[w toku] Przygoda: Droga ku chwale

+
Może bardzo długa nie będzie, ale nie musi być tragicznie krótka. Nam schodzi sporo czasu ze względu na tworzenie własnych elementów graficznych, muzyki, dbałości o dialogi, itd. Również ze względu na dokładne testy, balansowanie walk i ciągłe poprawianie. Jeśli odliczysz wszystkich grafików, muzyków, testerów, tłumaczy, osoby pracujące przy innych projektach to wyjdzie na to, że na stworzenie przygody nie potrzeba sporego zespołu.No ale tworzenie w pojedynkę ma ten spory minus, że nie ma się grupy osób, które mogą zopiniować twoje pomysły, poprawić, itd.Patrząc po ostatniej aktywności Scorpia (nie tylko w tym temacie), nie wydaje mi się, że mamy tu do czynienia ze słomianym zapałem :beer:
 
Mała aktywność w wątku wynika z tego że zamiast tylko pisać zajmuję się D'Jinnim. I mam mało czasu na odczytywanie wiadomości w forum. Jednak mogę wszystkich zapewnić że praca nad przygodą trwa i nic ani nikt jej nie zatrzyma :).Ale jak pisałem parę wiadomośći wcześniej nie należy spodziewać się tej przygody szybko. Jak się pojawi za 3 m-ce to i tak będzie dobrze. Staram się wszystko dopracować maksymalnie żeby potem nie oglądać wiadomości o treściach typu "kolejny bug...." itp.
 
Stan przygody na dzień dzisiejszy
Całkowicie udekorowana Wyzima Klasztorna łącznie z oskryptowaniem wymagających tego elementów (lampy,reklamy i szyldy)Kawał roboty z głowy 8) (Nie wiem jak innych ale mnie dekorowanie męczy bardziej niż skrypty lub questy)
Nastał czas by do Wyzimy zawitało życie (Commonerzy!)
 
ScorpioPL said:
Stan przygody na dzień dzisiejszy
Całkowicie udekorowana Wyzima Klasztorna łącznie z oskryptowaniem wymagających tego elementów (lampy,reklamy i szyldy)Kawał roboty z głowy 8) (Nie wiem jak innych ale mnie dekorowanie męczy bardziej niż skrypty lub questy)
Taaak, to prawda:)Będe śledził ten wątek. Oby przygoda nie podzieliła losu m.i.n Noża czy Nici Przeznaczenia(jeszcze wykraczę :mad: )
 
U mnie nie wykraczesz za parę miesięcy lub za rok ale na pewno wyjdzie. Choćby pod klawiature była podłożona bomba to i tak bym kontynuował tworzenie .
 
Niestety... kryzys mnie dopadł. Z przyczyn zawodowych muszę chwilowo zawiesić projekt. Jednakże projekt będzie kontynuowany w wakacje (a może nawet wcześniej) . Póki co niestety nie mam czasu na prace nad przygodą. Ale w wolnym czasie zawsze coś zrobię jednak tempo ogromnie zmaleje.
 
Zamiast commonerami zająłem się paroma pobocznymi lokacjami, oraz odmiennym systemem walki mieczem. Rewolucja to nie jest ale walka mieczem jest całkowicie odmienna.
 
ScorpioPL said:
Zamiast commonerami zająłem się paroma pobocznymi lokacjami, oraz odmiennym systemem walki mieczem. Rewolucja to nie jest ale walka mieczem jest całkowicie odmienna.
Może powiedziałbyś coś więcej o tym odmiennym systemie walki mieczem? :)
 
Walka jest inna ale nie są to ani nowe animacje ani umiejętności.To pozostanie tajemnicą aż do wydania przygody.Na początku miało się walczyć jeszcze inaczej ale modele mieczy mi to uniemożliwiły.
 
Życzę ci powodzenia i mam nadzieję że sobie w to pogram jak kupię sobie nowego kompa .Recolory pewnie będą się prezentowały bardzo dobrze, widziałem już próbkę twoich możliwości w photoshopie.Jak ci się uda zrobić tą przygodę to mnie dosłownie natchniesz żebym się jeszcze bardziej przykładał do tworzenia po kupieniu nowego kompa (Teraz nic nie mogę zrobić)
 
W modzie będą 4 możliwe zakończenia wynikające z ważniejszych decyzji wybranych w grze.Mógłbym nawet wszystkie opisać ale po co? Dowiecie się sami . Soon.......
 
ScorpioPL said:
Mógłbym nawet wszystkie opisać ale po co? Dowiecie się sami . Soon.......
I o to chodzi. Gdybyś wypisał wszystkie zakończenia, to jaki byłby sens grać w tą przygodę? :p No cóż, z tego co widzę zapowiada się całkiem ciekawa przygoda. ( Ta "odmienna" walka mieczem mnie intryguje.) Nie mogę się doczekać jej wydania ;).
 
No więc tak chciałbym opowiedzieć o dokonaniach ale też wolę dużo nie zdradzać. Po 1 będzie podział mieczy na jednoręczne i dwuręczne. Będzie można nosić po 1 takim i takim. To już jest pewne.Prawdopodobnie dojdzie parę zakończeń.Oraz..... kradzież kieszonkowa! Tylko nie wiem na razie czy będzie to osobna ikonka (jak np do łapówki) czy funkcja dialogowa.(Czyli kradzież będzie dostępna jak w gothicu I oraz II .)
 
ScorpioPL said:
No więc tak chciałbym opowiedzieć o dokonaniach ale też wolę dużo nie zdradzać. Po 1 będzie podział mieczy na jednoręczne i dwuręczne. Będzie można nosić po 1 takim i takim. To już jest pewne.Prawdopodobnie dojdzie parę zakończeń.Oraz..... kradzież kieszonkowa! Tylko nie wiem na razie czy będzie to osobna ikonka (jak np do łapówki) czy funkcja dialogowa.(Czyli kradzież będzie dostępna jak w gothicu I oraz II .)
O! Kradzież mnie zaciekawiła. Moim zdaniem najlepiej by było gdyby pojawiła się nowa ikonka kradzieży.
 
Top Bottom