Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Czy DLC z nowymi finiszerami jest już dostępne na PS4? Ale raczej ślepy nie jestem i bym zauważył, więc czy ktoś wie może kiedy ten dodatek będzie dostępny? Z tego co czytałem na PC i XBOX One już jest :/
 
Czy DLC z nowymi finiszerami jest już dostępne na PS4? Ale raczej ślepy nie jestem i bym zauważył, więc czy ktoś wie może kiedy ten dodatek będzie dostępny? Z tego co czytałem na PC i XBOX One już jest :/
Będzie dostępne ale nikt nie wie kiedy. To przecież Sony i ich wieczne problemy.
 
Last edited:
Wydaje mi się że nawet jak skończyłeś grę ten DLC ma być wtopiony w grę... A zapewne na pewno ukończyłeś wiec jestem niemal pewny że będzie osobny quest.
 
zapewne na pewno

Albo jedno, albo drugie ;)

Co do dużych DLC - na chwilę obecną wiemy tylko tyle, że będą, oraz gdzie ma się rozgrywać ich akcja. No i, tak jak powiedział przedmówca, będzie to oddzielny quest. Pytanie brzmi, czy umieszczony w standardowej grze, czy odpalany z menu (w tą drugą opcję wątpię). Jeszcze bardziej jestem ciekaw motywacji, którą narzucą nam redańczycy by wybrać się do, jakby nie patrzeć, odległego Tusą ;)
 
Najbardziej liczyłbym na jakiś dobry set wiedźmiński powiązany z dłuższym zadaniem (tzn. nie same notatki itd. tylko jakieś ciekawsze, dłuższe zadanie). Chociaż to tylko pobożne życzenie. Te wszystkie DLC od początku miały być takie małe.
 
Nie. Nigdy za dużo :p Im większa różnorodność w pancerzach wiedźmińskich, tym lepiej. Za dużo jest natomiast beczek i wszelkiego rodzaju płytówek.
E tam. Płytówki są dwie, beczek co prawda trochę więcej, ale na samym Temerskim i Nilfgaardzkim Rynsztunku (które przecież są super) da się dotrwać do pierwszego pancerza Kota. Później jest już z górki :p.
 
Ale stwierdził, że Gryfa w ogóle nie zalicza. Ale tak czy siak moim zdaniem wystarczy - są 3 typy pancerzy, wszystkie mają po jednym rynsztunku to po co dawać jeszcze kolejny?
 
to po co dawać jeszcze kolejny?
Po to, żeby w grze faktycznie był większy wybór ciuchów, w których Geralt nie wygląda jak błazen, żołnierz, albo rycerz.
Fajnych pod względem designu pancerzy ze świecą w grze szukać, w przypadku wiedźmińskich setów każdy prócz kota jest zepsuty ulepszeniami.
 
Wilk figuruje jako wzmocniony pancerz, nie lekki, średni czy ciężki. Po czym wnosicie, że jest średni?
 
Top Bottom