To już pięć roczków

+
Trochę to przykre, że nasz solenizant już w takim wieku przestał rokować co do jakiegokolwiek rozwoju i pozostaje tylko cieszyć się, gdy drepta bez potknięć i gaworzy "za Temelię, chlopy!". Innymi słowy - trzeba kochać go takim, jakim jest, na oddanie do okna życia już trochę za późno.
Co gorsza, trzeba będzie o niego drżeć, czy uda mu się doczekać kolejnych urodzin (podejrzewam moim paranoicznym, spiskowym umysłem, że system głosowania to zaszyty miernik aktywności - gdy gracze nie spełnią ustalonych przez REDów, wewnętrznych wymogów ci odpalą protokół "zamykamy budę").

Tym niemniej urodziny to urodziny, tak więc tort się należy:

5th-birthday-26.gif
 

Lexor

Forum veteran
(podejrzewam moim paranoicznym, spiskowym umysłem, że system głosowania to zaszyty miernik aktywności - gdy gracze nie spełnią ustalonych przez REDów, wewnętrznych wymogów ci odpalą protokół "zamykamy budę")

Ja bardziej obawiam się trollowania (np. za pośrednictwem streamerów), przez które część archetypów/frakcji "interaktywnych" stanie się mało grywalna, a górę weźmie "stawianie pasjansa".
 
Last edited:
Ja bardziej obawiam się trollowania (np. za pośrednictwem streamerów), przez które część archetypów/frakcji "interaktywnych" stanie się mało grywalna, a górę weźmie "stawianie pasjansa".
Jeżeli chodzi o karty to nie można zmieniać umiejętności więc archetypy pozostaną takie jakie są. Liczę na to że większość graczy wykaże się rozsądkiem balansując karty, ale czytając niektóre opinie graczy na Reddicie można wysnuć wrażenie że w ogóle nie grają w tą grę skoro twierdzą że Jaskra przechwałki trzeba nerfić bo komuś zabił bestię za ponad 20 pkt.
 

Lexor

Forum veteran
@Iorweth15: Wiem, że umiejętności zmienić nie można, ale zmiana siły/prowizji decyduje równie mocno o grywalności.
Wystarczy w ten sposób osłabić kluczowe karty, by cały archetyp poszedł do kosza, bo nowe karty przecież się nie pojawią.

Co do reddita to też i na nim opieram swoje obawy, bo jest jednym ze źródeł proponowania / forsowania nieprzemyślanych zmian.

Według mnie głosowanie społeczne byłoby bardziej "sprawiedliwe" gdyby nie było ośrodków koncentracji przekazu informacji i każdy gracz głosowałby na własną rękę. Nawet wtedy nie byłoby idealne, ale przynajmniej byłoby pozbawione lemingów.
 
Last edited:
Wiem, dobrym przykładem tego byłoby np. zmiana siły bękarta Svalbloda na 5. O ile to osłabi Svalbloda to osłabi też totem. Dlatego właśnie liczę na rozsądek graczy przy balansie, ale z tego co wyczytuję nie tylko na tym forum, to gracze najchętniej usunęli by Nilfgaard z gry. Z tego co zauważyłem ostatnio nie ma też wysypu NG na ladderze (przynajmniej na rangach 1 - 3). Na 20 rozegranych meczy tylko 4 razy trafiłem na NG, raczej dominowały ogry, co poniekąd może potwierdzać twoje obawy że gracze będą buffowali talie oparte na pasjansie.
 
Top Bottom