W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Yuanic said:
Kurde, jak się zapytałem na forum czy miecz srebrny będzie trzymany w dwóch rękach, to powiedziano mi, że tak. A parę postów wcześniej przeczytałem odpowiedź PM dla innego użytkownika. PM powiedział, że będzie trzymany w jednej. Proszę was, odpowiedzcie jak w końcu będzie, wasza odpowiedź na pewno nie będzie spoilować ;)
Z oboma mieczami jest tak samo. Szybkie uderzenia wyprowadzamy jedną ręka, silne - przy użyciu dwóch.
 
Wiem wiem nie było Embarga tylko wszystkie strony się zgadały aby dać informacje dzisiaj tak?(Wiem wiem, usuwamy posta?)
 
No więc, dziękuję panie Tomku za świetny czat na GOG-u. :)Spytam tutaj dla lepszego porządku, bo tam był nawał pytań. :)Jeżeli mielibyście więcej czasu, co byście jeszcze dokończyli?Pan Tomasz wspomniał jeszcze o tym że rekomendowane wymagania będą dostępne niedługo... Czy to da się potwierdzić? :)
 
Ja najpierw bym prosił o nie odpowiadanie o pytanie nr 3 w poście powyżej, gdyż odbierze mi to przyjemność z odkrywania takich smaczków.Czy twarz która została zaprezentowana na video chacie gog-u to jest żart?
 
Tomek Gop na wczorajszym czacie powiedział, że będzie można przyłączyć się do jakiejś frakcji. Jest to opcjonalne, czy będzie trzeba się do kogoś przyłączyć?
 
1. Czy widzieliśmy już w jakimś gameplay`u finalny model twarzy Geralta (na poniższym screenie po lewej), zaprezentowany wczoraj podczas czatu GOG,? Bo mam wrażenie, że nie. [moderator]Nie dublujemy pytań - post został przycięty.Szypek[/moderator]
 
1. Które z wymienionych przeze mnie stworzeń wystąpią w grze ? - Doppler - Troll- Jednorożec- Smok- Bobołak- Silvan/Diaboł- wampiry wyższe ( coś jak Regis )2. Czy poka[moderator]ż[/moderator]ecie w najbliższym czasie screeny z np. utopcem byśmy mogli porównać go z tym z pierwszej części?3. Kiedy pokażecie bestiariusz?
 
Dlaczego w drugim wiedźminie nie pojawią się filmy tworzone przez Tomasza Bagińskiego? Były przecież istotnym elementem "jedynki", budowały klimat, poza tym zostały świetnie wykonane, przez co gra, na pewno, została wyżej oceniona.
 
Czy planujecie wstawić jakiś krótki materiał dodatkowy (lub inne niespodzianki) po creditsach, żeby wynagrodzić ludzi siedzących i czytających te listy? Mam na myśli wstawki podobne do tych z np. Piratów z Karaibów (małpa w pierwszej części czy pies w drugiej). Zawsze to fajnie zobaczyć, że twórcy doceniają osoby, które nie walą w Esc na sam widok napisów końcowych ;) Bo że przejście gry ma odblokować tryb Insane, to już słyszałem ;)
 
