Uruchomienie Wiedźmina 2 wyłącznie z patchem 1.2

+
Status
Not open for further replies.
Uruchomienie Wiedźmina 2 wyłącznie z patchem 1.2

Witam. Zainstalowałem Wiedźmina 2 na nowo, ponieważ patch 1.3 znacząco obniża moje FPS przez nowe rozdzielczości. Teraz mam gołą grę Wiedźmin 2 i kiedy próbuję zainstalować patch 1.1 lub.2 wyskakuje, iż mam nieprawidłową, lub niekompletną wersję gry. Jak zatem mam uruchomić grę na patchu 1.2?
 
Zdaje mi się, że był już temat z tym związany, no ale... A czy próbowałeś zainstalować 1.35?
 
Patche zmniejszają mu wydajność przez brak "pasów" zapewne. Zamiast grać na 1.2 zmień rozdziałkę na 1280x720. Pasy wrócą, większę ilości fps zapewne też ;)
 
Rustine said:
Witam. Zainstalowałem Wiedźmina 2 na nowo, ponieważ patch 1.3 znacząco obniża moje FPS przez nowe rozdzielczości. Teraz mam gołą grę Wiedźmin 2 i kiedy próbuję zainstalować patch 1.1 lub.2 wyskakuje, iż mam nieprawidłową, lub niekompletną wersję gry. Jak zatem mam uruchomić grę na patchu 1.2?

http://www.witchersite.pl/remository/Wied%C5%BAmin-2/Patch/Patch-1.1-PL-%28gra-nowo-instalowana%29/

ten patch pomoże, tylko wcześniej musisz mieć wyłączony net i NIE możesz widzieć ekranu ściągania się patcha 1.3.5

1.Instalujesz gre (przy wyłaczonym necie)
2.jak ci wyskoczy zeby wpisac klucz zamknij (nic nie wpisuj)
3.Uruchom i odpal tego patcha
4.ściagnij patcha 1.2 http://pl.thewitcher.com/patch1-2/
5. zainstaluj go
6. dopiero włacz neta

też wracałem do patcha 1.2 bo jest lepiej zooptymalizowany a gram na rozdzielczości 1680x1050
 
Dobra, teraz wróciłem do domu i najpierw spróbuję tą 1-szą propozycję, bo niestety ekran aktualizacji już widziałem, a jak sytuacja się nie zmieni, to obcykam drugą..
 
Oj ludziska ;) Macie spadki wydajności bo przy "zniknięciu pasów" karta graficzna musi obsłużyć więcej pikseli. Tak jak wcześniej wspomniałem - wystarczy zmienić rozdziałkę na format 16:9 (np. 1280x720), wtedy wrócą pasy i powinna wrócić normalna wydajność - przynajmniej tak było u mnie :)
 
nwchades said:
Oj ludziska ;) Macie spadki wydajności bo przy "zniknięciu pasów" karta graficzna musi obsłużyć więcej pikseli. Tak jak wcześniej wspomniałem - wystarczy zmienić rozdziałkę na format 16:9 (np. 1280x720), wtedy wrócą pasy i powinna wrócić normalna wydajność - przynajmniej tak było u mnie :)

nie żebym się czepiał ale trochę to dziwne, bo jak ktoś ma dajmy na to 4:3 to jak da tą rozdzielczość (1280x720 -> 16:9) to ekran nie ma pasów tylko jest "rozciągnięty" do góry i w dół, a geralt jest chudy xD

ja na starym monitorze tak miałem i żeby powrócić do normalnej natywnej rozdzielczości bez ścinek zrobiłem to co napisałem wcześniej
 
Ja mam na szczęście 5:4 i działa. :) Można zamknąć temat, wszystkim dziękuję za pomoc.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom