Wiedźmin 2 nominowany do gry roku przez G4TV

+
Ostry2908 said:
No może źle się wyraziłem . Powiem inaczej skoro jest szansa to czemu niby nie miałbym spróbować jej wykorzystać? Tak na prawdę to przegrywają tylko Ci którzy nie próbują.

Kupujesz bułki u starej babci. Widać, że bida ślepa jak kret. Spróbujesz wcisnąć jej starą 20złotówkę, bo rozmiarem i ciężarem przypomina dzisiejsze 5zł? A nóż się uda. :p

Tak, wiem, przesadzam. Ale tak mi się skojarzyło.
 
Baśka, do niego mówić jak do ściany.

Za Chiny nie zrozumie, że takie działania mogą się kiedyś negatywnie odbić.

Ostry, może pamiętasz jak Bioware ucierpiało, gdy się wydało, że ich ludzie podwyższali oceny Dragon Age?
 
bassiunia said:
Kupujesz bułki u starej babci. Widać, że bida ślepa jak kret. Spróbujesz wcisnąć jej starą 20złotówkę, bo rozmiarem i ciężarem przypomina dzisiejsze 5zł? A nóż się uda. :p/>/>

Tak, wiem, przesadzam. Ale tak mi się skojarzyło.
Z twojej wypowiedzi wynika ,że jestem bezdusznym s*****synem . ( przepraszam ale tak to odebrałem) Na takim głosowaniu nikomu sie krzywda nie dzieje bo jak ktoś to wyżej opisał , że za zwycięstwo nie ma żadnej korzyści tylko " ukłon w strone zwyciezcy " a i moja radocha :)/>:)

to ja scalę:

bassiunia said:
Baśka, do niego mówić jak do ściany.

Za Chiny nie zrozumie, że takie działania mogą się kiedyś negatywnie odbić.

Ostry, może pamiętasz jak Bioware ucierpiało, gdy się wydało, że ich ludzie podwyższali oceny Dragon Age?


dobra zakończmy tę dyskusję bo przyznaję macie troche racji ale i ja mam . więc po co się kłócic :)/>/> a z tym bioware to nie słyszalem ;/


edit.
mój błąd ,że nie scalilem ale myślalem ,że ktoj zdąży odpisac :)/>

scalone
szypek
 
Wydaje mi się, że najlepiej potraktować ten konkurs jako swego rodzaju ciekawostkę. Nie ma się co spinać. Ewyntualna wygrana w konkursie tak na prawdę o niczym nie świadczy. Większość z głosujących głosuje na wszystkie pary, pomimo tego, że pewnie w większość z nich nawet w te gry nie grali. Jak dla mnie największy plus jest taki, że witcher w ogóle znlażał się w wytypowanej 16, to jest chyba większe osiągniecie niż te całe głosowanie. Trzeba spojrzeć trzeźwym okiem na to jak ludzię głosują. Prosty przykład, wygraliśmy z diablo (ku mojemu zaskoczeniu), spójrzcie na komentarze do tego pojedynku. Wiele z nich jest w stylu "w witchera nie grałem, ale głosuje przciwko diablo" Podejżewam, ze to zwycięstwo należy przypisać raczej ludziom nastawionym przecwko diablo, niż za witcherem.

Co do wielokrotnego głosowania to uważam, że należy poprzestać na jednym głosie. (choć doceniam oddanie osób które poświęciły sporo czasu starając się przepchnąć wiedzmina jak najdalej)
 
Ostry2908 said:
Z twojej wypowiedzi wynika ,że jestem bezdusznym s*****synem

Ogólnie właśnie naszła mnie refleksja, że pewnie nie tylko Ty głosowałeś "dużo" razy. Po prostu jako jedyny się do tego przyznałeś i teraz podajemy Cię tu jako przykład czarnego charakteru. Niesłusznie.

