Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Co do mieszkańców Winnicy to ktoś poza kucharką może się tam pojawić? Czy tylko ona?

Wygląda na to, że
na końcu może na nas czekać Triss/ Yen/ Ciri. Ta ostatnia pojawi się tylko wtedy gdy nie miało się romansu z żadną z czarodziejek. Pojawia się jako cesarzowa albo jako wiedźminka. Słyszałem też o Jaskrze o ile Ciri nie żyje i z nikim się nie wiązaliśmy.
 
W wielkim skrócie
trafiamy do sierocińca w którym możemy usłyszeć "Pamiętną Noc", następnie do jaskini Uśpionego, a potem tylko walka z Dettlaffem. Całość zajęła mi około 40 minut (wliczając trzy śmierci).


A czy walczy się z Orianną? W końcu to Alp ze zwiastuna. A ten Uśpiony, który kąsa Geralta? Czy też nic się z nim nie dzieje?
 
A czy walczy się z Orianną? W końcu to Alp ze zwiastuna. A ten Uśpiony, który kąsa Geralta? Czy też nic się z nim nie dzieje?

Uśpiony w istocie kąsa Geralta. Co do Orianny osobiście z nią nie walczyłem ale wydaje mi się, że byłoby to możliwe przy innym poprowadzeniu rozmowy.
 
@IlidanDA @Pslak
Ona nie jest w dodatku wampirem wyższym? Bruxy czy tam inne alpy nie są tak inteligentne, przystosowane do życia między ludźmi i nie panują nad żądzą krwi w dużym stopniu.
 
Uśpiony w istocie kąsa Geralta. Co do Orianny osobiście z nią nie walczyłem ale wydaje mi się, że byłoby to możliwe przy innym poprowadzeniu rozmowy.

A po tym kąsaniu i upadku co się dzieje? Bo do tego momentu widziałem filmik. Żadnej walki i od razu Dettlaff?

---------- Zaktualizowano 18:18 ----------

@IlidanDA @Pslak
Ona nie jest w dodatku wampirem wyższym? Bruxy czy tam inne alpy nie są tak inteligentne, przystosowane do życia między ludźmi i nie panują nad żądzą krwi w dużym stopniu.

Na moje oko to Alp Alfa.

PS. @Pslak
Zerknij w PW.
 
Last edited:
W wielkim skrócie
trafiamy do sierocińca w którym możemy usłyszeć "Pamiętną Noc", następnie do jaskini Uśpionego, a potem tylko walka z Dettlaffem. Całość zajęła mi około 40 minut (wliczając trzy śmierci).

Heh, z opisu, nijak się nie umywa do alternatywnej sekwencji, ale może zyskuje przy bliższym poznaniu.
 
@IlidanDA
Szukamy wyjścia z jaskini, mordujemy biedne protofledery, rozmawiamy z Uśpionym, a następnie pojedynek z Dettlaffem

Zapomniałem wspomnieć, że gdy zdecydujemy się na tę ścieżkę będziemy mogli jeszcze zmienić zdanie tuż przed wyruszeniem do jaskini.
 
@IlidanDA @Pslak
Ona nie jest w dodatku wampirem wyższym? Bruxy czy tam inne alpy nie są tak inteligentne, przystosowane do życia między ludźmi i nie panują nad żądzą krwi w dużym stopniu.

Gerwant inną postać która prowadzi w miarę normalne ludzkie życie podejrzewa o bycie alpem, więc tak z tym przystosowaniem źle być nie może.
 
@IlidanDA
Szukamy wyjścia z jaskini, mordujemy biedne protofledery, rozmawiamy z Uśpionym, a następnie pojedynek z Dettlaffem

Zapomniałem wspomnieć, że gdy zdecydujemy się na tę ścieżkę będziemy mogli jeszcze zmienić zdanie tuż przed wyruszeniem do jaskini.

Brzmi ciekawie. Dzięki! A możesz mi powiedzieć
Jak reaguje siostra Anny, gdy się od tej dziewczynki w krainie bajek nie wygra ani nie kupi wstążki? Dalej się wtedy szuka tych fasolek itd? Bo wiadomo, że ceną za brak tego wstążko-amuletu jest jej śmierć i wtedy pojawia się bard.
 
Brzmi ciekawie. Dzięki! A możesz mi powiedzieć
Jak reaguje siostra Anny, gdy się od tej dziewczynki w krainie bajek nie wygra ani nie kupi wstążki? Dalej się wtedy szuka tych fasolek itd? Bo wiadomo, że ceną za brak tego wstążko-amuletu jest jej śmierć i wtedy pojawia się bard.

Robi smutną minę, a potem z wahaniem idzie za Geraltem. Poza tym nie ma zmian. Nawet romans jest możliwy.
 
Brzmi ciekawie. Dzięki! A możesz mi powiedzieć
Jak reaguje siostra Anny, gdy się od tej dziewczynki w krainie bajek nie wygra ani nie kupi wstążki? Dalej się wtedy szuka tych fasolek itd? Bo wiadomo, że ceną za brak tego wstążko-amuletu jest jej śmierć i wtedy pojawia się bard.

Tu są wogóle jaja bo wygranie tej rzeczy jest
opcjonalne w quescie. Znalazłem 3 fasolki i poleciałem dalej, bo po świniach miałem dosyć. Do wpisu na tym forum myślałem, że zawsze Anna ginie w tej scieżce i zawsze trafiamy do pierdla. Nie sadziłem że Redzi zmienią całą końcówkę z powodu jednej opcji
 
Last edited:
Teraz pytanie z innej beczki: Czy w DLC można w końcu zdobyć białą Płotkę?
Czarna jest od Cesarza. Brązowa to normalna.
 
Mam pytanko dotyczące pancerza z tego 1 screenu. Jest to zbroja podobna do tej w W1, podobno to zbroja mantykory, ale u mnie górna jej część wygląda trochę inaczej. Nie bać się, w spoilerze są tylko screeny z przedstawioną zbroją i tym co jest u mnie. Osobiście wolałbym, żeby mój pancerz wyglądał tak jak na tym pierwszym screenie.



A tutaj jest to co ja mam, oczywiście po za rękawicami, bo one już nie są z setu.
View attachment 46241
View attachment 46261

I teraz pytanie czy to jest to samo ? Bo jak dla mnie niekoniecznie... nawet wywaliłem wszystkie mody, ale też nic to nie zmieniło. A może to ja coś pomyliłem i to nie jest ten sam rynsztunek :)
 

Attachments

  • 2016-06-02 19_36_52-Greenshot.jpg
    2016-06-02 19_36_52-Greenshot.jpg
    99.9 KB · Views: 44
  • 2016-06-02 19_37_20-Greenshot.jpg
    2016-06-02 19_37_20-Greenshot.jpg
    118.2 KB · Views: 34
  • 2016-06-02 19_37_20-Greenshot.jpg
    2016-06-02 19_37_20-Greenshot.jpg
    121.6 KB · Views: 41

Guest 3872667

Guest
Czy ktoś wie,gdzie mogę znaleźć czarta? (nie mogę zrobić odwaru) a skończyłem 100% podstawki i pierwszego dodatku.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom