Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona pobierz uaktualnienie już teraz!

+
Nie musisz nić robić zwyczajnie wszystko skopiuj na drugi komputer i tyle w dzień premiery dociągniesz brakujące pliki do tego folderu z tymi plikami i gotowe :).
 
Czy taki rozmiar dodatkowych plików to normalka ? Czytam forum i domyślam się że nie, tylko skąd taki rozmiar? :

 
Jak wiadomo, dziś po godzinie 20:00 odbędzie się oficjalna premiera gry. Kilka dni temu do pobrania była aktualizacja gry w wersji PC. Do uruchomienia aktualizacji gry będzie trzeba pobrać dodatkowe pliki. Czy będzie można je pobrać tuż po godzinie 20:00? Jeśli nie, to kiedy?

Scaliłam z tematem dotyczącym uaktualnienia. Proszę nie zakładać nowych wątków, bez sprawdzenia, czy podobnego już nie ma.
zi3lona
 
Logan40 said:
Czy taki rozmiar dodatkowych plików to normalka ? Czytam forum i domyślam się że nie, tylko skąd taki rozmiar?

Logan40 said:
Pewnie wybrałeś (załóżmy):
C:\Users\CrazyGambler\Pulpit
Program założył więc tam folder o ścieżce:
C:\Users\CrazyGambler\Pulpit\Downloads

Przy następnym odpaleniu wybrałeś powyższe, więc sobie dorobił:
C:\Users\CrazyGambler\Pulpit\Downloads\Downloads

Sprawdź, czy nie zrobiłeś takiego numeru, jak opisałam w tym poście.

Ostatecznie, nawet ze wszystkimi łatkami językowymi patch nie waży 38GB...
 
Nie, automatycznie instaler miał podane C:\Downloads i tak zostawiłem. Przerwałem pobieranie, pliki tam są. Podczas wyboru paczek językowych nie mogłem odznaczyć niemieckiego dubbingi (był zaznaczony).

Edit:
Ok, po ponownym uruchomieniu downloadera (ścieżka ta sama co poprzednio) pokazuje około 11 GB.
 
Nie plików, a pliku ...

To po pierwsze, po drugie 17.04 to dopiero jutro ;) (chociaż w tę samą noc co dziś).
 
to o ktorej wreszcie bedzie mozna sciagnac ostatni plik ? o 20.00 czy 00:00 ? i czy mam odpalic po prostu downloader od nowa i pozaznaczac wszystko jakbym od nowa sciagal?
 
Premiera jest 17.04, czyli (jak cierpisz na bezsenność) downloader odpalasz po północy ...

O 20:00 w Warszawie jest tylko przedsprzedaż (przynajmniej wersji PC, bo konsolowe już co niektórzy dostali), a oficjalna premiera będzie miała miejsce we wtorek.
 
Ja pobrałem pliki dziś rano, na spokojnie, w sumie zajęło to jakieś trzy godziny... nie mogę się już doczekać zagrania w edycję rozszerzoną. Też się zastanawiam o której Redzi udostępnią nam do ściągnięcia ostatni plik.
 
Wezyr87 said:
Ja pobrałem pliki dziś rano, na spokojnie, w sumie zajęło to jakieś trzy godziny... nie mogę się już doczekać zagrania w edycję rozszerzoną. Też się zastanawiam o której Redzi udostępnią nam do ściągnięcia ostatni plik.
pewnie o polnocy ;p
 
Teoretycznie od północy można ściągnąć resztę i uaktualnić. Raczej tłok będzie, ja zrobię to potem. Na spokojnie.
 
Kurcze a mi dzisiaj w nocy udało się ściągnąć 9 patrów i co jakiś czas wyskakuje mi błąd połączenia. Zapora wyłączona a avast też :( Mam nadziej że jakoś uda się dociągnąć resztę do jutra bo mam wolne.
 
pytanie w sprawie sciaganych czesci edycji rozszerzonej. zapuscilem sobie sciaganie na noc i rano ku mojemu zdziweniu zastalem jakis tam blad. odpalilem jednak sciaganie od nowa i targa... ale zauwazylem ze pliki sa oznaczone cyferkami z ym ze brakuje pliku "1" czyli TW2EE_Patch-1.bin. czy to jest ten plik do dociągnięcia we wtorek czy tez program wykonał mi jakis arcy bład?
 
Skinner87 said:
pytanie w sprawie sciaganych czesci edycji rozszerzonej. zapuscilem sobie sciaganie na noc i rano ku mojemu zdziweniu zastalem jakis tam blad. odpalilem jednak sciaganie od nowa i targa... ale zauwazylem ze pliki sa oznaczone cyferkami z ym ze brakuje pliku "1" czyli TW2EE_Patch-1.bin. czy to jest ten plik do dociągnięcia we wtorek czy tez program wykonał mi jakis arcy bład?

Spokojnie, tak ma być. Ten z jedynką dociągniesz 17go.
 
Małe pytanka.
W punkcie 3 jest napisane:

3. Nie zmieniaj ścieżki pobranych plików do czasu, gdy uaktualnisz swoją grę. Dodatkowe pliki, które pobierzesz po 17 kwietnia powinny być zapisane w tym samym folderze, w którym znajdą się wcześniej pobrane pliki.

Sprawa przedstawia się tak, że domyślnie pliki zapisują mi się w folderze:

C:\Downloads

Niestety mój dysk C nie pomieści ok. 20GB pamięci.
A jak 3 punk głosi, że nie wolno zmieniać ścieżki pobierania to co ja mam w takiej sytuacji zrobić ?
 
Top Bottom