Watch Dogs

+
Fajny ten zwiastun. I grafika wcale nie najgorsza. Szczególnie we fragmentach w złej pogodzie, albo w nocy można łatwiej zaobserwować elementy, których podobno brakowało na ostatnich materiałach np. super realistyczna para buchająca z kanałów. Ale mimo wszystko na premierę raczej nie kupię. Poczekam na recenzje i obniżki ceny :). Na pewno nie jest to gra z gatunku "muszę mieć natychmiast" jak nowy Batman :).

Szczególnie po tych dzisiejszych skrinach z nowego batka :p
 
Ponownie mam mieszane odczucia względem nowego trailera. Oświetlenie jest średnie, a tekstury, w większości, jakiejś takiej niższej jakości (albo nazbyt rozmazane) . Dodatkowo woda wygląda po prostu przeciętnie, ale czy jest gorzej niż w trailerze ukazującym fabułę gry?
Nie powiedziałbym.

Kilka scen jest nawet naprawdę ładnych (jak 1:18-1:28 czy 1:30-1:35).

P.S. W 34 sekundzie palce faceta przechodzą przez szybę przystanku :D
 
Cóż, oglądając trailer w lepszej jakości, z dysku, mogę się pokusić o stwierdzenie ,że na Pc na ultra to będzie wyglądac jak na E 3 2013
 
Trailer fajny, trzeba poczekać na sąd graficzny do premiery.

Czy ktoś może wie, na jakim aucie jest wzorowana furka jaką jeździ na początku trailera Aiden?
 
Trailer fajny, trzeba poczekać na sąd graficzny do premiery.

Czy ktoś może wie, na jakim aucie jest wzorowana furka jaką jeździ na początku trailera Aiden?

Mi to trochę przypomina

CamaroSS


Mustang GT
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2014-03-28 o 11.53.15.jpg
    Zrzut ekranu 2014-03-28 o 11.53.15.jpg
    21.7 KB · Views: 37
  • Zrzut ekranu 2014-03-28 o 11.53.45.jpg
    Zrzut ekranu 2014-03-28 o 11.53.45.jpg
    15.8 KB · Views: 26
@Karesh
Moim zdaniem w Watch Dogs jest tak z samochodami jak np w GTA IV
Są tam samochody które bryłą przypominają najbardziej znane marki ale twórcy nie mają praw by wykorzystywać pełny wizerunek
Więc pewnie to zlepek kilku samochodów wymyślony po prostu przez grafików czy kogoś tam ;)
Zakładam że taki samochód nie istnieje w rzeczywistości, tak mi się wydaje
 
Last edited:
Zwiastun, nawet na nieskompresowanym materiale przedstawia grę, która wygląda dobrze. Na pewno lepiej aniżeli GTA V. Przynajmniej od strony technicznej.
I zarazem nie jest to jakość, jak na pierwszych prezentacjach, pokazach. Nie jest nawet blisko, te dwa warianty oprawy dzieli przepaść.
Gdyby jednak w parze ze downgradem szły rozsądne wymagania byłbym zadowolony. Ale tak nie jest, więc nie jestem.

Kolejny minus to cykl dobowy w czasie rzeczywistym. Że niby jak?
Przecież skalowalność tego elementu to podstawa. Każdorazowo stawia się na kompresję, tak by gracze w trakcie rozgrywki doświadczali płynnych przejść między poszczególnymi porami dnia, warunkami atmosferycznymi. Realizacja tego elementu ma istotny wpływ na odbiór całości oprawy.
Przy przedstawianiu cyklu dobowego w czasie rzeczywistym zmiany będą niezauważalne, a ani myślę tłuc się po grze bite 24 godziny by uświadczyć gry świateł, dynamicznej pogody itd. Durny pomysł, na miarę nowego Infamousa, gdzie również pora dnia i pogoda są na sztywno przypisane do danej misji.
W skutek czego gra jest tylko ładna, choć mogłaby być piękna.
Mam nadzieję, że W3 nie pójdzie tą drogą.
 
Jakby się tak poświęcić i ugrać te ponad 100 godzin to w samej grze spędzę 5 dni i nocy ?
No trochę bez sensu !
A co z misjami typu przyjedz tu i tam o godzinie 19-ej a jest dopiero 7-a rano :)

Czy ta informacja o porach dnia jest potwierdzona ? bo coś tu grubo nie gra :whatthe:
 
A co z misjami typu przyjedz tu i tam o godzinie 19-ej a jest dopiero 7-a rano :)

Pewnie będzie jak w GTA V. W momencie aktywacji misji czas "przewijany" będzie do tej pory doby, na którą scenarzyści wyznaczyli konkretne zadanie.
Ale poza tym w GTA V kompresja czasu, jak najbardziej obecna jest.
Cykl dobowy w czasie rzeczywistym to archaiczny i moim zdaniem zupełnie chybiony patent.
Nie wiem skąd taka dziwna decyzja, w każdym razie WD wylatuje z listy potencjalnych zakupów, przynajmniej na jakiś czas.
 
Top Bottom