Wiedźmin 2 - (pół)oficjalne informacje z Rosji

+
No i mi stanął :teeth: Fajniutka grafika, screeny miodne, nowa fryzura Geralta lepsza niż pierwsza! Jeszcze żeby dali nam w końcu oficjalnie jakieś parę screenów od siebie w Polsce, zapowiedzieli oficjalnie grę i TRAILER PLZ!!!! Niech REDzi wezmą sobie to do serca :peace:
 

Liwra

Forum veteran
Scani said:
Scani said:
Fryzura od początku mnie zniesmaczała, ale teraz zaciekawiło mnie co innego. Czy on na tym screenie walczy z uruk-haiem?! :p
Te wszystkie screeny pochodzą z tego filmiku który wyciekł do sieci, nie ma tutaj nic nowego, sprawdziłem dokładnie.
Sie nie pytam czy nowe, tylko z czym walczy. ;p A filmikowi się nie przyglądałem, bo był zwyczajnie slaby.
 
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn :dead:edit: nastał jeden z niewielu momentów w życiu, kiedy ruski z podstawówki się przydaje :)
 
No niestety jak zwykle dowiadujemy się nie od Red'sów tylko z innych źródeł. Może chleliście nam zrobić niespodziankę? Tak?To dupa, bo się nieudała! Ale ja panowie wam wybaczam, bo mi zależy, żeby gra była dopracowana, ja chcę w nią zagrać. I czy wydają ją ruscy, czy amerykańcy to mi lotto, ale prosze was o jakieś oficjalne stanowisko, które pewnie niedługo się ukaże ;DSwoją drogą czekam niecerpliwie i chciałbym zobaczyć tę prezentację co w rosji była. Przecież musiał ktoś to nagrać ;D !!!
 
Władco Nabiału - nie spamuj, proszę.Tak, to ja wywaliłam Twego starannie napisanego posta.
 

Scani

Forum veteran
smykrasnoludek said:
Najważniejsze:powiedzieli, że premiera na koniec przyszłego roku,-znaleźli rosyjskiego wydawcę,-na kolejnej konferencji "Świat gier" będzie obszerna, oficjalna prezentacja,-przedstawione zostały 2 sceny: życie w mieście i walka z bossem-cthulhu (http://pl.wikipedia.org/wiki/Cthulhu),-o życiu w mieście to co już wiedzieliśmy, czyli, że każdy mieszkaniec będzie wykonywał codzienne czynności (obowiązki domowe, praca, itp.); do każdego domu będzie można wejść, itd. 1 nowość-NPC'owie będą reagować na Geralta, gdy ten wejdzie do ich domu,-walka z bossem (było ostrzeżenie o spoilerze)
Cthulhu atakuje szczypulcami ( ;D); Geraltem (przy pomocy QTE) unikami ich i odrąbujemy u podstawy, następnie potwór atakuje tym co mu zostało, a my mamy za zadanie uderzać znakami w skałę i zrzucić na potwora lawinę. Na końcu Geralt wysadza potwora dynamitem (chyba petardą).
-na zakończenie pada pytanie czy W2 zostanie wydany na konsole. Pada odpowiedź, że chcieliby, ale nic jeszcze nie wiadomo.Ciekawe, czy z datą premiery dotrzymają słowa. :hmmm:
Dodajmy do tego:-Geralt będzie umiał poruszać się także wertykalnie, czyli skakać i wspinać się na obiekty. Jednak zapomnijmy o powtórce z AC - tu bedzie normalnie, bez parkour'u. (według Gamer.ru)-Silnik gry nazywa się RED Engine (według PlayBoys.uz)-Możliwe, że wybory z jedynki bedą wpływać na fabułę dwójki (przypuszczenie, potrzebny dokładny przekład artykułu z PlayBoys.uz - punkt 2)
 
Czy wam się zdaje, czy właśnie nasze marzenia się spełniają?Och Boże toż to Geralt skakał będzie!
 

Scani

Forum veteran
Garcia15 said:
Czy wam się zdaje, czy właśnie nasze marzenia się spełniają?Och Boże toż to Geralt skakał będzie!
Nie wiadomo jednak czy będzie to możliwe wszędzie, czy może tak jak było w jedynce w kanałach (przejście z koryta kanału na chodnik). Dlatego potrzebne jest tłumaczenie. Jest tam wspomniane o Resident Evil 5 w kontekście poruszania, ale nie wiem czy chodzi o cechy wspólne czy różnice. Ktoś grał w RE5 i może napisać jak tam wygląda skakanie?
 
