Sezon jesienny nie działa

+
Tak samo jak w poprzednim sezonie, tak w tym nie aktualizują mi się zadania. Zagrywam karty które są podane i po meczu mam dalej 0/x. Zgłaszałem już problem przez email jednak tam nie ma chyba komu pracować.

Czy ktoś jeszcze ma takie problemy?
 

Lexor

Forum veteran
Póki co, mi się aktualizują, ale z dużym opóźnieniem. Może tak samo jest u Ciebie.
 
Dużym tzn. jakim mniej więcej? Jakie tryby grasz? Bo wiem że wcześniej na treningu z graczem działało a na rankedach nie próbowałem bo talia jest zrobiona typowo tylko pod to.
 

Lexor

Forum veteran
Gram tylko w trybie rankingowym. Zwykle zalicza mi postępy w zadaniach po kilkunastu minutach od ukończenia meczu, więc po prostu rozgrywam kolejny i wtedy dochodzą mi zaliczenia z poprzedniego.
 
W takim razie może coś zmienili że teraz zalicza tylko na rankedach. Będę musiał sprawdzić, dzięki za info.
 

Lexor

Forum veteran
Raczej nie "zmienili" tylko bardziej "naprawili", bo na początku zapowiadali, że cykl ma działać tylko na grach rankingowych.
 
Mi po aktualizacji nie działa gra rankingowa, jest jeszcze wsparcie techniczne dla takich przypadków? Na telefonie ta sama sytuacja.
1697645746896.png
 
Top Bottom