when will be wag in polish language?

+
when will be wag in polish language?

Hi, i played wag yesterday for two hours and i do not understand more than a half. My english is not bad, but could be better. It is difficult to learn mechanism of the game playing online (especially in english) . So my question is: when polish fans will get polish version to learn mechanism (even online) or you can put an offline version in english for people like me.
 
Hi, i played wag yesterday for two hours and i do not understand more than a half. My english is not bad, but could be better. It is difficult to learn mechanism of the game playing online (especially in english) . So my question is: when polish fans will get polish version to learn mechanism (even online) or you can put an offline version in english for people like me.

Nie będzie poradnik w pełnej grze (offline vs CPU).
I nie wiem, czy zostanie to przetłumaczone na polski, ale myślę, że będzie.

Ich produkty zawsze polskie tłumaczenie~

Ale rozumiem problemu. WAG jest niejasna w języku angielskim też, muszą być trudniejsze w języku polskim. :p
 
Nie będzie poradnik w pełnej grze (offline vs CPU).
I nie wiem, czy zostanie to przetłumaczone na polski, ale myślę, że będzie.

Ich produkty zawsze polskie tłumaczenie~

Ale rozumiem problemu. WAG jest niejasna w języku angielskim też, muszą być trudniejsze w języku polskim. :p

Hi,
danke fur deine antwort. Das Spiel WAG wird in polnisch sein, das ist sicher. Vielleicht habe ich mich nicht klar machen. Meine Frage galt beta version.
 
Hi,
danke fur deine antwort. Das Spiel WAG wird in polnisch sein, das ist sicher. Vielleicht habe ich mich nicht klar machen. Meine Frage galt beta version.

Nie, myślę, że nie będzie wersji beta w języku polskim. :(

Fazy beta kończy bardzo szybko i wątpię, zrobią dodatkową fazę dla polskojęzycznych,
lub w jakimkolwiek innym języku. Lokalizacja językach mogą być testowane za błędy przez pracowników.

Więc nie ma co się nastawiać. Ale dziękuję za odpowiedzi w języku niemieckim,
które było naprawdę miłe z twojej strony, sąsiad! :)

Danke~
 
Top Bottom