Jakie jaja, czuje się olany szczerze mówiąc. Liczę że jak jutro wrócę ze szkoły to będę mógł przeczytać jakieś konkrety. @up nie nastawiaj się tak, bo nie wiadomo na ile te informacje są prawdziwe, lepiej zakładać najgorsze rzeczy żeby potem była niespodzianka, niż zawód.
 

Scani

Forum veteran
Darmon said:
@up nie nastawiaj się tak, bo nie wiadomo na ile te informacje są prawdziwe, lepiej zakładać najgorsze rzeczy żeby potem była niespodzianka, niż zawód.
To są informacje od oficjalnego wydawcy gry udostępnione na prawdziwych targach. Jeśli okazałoby się, że to żart (nie zanosi się na to, ale to możliwe), to byłaby to chyba jedna z większych mistyfikacji w dziejach branży. Choć masz rację - do ogłoszenia oficjalnego newsa nic nie wiadomo. Ja poprostu chcę zrozumieć jak najwięcej z tego rosyjskiego tekstu, a że lubię bawić się w detektywa to inna sprawa... :peace:
 
Ciekawe tylko, ile my będziemy jeszcze czekać na jakieś konkretne info, bo to smutne że dowiadujemy się albo z wycieku, albo musimy robić temat żeby tłumaczyć tekst, oraz inne różne cuda, by się cokolwiek dowiedzieć.
 
Jak czytałem rosyjską relację walki z bossem to Red wziął sobie do serca to ,ze trzeba znajdować sposób na bossa. Najpier obcięcie macek, potem pochlastanie, aż na końcu zasypanie kamieniami.Jeszcze tylko pochwy na miecze i nasze marzenia się spełniły ;D
 
Hej,Słówko wyjaśnienia. na targach IGROMIR faktycznie odbyła się zamknięta prezentacja Wiedźmina 2, podczas tzw. "business days".Była zorganizowana i przeprowadzona przez naszego wydawcę na rynku rosyjskim, firmę 1C/Snowball. Miała na celu zainteresowanie grą handlowców i dziennikarzy rosyjskich. Pokaz był zamknięty i odbył się podczas dni biznesowych właśnie dlatego, aby nie był on mylony z oficjalną zapowiedzią gry.Wszystkie dodatkowe informacje na temat Wiedźmina 2, które zostały opublikowane po targach pochodzą od naszego wydawcy. Z naszej strony, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, nie będzie więcej publikacji na temat gry aż do czasu jej oficjalnej zapowiedzi.
 
Genialnie, od informacji o grze aż huczy, ale oficjalnie gra nie istnieje. Ba! Dział PR komentuje informacje na temat gry, które wyciekły, ale gra i tak czeka na oficjalną zapowiedź. Upomina się też uprzejmie, żeby informacj na temat W2i podanych na oficjalnej prezentacji nie mylić z oficjalnymi informacjami na temat W2.Tak trzymać! Może genialnie nie jest, ale na pewno nowatorsko.
 
PrawdziwyGerald said:
Genialnie, od informacji o grze aż huczy, ale oficjalnie gra nie istnieje. Ba! Dział PR komentuje informacje na temat gry, które wyciekły, ale gra i tak czeka na oficjalną zapowiedź. Upomina się też uprzejmie, żeby informacj na temat W2i podanych na oficjalnej prezentacji nie mylić z oficjalnymi informacjami na temat W2.Tak trzymać! Może genialnie nie jest, ale na pewno nowatorsko.
Ale w czym problem?Tworzenie gry zostało oficjalnie potwierdzone, więc pierwsze twe zdanie jest nieprawdziwe. A że zapowiedzi nie ma? Będzie we właściwym momencie.Sam chyba nie dostrzegasz różnic.Informacje z oficjalnej zapowiedzi z pewnością można uznać za pewne, co niekoniecznie musi dotyczyć takich uzyskanych z jakiejś zapowiedzi z prasy, którą jakiś dziennikarz przetworzył i napisał(mogąc minąć się z prawdą, lub ją nagiąć świadomie bądź nieświadomie itp itd.).. tutaj jest zasadnicza różnica, pragnę zauważyć. :peace:
 
Iwona said:
Iwona said:
Genialnie, od informacji o grze aż huczy, ale oficjalnie gra nie istnieje. Ba! Dział PR komentuje informacje na temat gry, które wyciekły, ale gra i tak czeka na oficjalną zapowiedź. Upomina się też uprzejmie, żeby informacj na temat W2i podanych na oficjalnej prezentacji nie mylić z oficjalnymi informacjami na temat W2.Tak trzymać! Może genialnie nie jest, ale na pewno nowatorsko.
Ale w czym problem?
Hehehehe, dobre.
 
