Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Dopiero teraz zauważyłem, że zamek z arta powyżej to screen z gry :p.
Wygląda na dość mały (w sensie zamek, nie screen).
 
Last edited:
A, o to chodzi :p Strasznie biednie to wygląda, jeżeli to są te same zamki. Własnie dlatego chętnie zobaczyłbym jakiś film, czy serial, gdzie sprzęt nie ogranicza twórców.

Zamek książęcy właśnie wygląda bardzo ładnie na arcie. Miasta nie widać, bo może jest z drugiej strony góry, lub pod nią.
 
Hej, a może będzie możliwość odtworzenia Pamiętnej Nocy w dodatku Krew i Wino? :D To byłoby coś... Bruxa. Tego potworka mi brakowało w podstawce.
 
@SMiki55 No to w takim razie musieliby zrobić większe miasto, niż Novigrad. Tym razem to jest ogromny zamek, a nie płaskie miasteczko z jedną wieżą.
 
Adam Kiciński mówiąc o dodatku "Serca z kamienia" trzymał w ręku pudełko z nowym renderem Geralta na okładce(slajd nr 34). To oczywiście nic nie znaczy, ale może jakaś mała szansa na wydanie dodatku(ów) w pudełku jest.
Oby. Chciałbym pudełkowe wydanie dodatków. W ogóle da się gdzieś obejrzeć tą prezentację?

Cenega wyda pudełkowe dodatki do Pillars of Eternity, które działają na podobnej zasadzie, tj. season passa na 2 rozszerzenia, więc dlaczego cdp.pl tak nie może zrobić?
 
Last edited:
Ja też chętnie kupiłbym pudełkowe wydanie THE - EXPANSION PASS w jakiejś rozsądnej cenie powiedzmy do 90 PLN bo wersji cyfrowej nie mam zamiaru nabywać bo jakoś jestem zrażony takim kupowaniem gdy kupiłem dodatek do Two Worlds II i okazało się że nie chciał on działać z pudełkową podstawką
 
Na twarzy Geralta widzimy znak, o którym było mowa w wyciekłych dialogach



 
@eineingarp Ciekawe znalezisko, czyli wychodzi na to, że
akcja dodatku dzieje się na pewno po odnalezieniu Ciri, prawdopodobnie z kompletnym trio (C,J,T) - fabularne okolice zbiórki w Novigradzie? Osobiście wolałbym jednak akcję dodatku po zakończeniu fabuły, z questami poziomu 35+.
No nic, konkrety poznamy jak Redzi na początku września coś oficjalnie powiedzą.
 
Czyli że
będą dodatkowe dialogi z postaciami głównymi.
Nie "Serca z Kamienia" tylko "Kamień z Serca" w takim razie sie powinien nazywać ten dodatek:p I podoba mi się, że
odnieśli się do tego rozpiętego kaftanika Ciri, o który wszyscy mieli tyle pretensji:D
 
końcówka tych spoilerów była wrzucana
ale czy to ,,second only to Lambert'' w tej wczesniej wrzucanej wersji nie było mówione przez Triss?

i o co chodzi z okularami Magistra?
 
Last edited:
Hatak może zmienił nazwę, ale poziom merytoryczny ich newsów jest tak samo niski jak zawsze. Oczywiście, że pierwszym dodatkiem będą Serca z Kamienia.
 
Dzięki za rozwianie resztek wątpliwości. Zatrudniają byle kogo i później dzieją się tam różne rzeczy nie związane z prawdą.
 
Powiedzieli że początek września czyli być może pod koniec tygodnią coś powiedzą, w końcu od jutra już mamy wrześniej. W najgorszym wypadku dowiemy się czegoś w przyszłym tygodniu. Może @Marcin Momot już jest gotowy uchylić rąbka tajemnicy :D ? To jak, ten tydzień czy raczej przyszły :p ?
 
Powiedzieli że początek września czyli być może pod koniec tygodnią coś powiedzą, w końcu od jutra już mamy wrześniej. W najgorszym wypadku dowiemy się czegoś w przyszłym tygodniu. Może <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
@<a href="http://forums.cdprojektred.com/member.php?u=2000031" target="_blank">Marcin Momot</a>
<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> już jest gotowy uchylić rąbka tajemnicy :D ? To jak, ten tydzień czy raczej przyszły :p ?

 
Top Bottom