1. Czy będzie mimika podczas takiego siłowania na rękę (póki co wszyscy mają miny jak manekiny).2. Czy będzie więcej mikstur o istotnym działaniu, mającym konkretny wpływ na rozgrywkę? (bo w jedynce właściwie przydatna była tylko biała mewa, eliksiry lecznicze i kot. Wszystkie przeciw bólowi, krwawieniu itd. to były tylko dodatki [chyba, że inaczej było na wysokim poziomie trudności])3. Kiedy zobaczymy jakieś screeny/gameplay z nałożonym filtrem? (wydaje mi się, że w ostatnich screenach http://www.cdaction.pl/galeria-2469/gal.html już jest, bo wyglądają świetnie i na moje oko dużo lepiej niż poprzednie, ale chciałbym oficjalnego stanowiska czy to przed czy po nałożeniu filtru).4. Czy w Polsce będziemy mieli wszystkie wersje językowe do wyboru (mi w sumie najbardziej zależy na francuskich i angielskich głosach, choć oczywiście za pierwszym razem przejdę grę po polsku)?5. Czy finishery będą jeszcze poprawiane? Bo dla mnie mają dwie dość duże wady. Po pierwsze wyglądają na mało brutalne (choć może nie widziałem tych najlepszych), po drugie takie przebijanie szyi itd. wygląda jak jakiś zwyczajny błąd gry i przenikanie tekstur. Nie ma tam ani krwi, ani ran ani nic co by mogło świadczyć, że jest inaczej. Chodzi mi o sposób w jaki miecz wystawał z szyi po wbiciu go w kark.6. Czy będą poprawione odgłosy rzutu kostkami? Niby drobiazg, ale z tego co widziałem w tym niemieckim gameplayu to brzmiały okropnie.7. Dziennikarze, którzy grali ostatnio w demo (między innymi z CDA) grali w wersję najnowszą?8. Czy okładka jest finalna? Bo podczas czatu z GOG pokazany został nowy szkic Geralta, który wygląda absolutnie fenomenalnie i wydaje mi się, że by bardziej pasował.
 
Mam pytanie w wywiadzie na gog'u było powiedziane, że W2 będzie obsługiwać pad do xbox'a. A czy będzie też obsługiwać inne pady? Bo wiele osób nie ma pada od xbox'a tylko jakiś inny.
 
TomMcLee said:
1. Czy widzieliśmy już w jakimś gameplay`u finalny model twarzy Geralta (na poniższym screenie po lewej), zaprezentowany wczoraj podczas czatu GOG,? Bo mam wrażenie, że nie. [moderator]Nie dublujemy pytań - post został przycięty.Szypek[/moderator]
Głowa po lewej - ta różowa to wersja wysoko poligonowa głowy aktualnie występującej w grze. Ta twarz powstałą jeśli dobrze pamiętam pół roku temu i od tego czasu występowała na wszystkich gameplayach i screenach. Powstała na bazie głowy z Wiedźmina pierwszego głównie pod presją komentarzy społeczności :)Obrazek po prawej no najnowszy render promocyjny gry. Do jego stworzenia została wykorzystana głowa z gry, ta po lewej. Ten render nie wpływa w zaden sposób na to co zobaczycie w grze. Został stworzony, żeby zastąpić poprzedni plakat z popiersiem Garalta(ten zielonkawy), który został stworzony na bazie starej głowy - tej która wam się nie podobała.PS.Z kolorytem twarzy i włosów staramy się jeszcze coś zrobić. Wierzcie lub nie, ale wybieleniu włosów nie sprzyja sposób oświetlenia gry, jednak wiem że niewiele was to interesuje :)
 
Blooddragon said:
Głowa po lewej - ta różowa to wersja wysoko poligonowa głowy aktualnie występującej w grze. Ta twarz powstałą jeśli dobrze pamiętam pół roku temu i od tego czasu występowała na wszystkich gameplayach i screenach. Powstała na bazie głowy z Wiedźmina pierwszego głównie pod presją komentarzy społeczności :)Obrazek po prawej no najnowszy render promocyjny gry. Do jego stworzenia została wykorzystana głowa z gry, ta po lewej. Ten render nie wpływa w zaden sposób na to co zobaczycie w grze. Został stworzony, żeby zastąpić poprzedni plakat z popiersiem Garalta(ten zielonkawy), który został stworzony na bazie starej głowy - tej która wam się nie podobała.
Świetna robota!Nie wiem jak innym, ale dla mnie jest o wiele ładniejsza od twarzy z jedynki.A teraz sedno mojego postu: Czy Geralta będzie można wprowadzić w błogi stan nieświadomości za pomocą napojów "wyskokowych" ? :)
 
To ja jeszcze z ciekawości zapytam/dopytam/chciałbym się upewnić czy popiersie-statuetka z EK zostaje takia jaka jest?
 
robert70r said:
To ja jeszcze z ciekawości zapytam/dopytam/chciałbym się upewnić czy popiersie-statuetka z EK zostaje takia jaka jest?
Oczywiście, zostały zamówione dawno temu i juz się kończą produkować :)
 
Top Bottom