PrawdziwyGerald said:
Genialnie, od informacji o grze aż huczy, ale oficjalnie gra nie istnieje. Ba! Dział PR komentuje informacje na temat gry, które wyciekły, ale gra i tak czeka na oficjalną zapowiedź. Upomina się też uprzejmie, żeby informacj na temat W2i podanych na oficjalnej prezentacji nie mylić z oficjalnymi informacjami na temat W2.Tak trzymać! Może genialnie nie jest, ale na pewno nowatorsko.
Oficjalnie gra istnieje i nie zaprzeczaliśmy temu. W oficjalnym oświadczeniu i FAQ podaliśmy też kilka istotnych szczegółów. Wyciek gry to nie zapowiedź a materiały dla graczy nie przygotowują się same. Chcemy aby oficjalna zapowiedź gry zarówno poprzez multimedia jak i inne rzeczy które planujemy pokazała wam jak gra będzie wyglądać i czego możecie się spodziewać, bez domysłów i niedopowiedzeń. Odpowiemy także na wszystkie wasze pytania. Oczywiście moglibyśmy zapowiedź gry zrobić w formie 3 akapitowego newsa, wrzucić kilka naprędce zrobionych screenów i mówić, że na cokolwiek innego i tak musicie czekać. Wolimy jednak wstrzymać się i oficjalną zapowiedź przeprowadzić będąc dobrze na to przygotowanym i zgodnie z planem... przy okazji zaskakując was kilkoma zupełnie nowymi informacjami.Po targach pojawia się wiele spekulacji i domysłów oraz "sensacyjnych informacji", które często mijają się z prawdą. to jedna rzecz. Druga to fakt iż chcieliśmy zaznaczyć, co jest źródłem informacji my - RED czy nasz wydawca. To ważne, bo nie chcemy aby pojawiły się plotki, że RED w Rosji robi coś zupełnie innego niż obiecuje w Polsce.
 
Eriash said:
Eriash said:
Genialnie, od informacji o grze aż huczy, ale oficjalnie gra nie istnieje. Ba! Dział PR komentuje informacje na temat gry, które wyciekły, ale gra i tak czeka na oficjalną zapowiedź. Upomina się też uprzejmie, żeby informacj na temat W2i podanych na oficjalnej prezentacji nie mylić z oficjalnymi informacjami na temat W2.Tak trzymać! Może genialnie nie jest, ale na pewno nowatorsko.
Oficjalnie gra istnieje i nie zaprzeczaliśmy temu. W oficjalnym oświadczeniu i FAQ podaliśmy też kilka istotnych szczegółów. Wyciek gry to nie zapowiedź a materiały dla graczy nie przygotowują się same. Chcemy aby oficjalna zapowiedź gry zarówno poprzez multimedia jak i inne rzeczy które planujemy pokazała wam jak gra będzie wyglądać i czego możecie się spodziewać, bez domysłów i niedopowiedzeń. Odpowiemy także na wszystkie wasze pytania. Oczywiście moglibyśmy zapowiedź gry zrobić w formie 3 akapitowego newsa, wrzucić kilka naprędce zrobionych screenów i mówić, że na cokolwiek innego i tak musicie czekać. Wolimy jednak wstrzymać się i oficjalną zapowiedź przeprowadzić będąc dobrze na to przygotowanym i zgodnie z planem... przy okazji zaskakując was kilkoma zupełnie nowymi informacjami.Po targach pojawia się wiele spekulacji i domysłów oraz "sensacyjnych informacji", które często mijają się z prawdą. to jedna rzecz. Druga to fakt iż chcieliśmy zaznaczyć, co jest źródłem informacji my - RED czy nasz wydawca. To ważne, bo nie chcemy aby pojawiły się plotki, że RED w Rosji robi coś zupełnie innego niż obiecuje w Polsce.
Czyli na jakim etapie przygotowawczym oficjalnej zapowiedzi jesteście?
 
Top Bottom