zna sie na grze o pomoc.
1. Czy jezeli wczesniej nie odzyskalem zlota Dijkstry to czy moge je odzyskac jakos podczas zadania Towarzysze Broni? I czy jest on jakos potrzebny czy nie
2. Czy Avallach (chyba tak to sie pisze) przezyje?
3. Czy warto korzystac z pomocy Emhyra podczas obrony Kern Morhen?
4. Kiedy aktywuje sie zadanie ,,Racja stanu''?
5. Co sie stalo z Keira? Podczas ostatniego zadania z nia udalo mi sie ja namowic zeby udala sie do Kern Morhen, lecz jak przybylem tam odczarowac Ume nie bylo jej? Pokaze sie jakos potem czy juz nie?
6. Czy Roche zabierze ze soba Ves (czy jakos tak) ?
7 Jak to jest z Hjamarem? Znajomy mi powiedzial, ze trzeba stawic sie za nim podczas wyboru kto zasiadzie na tronie, lecz owego zadania jeszcze nie zrobilem i nie wiem, czy moge je zrobic podczas trwania Towarzyszy Broni.
Z gory dziekuje jak ktos odpowie mi na te pytania. Licze na wasza pomoc ;)
 
Hejka sporo mnie nie bylo i tez sporo przeszedlem w Wiedzminie i zatrzymalem sie w pewnym momencie i chcialbym prosic kogos, kto przeszedl gre lub zna sie na grze o pomoc.
1. Czy jezeli wczesniej nie odzyskalem zlota Dijkstry to czy moge je odzyskac jakos podczas zadania Towarzysze Broni? I czy jest on jakos potrzebny czy nie
2. Czy Avallach (chyba tak to sie pisze) przezyje?
3. Czy warto korzystac z pomocy Emhyra podczas obrony Kern Morhen?
4. Kiedy aktywuje sie zadanie ,,Racja stanu''?
5. Co sie stalo z Keira? Podczas ostatniego zadania z nia udalo mi sie ja namowic zeby udala sie do Kern Morhen, lecz jak przybylem tam odczarowac Ume nie bylo jej? Pokaze sie jakos potem czy juz nie?
6. Czy Roche zabierze ze soba Ves (czy jakos tak) ?
7 Jak to jest z Hjamarem? Znajomy mi powiedzial, ze trzeba stawic sie za nim podczas wyboru kto zasiadzie na tronie, lecz owego zadania jeszcze nie zrobilem i nie wiem, czy moge je zrobic podczas trwania Towarzyszy Broni.
Z gory dziekuje jak ktos odpowie mi na te pytania. Licze na wasza pomoc ;)

1. Nie, ale jego pomoc jest bardzo nieistotna, bo daje tylko przedmioty.

2.
Przeżyje

3. Spokojnie możesz iść z nim pogadać.

4. Jeszcze trochę musisz pograć, a w pewnym momencie wybrać odpowiednią opcję dialogową.

5. Pokaże się.

6. I tak i nie, ale zawiedziony nie będziesz :D

7. Z tego co pamiętam oba zadania, dla Cerys i Hjalmara, a potem wynikające z nich zadanie z koroną Skellige możesz zrobić w trakcie Towarzyszy broni.
 
(...)
7 Jak to jest z Hjamarem? Znajomy mi powiedzial, ze trzeba stawic sie za nim podczas wyboru kto zasiadzie na tronie, lecz owego zadania jeszcze nie zrobilem i nie wiem, czy moge je zrobic podczas trwania Towarzyszy Broni.
Z gory dziekuje jak ktos odpowie mi na te pytania. Licze na wasza pomoc ;)
Ja tam wybrałam Cerys :p Hajlmar wtedy pomaga przy obronie Kaer Morhen, nie wiem kto przybywa zamiast niego, jeśli to on zostaje królem.
 
3. Spokojnie możesz iść z nim pogadać. Czyli to nie bedzie mialo wplywu na finalowe zakonczenie gry?

4. Jeszcze trochę musisz pograć, a w pewnym momencie wybrać odpowiednią opcję dialogową. Mozna wiedziec ktora i mniej wiecej kiedy?
 
3. Spokojnie możesz iść z nim pogadać. Czyli to nie bedzie mialo wplywu na finalowe zakonczenie gry?
Nie.
4. Jeszcze trochę musisz pograć, a w pewnym momencie wybrać odpowiednią opcję dialogową. Mozna wiedziec ktora i mniej wiecej kiedy?
Kluczowe są dwa zadania - "Spisek" oraz "Najciemniej jest pod latarnią". Pierwsze trzeba po prostu wykonać, a w drugim nie można używać siły w rozmowie z pewnym osobnikiem.
 
Bitwa o samo Kear Morhen jak i znalezienie Ciri - bezcenne. Smierc Vesemira przykra wrecz jest, ale chyba na to wplywu miec sie nie da. Znalezienie Ciri to chyba jeden z takich momentow, co czlowiekowi sie odechcewa przez chwile gry, ale zaraz znowu sie chce ;). Tak wybitnego scenariuszu dawno nie widzialem.
 
Top Bottom