W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Witam , chciałbym zapytać czy jest planowana premiera gry w krakowie w empiku (lub innym miejscu)? Coś podobnego to premiery z zeszłego roku.
 
Dostaliśmy różne informacje na temat importu sejwów.Tomek Gop stwierdził, że zawsze początek gry będzie taki sam, niezbyt dawno wyszła opinia w wywiadzie dla rpgcodex, że będą trzy początki gry.Czy mógłbym prosić o oficjalne zdementowanie plotek i przekazanie Jedynej Słusznej Drogi?Pozdrawiam!
 
Wszystkie kaptury w W2 mają takie jakieś ogonki z tyłu? http://img62.imageshack.us/img62/8205/57367269.pngNie żeby mi ten ogonek przeszkadzał, tak z ciekawości pytam...
 
Czy pozwolicie Gram.pl wysyłać Edycję Premium W2 w piątek 13. maja aby była możliwość otrzymania jej w poniedziałek 16. maja?
 
Czy ta druga aktywacja (pozwalająca na automatyczne ściąganie patchów) będzie miała ograniczoną ilość "aktywacji" czy może nieograniczoną tak jak to ma to miejsce z tą pierwszą aktywacją. Czy może coś źle zrozumiałem i będzie tylko jedna aktywacja.Ps. Przepraszam za powtórzenia słowa aktywacji, ale nie mogę znaleźć słowa zastępczego.
 
1. Czy podczas wybierania swojego save'a z jedynki do rozpoczęcia gry, będą jakies krótki informacje na jego temat? Typu czy jestesmy po stronie wiewiórek, albo zakonu itp. Bo mam tyle tych save'ów, że na sucho ciężko będzie się połapać, w którym jak kończyłem grę :p2. Premiera gry 17.05 = od tego dnia gra w sklepie? Czy można liczyć, że pudełka z płytką będą, np. już od piątku, albo poniedziałku do kupienia? Szczerze mówiąc byłoby mi to na rękę :>
 
1.W tamtym pytaniu o włosach Geralta chodziło mi że na konferencji za szybko medytował i włosy "przebijały" Geraltowi twarz ;p I to się chciałem spytać czy jest naprawione ? :)))2.A drugie pytanie otóż przeszedłem grę na modzie czyli mam miecz Wielkiego Mistrza zakonu płonącej róży (ten miecz nie był wypuszczony w finalnej wersji gry dlatego gram na modzie ) i chciałem się zapytać czy jak skopiuje save z W1 do W2 to gra mi się nie popsuje ? będę miał ten miecz ? :>3. Czy zaprezentujecie to jeszcze raz ?http://www.youtube.com/watch?v=s9ams3rxCxETylko teraz z nowymi postaciami głosami PL broniami itp?
 
Całość pytania można przeczytać tutaj: http://tw2.thewitcher.com/forum/index.php?topic=32630.0Czy kopiowanie już zainstalowanej gry na różne PCty sprawi jakieś problemy?
 
Mam pytanie o cykl dnia i nocy. Wiadomo, że jest ale na jakiej działa zasadzie? Czy podczas długiego łażenia po lokacji będzie się coraz bardziej ściemniało, a może medytacja jest jedyną możliwością aby przenieść się z dnia na noc ?
 
1. Czy postacie takie jak np.Triss, Vernon, Jarpen, Jaskier będą miały kilka stroi ? Na przykład żeby w każdym rozdziale wygląd tych postaci był troche inny?
 
Czemu zmieniliście głosy Iorvetha, Roche'a i Zabójcy w angielskiej wersji? Te stare były moim zdaniem lepsze, bardziej charakterne.Kto podkłada głos w Zabójcy w polskiej wersji? Mirosław Zbrojewicz czy ktoś inny (jeśli tak to kto? - ubezpieczam się na wypadek odpowiedzi: "ktoś inny" :p)?
 
Któryś z REDów może się wypowiedzieć na ten temat:http://www.witchersite.pl/component/content/article/10-news-w2/400-wiedzmin-juz-w-internecie.htmlOsobiście jestem w wielkim szoku.
 
http://www.kotaku.com.au/2011/05/australian-gamers-you-have-16-hours-to-pre-order-the-witcher-2/Jest tam takie zdanie:
It’s also important to note that the version of The Witcher 2 on Good Old Games will be the slightly modified version.
To się tyczy wszystkich, czy tylko Australijczyków?
 
- Czy planujecie wrzucić jeszcze jakiś trailer przed premierą? Wiem, że w tej chwili jest od groma gameplayów i mnóstwo informacji o Wieśku, ale brakuje mi jakiegoś świetnie zmontowanego filmiku z filmowym rozmachem i genialną muzyką, która pozostawi mnie z ze szczęką na podłodze. Po prostu skondensowanie zajebistości Wiedźmina w jedno, dwuminutowy filmik.- Czy ostatnia osoba z galerii postaci na Waszej stronie jest jedną z tych, że na widok jej imienia osłupimy z wrażenia (bo na przykład tę postać znamy, bo jest mega ważna w sadze)? Bo jeżeli tak, to sam wolałbym do tej galerii nie zaglądać i przekonać się kto to jest dopiero podczas gry (a może to mi zająć nieco czasu zważywszy, że gra na moim obecnym sprzęcie raczej niestety mi nie pójdzie).- Czy planujecie przemalować waszą stronę internetową? Bo kilka różnych twarzy i sylwetek Geralta na każdej podstronie jest nieco mylące i po prostu niespójne.
 
Premiera W2 już nie długo a ostatnia postać na stronie nie ujawniona, kiedy ją odkryjecie ?Czy instalator W2 gryzie się z programem daemon tools lite ?Czy mogę zainstalować i zarejestrować EK przed 16 maja, a po północy pobrać paczkę 50 mb ?
 
Mam jedno zasadnicze pytanie (wybaczcie mi jesli już się tutaj pojawiło). Dlaczego wioska Szymany ostatecznie nazywa się???? Flotsam???? Przecież polska nazwa jest bardzo sympatyczna.
 
Top Bottom