sihill

+
KrolTomusWielki said:
Czy jest to moze zwiazane z poziomem gry, czy na kazdym poziom z trzech znalezlisci Sihilla na polach w IV akcie, przy pierwszym odwiedzeniu lokacji.
Poziom trudności nie ma znaczenia. Któryś tam patch to zmieniał. Na polach harvall jest do zdobycia, o ile się go już wcześniej nie zdobyło.Sihille to w V akcie można zdobyć i to więcej niż jeden :)
 
Iwona said:
Iwona said:
Czy jest to moze zwiazane z poziomem gry, czy na kazdym poziom z trzech znalezlisci Sihilla na polach w IV akcie, przy pierwszym odwiedzeniu lokacji.
Poziom trudności nie ma znaczenia. Któryś tam patch to zmieniał. Na polach harvall jest do zdobycia, o ile się go już wcześniej nie zdobyło.Sihille to w V akcie można zdobyć i to więcej niż jeden :)
Mam ER i zdobylem Harvalla wczesniej na bagnach w akcie III, a mimo to w akcie IV na polach znalazlem drugiego :/ Co do Sihilla to zdobede go dopiero w akcie V, i to mnie wkurza :p
 
ScorpioPL said:
No i co z tego że w V jak można tam zdobyć nawet 2.
Chcialbym wyjasnic dlaczego duza czesc graczy 95% zdobywa na polach w aktcie IV Sihilla, a garstka nie.- od poziomu to nie zalezy bo naprawia to patch, lub patch w ER.- w moim przypadku mam 2x Harvalla wiec nie ma wplywu czy znajdzie sie go wczesniej na bagnach w akcie III czy nie.pytanie tylko co ??
 
KrolTomusWielki said:
KrolTomusWielki said:
No i co z tego że w V jak można tam zdobyć nawet 2.
Chcialbym wyjasnic dlaczego duza czesc graczy 95% zdobywa na polach w aktcie IV Sihilla, a garstka nie.- od poziomu to nie zalezy bo naprawia to patch, lub patch w ER.- w moim przypadku mam 2x Harvalla wiec nie ma wplywu czy znajdzie sie go wczesniej na bagnach w akcie III czy nie.pytanie tylko co ??
Wałkowane już było to wielokrotnie, ale jeszcze raz przypomnieć nie zaszkodzi. Sihil na polach w IV akcie został zniesiony wraz z patchem 1.2 i od tej pory nie da się go znaleźć.
 
ja wczytalem save na poczatku IV rozdzialu i od razu pobieglem na pola ale zamiast sihilla w tym miejscu lezal harvall :\a co do misji od zahina schmartza to ile tych zebow trzeba i jakie? :p
 
alek1495 said:
ja wczytalem save na poczatku IV rozdzialu i od razu pobieglem na pola ale zamiast sihilla w tym miejscu lezal harvall :\
To zmiana, którą wprowadził patch. ( Nie pamiętam który.)
alek1495 said:
a co do misji od zahina schmartza to ile tych zebow trzeba i jakie? :p
Potrzebujesz:- Żuchwę Cmentara- Kły Fledera- Zęby Zjadarki- Kły Alpa- Kły Bestii ( wilka lub psa)- no i opcjonalnie ząb
Zdenka- pięściarza z V aktu
lub czaszkę Barghesta.Polecam korzystać z poradnika dołączonego do gry. Tam z reguły wszystko jest ładnie opisane :).Po za tym nie musiałeś zadawać tego pytania w tym temacie. Istnieje osobny wątek dotyczący zadania ,, Nie będzie bolało":http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=5030.75;).
 
Faramir said:
Faramir said:
ja wczytalem save na poczatku IV rozdzialu i od razu pobieglem na pola ale zamiast sihilla w tym miejscu lezal harvall :\
To zmiana, którą wprowadził patch. ( Nie pamiętam który.)
W ramach odświeżenia pamięci http://www.gram.pl/news_9AzlGO7_Wiedzmin_patch_1_2_juz_dostepny.html
 
alek1495 said:
fajnie patch 1.2 do wersji 1.4 bardzo dziekuje...
Raider666 zamieścił linka tylko w celu przypomnienia mi w jaki sposób Sihill zniknął z lokacji Pola, a nie po to by Cię zdenerwować ;).Dla Ciebie niestety nie ma pomocy, musisz czekać do V aktu. No chyba, że masz zamiar skorzystać z Edytora Save'ów...
 
ja sie nie denerwuje tylko wiekszosc graczy ma ER ktorej wersja jest minimum 1.4 wiec nie potrzebny mi patch 1.2 a co do sihilla to wiem bo nosze 2 w V akcie 1 za zeby a 2 po zabiciu Jean'a Pierre'a
 
Top Bottom