Wiedźmin 3 - prośba o zapis

+
Wielkie dzięki za save,jednakże Kolega zrobił wszystkie zlecenia na bestie i praktycznie wszystkie misje poboczne,których mi się niestety nie udało zrobić ,więc jeżeli ktoś jeszcze ma podobne zapisy to proszę o wrzucanie ich tu bądz na e-mail : wassilllo@wp.pl
W każdym razie jeżeli nie znajde lepszego to na 100% skorzystam ! Jeszcze raz dzięki :)
 
WIedźmin 3 - prośba o zapis

Jako, że coraz częściej zaczynają się pojawiać prośby o udostępnienie zapisów z różnych momentów i konfiguracji gry, doszliśmy do wniosku, że przyda się zrobić mały porządek. Jeden temat zamiast kilku czy kilkunastu mniejszych. Jeśli więc poszukujecie konkretnego zapisu z Wiedźmina 3, zgłoście to tutaj, a ktoś na pewno pomoże.
 
Witam, mi niestety też zapisy gry umknęły po formacie, czy posiada ktoś zapisy miej więcej w takim miejscu:
-lvl ok 13 (rozwój: walka bronią styl szybki + znaki - ale tutaj można się wspomóc eliksirem resetującym - tak swoją drogą gdzie go można dostać:p?)
-Zadanie główne - skończyłem poszukiwania w velen i udałem się do Triss w Novigradzie - od tego momentu chciał bym dalej zacząć
-Reszta rzeczy chyba już nie jest tak bardzo istotna...
Jak ktoś będzie mógł pomóc to będę bardzo wdzięczny
 
Wiedźmin 3 - save Skelige zadanie Ostatnie Życzenie

Hej,
Straciłem wszystkie save do Wiedźmina 3.
Byłem po przejściu wątku fabularnego na Skellige, po zadaniu 'Ostatnie Życzenie' - level 21. Wybrałem Yen, podziękowałem Triss. Z zadań pobocznych miałem zrobione w Białym Sadzie, Velen, Novigradzie praktycznie wszystko w granicach mojego levelu. Macie może podobny save?
Z góry dzięki za pomoc.
 
Jest w stanie ktokolwiek mi pomóc?
Zadanie "Królewski gambit" na Skellige robiłeś? Mam kilka zapisów z tamtego okresu m.in. przed wykonaniem tego zadania i przed "Ostatnim życzeniem" dla Yen. Mam też jeden po gambicie (Hjalmar). Kilka questów pobocznych na Skellige zostało, a wątek główny kieruje nas do Velen po Umę. Poziom ~22.

---------- Zaktualizowano 11:27 ----------

Z tym, że mam tam zbroję niedźwiedzią, a ta od patcha 1.07 wymaga 25lvl. Nie polecam robić questu z Juttą. ;)
 
Keirę i Letho też odesłałem, ale Baron i Anna u mnie żyli, ale nie narzekam.
Bardzo dziękuję za pomoc :)
 
Zadanie "Królewski gambit" na Skellige robiłeś? Mam kilka zapisów z tamtego okresu m.in. przed wykonaniem tego zadania i przed "Ostatnim życzeniem" dla Yen. Mam też jeden po gambicie (Hjalmar). Kilka questów pobocznych na Skellige zostało, a wątek główny kieruje nas do Velen po Umę. Poziom ~22.

---------- Zaktualizowano 11:27 ----------

Z tym, że mam tam zbroję niedźwiedzią, a ta od patcha 1.07 wymaga 25lvl. Nie polecam robić questu z Juttą. ;)
Stary wysłałbyś mi tego sava, mniej wiecej poczatek skellige pierwsze zadania tak do wycieczki do lasy z yen?? pls jak bys mogl wyslij mi to na maila
b-bulawka@wp.pl
 
Witam. Formatowałem dysk i zapomniałem zostawić save`y. Byłem przed bitwą w Kaer Morhen. Wybrałem Triss, Yen pogoniłem. Cerys została władcą Skellige. Ma ktoś może zapis jakiś? Jak tak to podeślijcie na great.bashey@gmail.com
 
Wiedźmin 3 -Save potrzebny

Witam, niestety nie dawno straciłem cały zapi z gry wiedźmin 3,
byłem na wyspach skellige w tym świętym lesie z Yen, gdzie odkryliśmy że Ciri naparzała się z dzikim gonem, jak by była jakaś miłóa osobą która byłaby mniej więcej w tym miejscu, i mogła mi wysłać save na maila
był bym wdzięczny, mój mail b-bulawka@wp.pl
 
Last edited by a moderator:
Witam, wysypał mi sie Windows i straciłem save'y. Ukończyłem poszukiwanie Ciri w Novigradzie i dopłynąłem na Skellige. Triss odpłyneła. Ma ktoś taki zapis? Może być w trakcie zadań w Novigradzie.
 
Top Bottom