W2 - pytania do CDProjekt Red

+
"Ogólna dyskusja o grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, forum i stronie internetowej" Czy tutaj też zostaną stworzone takie tematy jak na forum o Wiedźminie 1? Mam na myśli te o forum i stronie internetowej. Nie to żebym narzekał czy coś, ale to trochę bezsensu...
 
[moderator]Dzięki, ale po raz n-ty!!!!! przypominam o naszej prośbie - zostawmy REDom wątek dla nich.Undomiel[/moderator]
Aresmad said:
"Ogólna dyskusja o grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, forum i stronie internetowej" Czy tutaj też zostaną stworzone takie tematy jak na forum o Wiedźminie 1? Mam na myśli te o forum i stronie internetowej. Nie to żebym narzekał czy coś, ale to trochę bezsensu...
Są oto linki:http://tw1.thewitcher.com/forum//\ Forumhttp://tw1.thewitcher.com/#news/item_5406246/\ "Strona Domowa"PRZEPRASZAM ZAPOMNIAŁEM SIĘ:( więcej to się nie powtórzy naprawdę.
 
Pojawi się spowrotem kursor to fajnie ale jak to przełoży się na walke skoro mamy ten nowy system i dynamiczną zmiane przeciwników to jak w walce będziemy używać kursora ??
 
engessa said:
Czy Cd Projekt będzie obecny wraz z W2 na tegorocznych targach E3??
Wszystko na to wskazuje - dawaliśmy znać na Twitterze. Niedługo więcej informacji z samymi pewniakami.
engessa said:
Czy Cd Projekt będzie obecny wraz z W2 na tegorocznych targach E3??
ooo to jest ważne pytanie:pkiedy zobaczymy nowe materiały z gry, i nie mam namyśli jeden obrazek na tydzień ??:p
Choćby w tym tygodniu - kolejny duży dziennik developerski już jest w ostatniej fazie produkcji.
engessa said:
Czy będzie 'pomagał' wam (Redom) w różnych aspektach gry? Jeśli tak to w jakich dokładniej?
Bardzo wiele osób nam pomaga, ale nie wiem o kogo tym razem pytasz :)
engessa said:
"Ogólna dyskusja o grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, forum i stronie internetowej" Czy tutaj też zostaną stworzone takie tematy jak na forum o Wiedźminie 1? Mam na myśli te o forum i stronie internetowej. Nie to żebym narzekał czy coś, ale to trochę bezsensu...
Nie rozumiem co jest bez sensu? Jeśli ktoś ma potrzebę podyskutowania o stronie i forum, a powiedzmy że Wiedźmin 1 w ogóle go nie interesuje, zapraszamy na forum Wiedźmina 2. Każdy może stworzyć nowy temat.
 
Pojawi się spowrotem kursor to fajnie ale jak to przełoży się na walke skoro mamy ten nowy system i dynamiczną zmiane przeciwników to jak w walce będziemy używać kursora ??
 
Ja mam trochę dziwne pytanie czy coś związanego z grą Wiedźmin 2 odbędzie na Podlasiu?? Jakaś prezentacja gry lub ogólnie firmy CD Projekt.??Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
NapoleonPL said:
Ja mam trochę dziwne pytanie czy coś związanego z grą Wiedźmin 2 odbędzie na Podlasiu?? Jakaś prezentacja gry lub ogólnie firmy CD Projekt.??Z góry dziękuje za odpowiedź.
Jeśli na Podlasiu będzie jakiś ciekawy event branżowy, to dlaczego by nie? :)
 
Alek said:
Alek said:
Ja mam trochę dziwne pytanie czy coś związanego z grą Wiedźmin 2 odbędzie na Podlasiu?? Jakaś prezentacja gry lub ogólnie firmy CD Projekt.??Z góry dziękuje za odpowiedź.
Jeśli na Podlasiu będzie jakiś ciekawy event branżowy, to dlaczego by nie? :)
Bardzo mnie cieszy pana odpowiedź więc teraz tylko czekać na takowy event :).
 
Czy i otwartość świata możliwość ,,przeskakiwania przez płotki '' będzie polegać na tym że gracz może przeskoczyć przez płotki, wejść po drabinie lub jak na gameplayu wspiąć się na niewielką wysokość czy zamierzacie dać graczom pełną swobodę i umożliwić np. wspinanie się na budynki jak w assassin's creed?
 
Z pewnością Geralt nie będzie wspinał się po murach jak Ezio Auditore. Sama fabuła będzie przykuwała na tyle, że nie będziemy maskować żadnych jej braków innym rozwiniętym ficzerem. RPGowość jest na pierwszym miejscu :)
 
Czy będzie można zgrać savey z W2 na jakiś wasz serwer, by nie zagubiły się do premiery W3 ?Jeśli się taka funkcja pojawi to czy będzie działać na wyraźne polecenie użytkownika, czy raczej tak jak to zrobił Ubisoft "na chama" ?
 
Jakiej wielkości będzie świat w W2? Czy są planowane miejsca, które można by porównać do Doliny Khorinis z Ghotica, czy będą większe?Z góry dziękuję za odpowiedź,PozdrawiamFlubbcio
 
Mamy kursor fajnie ale mam proszę o odpowiedź na to pytanie jak będzie wyglądała walka wraz z tą dynamiczną zmianą przeciwników ??
 
Bagiński nie współpracuje przy Dwójce bo wygadał, że prace nad W2 trwają, czy jest inny powód? Jak radzicie sobie bez niego?
 
TheArkantos8 said:
Czy i otwartość świata możliwość ,,przeskakiwania przez płotki '' będzie polegać na tym że gracz może przeskoczyć przez płotki, wejść po drabinie lub jak na gameplayu wspiąć się na niewielką wysokość czy zamierzacie dać graczom pełną swobodę i umożliwić np. wspinanie się na budynki jak w assassin's creed?
Poruszanie się przez przeszkody jest kompromisem pomiędzy grą arkade (czyli gry generalnie grą działającą w pionie i na platformach) a grą rpg (czyli płaskie jak deska).Możemy wskakiwać na przeszkody do 2,8m i zeskakiwać z przeszkód do 5 metrów. Przeskakiwać przez przeszkody do 4 metrów szerokości. Możemy przeskakiwać przez płoty i murki do 2,8m. Nie możemy chodzić po krawędzi murka, balansować itd. Można wchodzić i schodzić po drabinach. Niektóre dodatkowe przejścia dzieją się tylko fabularnie (np. włazisz w queście przez komin żeby rozdać dzieciom prezenty, ale to nie znaczy że możesz wejść przez komin do każdego domu). Przeszkody do pewnej wysokości postać pokonuje automatycznie, od pewnej wysokości trzeba wcisnąć przycisk akcji.k4myk
 
squeeze2 said:
Bagiński nie współpracuje przy Dwójce bo wygadał, że prace nad W2 trwają, czy jest inny powód? Jak radzicie sobie bez niego?
Ciezko. Ledwo zipiemy. Tomek dostal klapsa na gole posladki i teraz kleczy na grochu;)
 
Top Bottom