Specjalne świąteczne wydanie Edycji Rozszerzonej w Empiku

+
Zapewne jeśli by dołączyli medalion to bym kupil.Figurka fajna ale jakos mnie do niej nie ciągnie.Wiekszosc pewnie wezmie sobie figurke a tylko gre sprezentuje ;p
 
Firnomir said:
O ile pamiętam rok temu sama figurka stała 180zł. Zestaw fajny, ale większość zainteresowanych pewnie grę już dawno ma.
Dokładnie. Nie podoba mi się pomysł tego wyłudzacza pieniędzy - czyt. następnej ER. :wall:
 
BlizarizRivii said:
BlizarizRivii said:
O ile pamiętam rok temu sama figurka stała 180zł. Zestaw fajny, ale większość zainteresowanych pewnie grę już dawno ma.
Dokładnie. Nie podoba mi się pomysł tego wyłudzacza pieniędzy - czyt. następnej ER. :wall:
Czy ktoś Cię zmusza do kupna?Chcesz - kupujesz, nie chcesz - nawet nie spoglądasz w tamtą stronę.
 
BlizarizRivii said:
Dokładnie. Nie podoba mi się pomysł tego wyłudzacza pieniędzy - czyt. następnej ER. :wall:
Nie zbyt tu widzę szczerze mówiąc jakąś próbę wyłudzania - nigdzie nie twierdzimy, że jest to inna gra niż ER.Jest to taka sama sytuacja, jak w przypadku świątecznych DVD packów filmów, czy jakiejś kolekcji muzyki - specjalne wydanie, wzbogacone o jakiś unikalny element (w tym wypadku figurkę). Jeżeli ktoś nie chce, to nie kupuje - proste ;)
 
Fajny pomysł ale czy figurka Geralta nie wyglądała by fajniej gdyby zamiast mieczy miał kufel piwa. ;D
 
czempion91 said:
Fajne fajne :) Ciekawe czy kiedyś będzie można kupić medalion? ;D
Można kupić nawet teraz. Naprzykład na allegro.A Firnomir ma rację, medalion "firmowy" to EK only.
 
Jeżeli ktoś jeszcze chce kupić, a nie kupił to w Empiku w Rumi, koło Gdyni (Pomorskie) jest jeszcze pełno egzemplarzy. Sam chciałem kupić, ale bym miał już wtedy Wiedźmina trzykrotnie, a to już by było nerdostwo.
 
SethofSulima said:
Jeżeli ktoś jeszcze chce kupić, a nie kupił to w Empiku w Rumi, koło Gdyni (Pomorskie) jest jeszcze pełno egzemplarzy.
W Warszawie też jest tego pełno.
 
widziałem to ostatnio. co prawda przez ten plastik, ale muszę przyznać, ze figurka po prostu odrzuca. jest obrzydliwa. mam nadzieję, ze po wydaniu wiedźmina 2 CDPR podpisze kilka papierków na takei gadżety z nieco bardziej profesjonalną firmą, nawet wyższym kosztem
 
SethofSulima said:
Jeżeli ktoś jeszcze chce kupić, a nie kupił to w Empiku w Rumi, koło Gdyni (Pomorskie) jest jeszcze pełno egzemplarzy. Sam chciałem kupić, ale bym miał już wtedy Wiedźmina trzykrotnie, a to już by było nerdostwo.
Masz rację. Lepiej zebrać pieniążki na Wiedźmina 2. (lub inną fajną grę)
 
Na Aledrogo też się wystawiaja :) http://www.allegro.pl/item749091142_wiedzmin_edycja_rozszerzona_figurka_geralta.htmlMedalion :)http://www.allegro.pl/item753962915_medalion_wiedzminski_wiedzmin.htmlA i EK się znalazła jedna :) http://www.allegro.pl/item753905895_wiedzmin_gra_pc_edycja_kolekcjonerska.htmlAle powiem wam ze się duzy ruch zrobił na allegro po wypłynieciu filmika odnośnie TW2 wczesniej było moze max 35-40 aukcji z Wiedzminem a teraz już prawie 100. I ciagle sie sprzedaje :)edit: kurde zapoda sie linka i już człowieka przebijają :) (medalion)
 
Top Bottom