Tydzień z Wiedźminem

+
Esgaroth said:
Tapetka mi sie podoba.. Ale cos mi tu nie gra.. Zwróccie uwage na rękojeść miecza Geralta na tapecie a na screenach.. Na tapecie jest ona normalna, dobrze mu lezy w dłoni, ale na screenach jest ona ogromna.. Za długa o wiele..
No właśnie ta rękojeść na tapecie jest za krótka - nawet miecze jednoręczne miały rękojeść na której w razie potrzeby można było zmieścić dwie dłonie.
 
Wg. mnie to (racja) ta rękojeść na tapecie może jest troche za krótkawa, ale ta na screenach jest za długa.. Nie jest po prostu wymiarowa..
 
Ten screen z Geraltem walczącym z zamaskowanym osobnikiem, jest obecnie najlepszym spośród ogółu. Takie jest moje zdanie
 
Radek_pl2 said:
Tydzień ma 7 dni! Inaczej to w rzy...Podobało mi się =] Aczkolwiek oczekiwałem czegoś hmm...czegoś więcej :p Ale jeśli byście dali za dużo bonusów, to też źle. Trzeba stopniowo zwiększać apetyt graczy :p
TO JEST DUZO :D.Kurde...dopiero teraz stwierdzialem jak bardzo chcialbym juz miec w Wiedzmina w swoich rekach ;D.
 
Powinniśmy się cieszyć, że mamy takie TzW. Dostajemy nowe informacje - zawsze parę spraw się wyjaśni itd. Inaczej nie wiedzielibyśmy prawie nic i nie mielibyśmy o czym dyskutować TzW? Jak najbardziej! Chyba jeszcze jakieś się pojawią przed premierą gry? Co ile miesięcy ukazjuą się TzW? Jakoś nie zwróciłem na to uwagi.
 
Pierwsze 2 były jeszcze zanim na forum wstąpiłem, 3 był w okolicach kwietnia bodaj, 4 na przełomie maja/czerwca, a teraz 5 jest. Noooo, czyli troche nieregularnie... Ale do premiery gry powinien być jeszcze co najmniej jeden
 
O ile ja dobrze pamiętam to TzW jak narazie dwa razy odbył się po targach, reszta to były czystko przypadkowe daty (chyba). :p
 
Faktycznie, TzW puszczamy nie regularnie. Jednak w tej chwili najbliższa jest nam idea organizowania go po targach bo wtedy mamy najwięcej nowych materiałów. Na pewno jeszcze przed premierą zrobimy jeden (a może nawet dwa - jeśli starczy materiałów).
 
Top Bottom