Przepraszam, jeśli poczułeś się urażony. :)

Serio. Bywam złośliwa, ale z całą pewnością nie określam ludzi jako bezdusznych synów dobrze oświetlonej pani tylko dlatego, że robią to, co robisz. Tym bardziej, że strona, jak powiedziałam, najwyraźniej czeka właśnie na to. ;)

EDIT: A, edytuj posty zamiast dodawać jednego pod drugim, bo Und nie śpi. XD
 
ser-ek said:
Ostry, może pamiętasz jak Bioware ucierpiało, gdy się wydało, że ich ludzie podwyższali oceny Dragon Age?

Sama prawda, stali się pomiewiskiem na metacritic i na portalach branżowych, szczególnie że wtedy tak samo jak zawyżali oceny DA2 także zaniżali naszemu W2 jako głównej konkurencji, sprawa wyszła na jaw i cyrk na kółkach się z tego zrobił.
Ja tam wiem jedno, dokopaliśmy Diablo III od Blizzarda, bedącego nowym tytułem, wiec "przegrana" z typowo amerykańskim borderkiem mnie nie rusza, tam zapewne w jednym stanie sprzedało się tego więcej na psiankę i klocka niż całego W2 w PL. A prawda jest taka że zarówno treścią jak i głębią oraz wyglądem to coś Wieśkowi nawet do pięt nie dorasta, niech sobie wygrywa, i tak jest nic nie wartą, typowo amerykańską tandetą.
 
November said:
A prawda jest taka że zarówno treścią jak i głębią oraz wyglądem to coś Wieśkowi nawet do pięt nie dorasta, niech sobie wygrywa, i tak jest nic nie wartą, typowo amerykańską tandetą.
Lepiej uważaj, bo jeszcze tu jakiegoś bana za to zarobisz :p
 
genNighty said:
A co się stało, że wszystkich banem straszysz? Trauma jakaś po groźbach bana podczas bilarda?
Nie wiem nic o żadnych groźbach. W każdym razie Und o banie w razie przegranej z nami nic nie wspominała xD
 
November said:
Sama prawda, stali się pomiewiskiem na metacritic i na portalach branżowych, szczególnie że wtedy tak samo jak zawyżali oceny DA2 także zaniżali naszemu W2 jako głównej konkurencji, sprawa wyszła na jaw i cyrk na kółkach się z tego zrobił.
Ja tam wiem jedno, dokopaliśmy Diablo III od Blizzarda, bedącego nowym tytułem, wiec "przegrana" z typowo amerykańskim borderkiem mnie nie rusza, tam zapewne w jednym stanie sprzedało się tego więcej na psiankę i klocka niż całego W2 w PL. A prawda jest taka że zarówno treścią jak i głębią oraz wyglądem to coś Wieśkowi nawet do pięt nie dorasta, niech sobie wygrywa, i tak jest nic nie wartą, typowo amerykańską tandetą.


Dobra dam sobie spokój z kombinowaniem, nie chce żeby byly jakieś problemy z tego powodu. Jednak czuje taki maaaaały niedosyt ;)
 
undomiel9 said:
Dodam jeszcze, że to jest takie cwaniakowanie. Bardzo polskie.
Kocham swój kraj, ale nie da się ukryć, że jesteśmy szufladkowani jako pazerni kombinatorzy łasi na darmochę. Takie są fakty: to my sami tak obraz tworzymy na świecie.

I ja się od tego stanowczo odcinam^^
I tu się muszę nie zgodzić. Inne narody też cwaniakują, ale różnica jest taka, że tam ludzie o tym wiedzą i nie lekceważą tego, przykładają większą wagę do kontroli i nie pochwalają oszustwa. U nas tylu ludzi oszukuje na co dzień, że nie oburzamy się aż tak na kombinatorstwo. PRL tak wychował starsze pokolenie, a młodsze się uczy.

Tyle offtop, ja głosuję raz i starczy, do tego mobilizuję znajomych, którzy nie wiedzą o konkursie.

Poza tym, co tu się tak przejmować, w końcu za I miejsce i tak żadnej wygranej nie ma, prócz prestiżu. Jak dla mnie wygrana z tak dobrymi i znanymi grami jak MP3 i Diablo 3 to i tak duży sukces !
 
Top Bottom