Edycja GOTY a zwykła ( GOG ) oraz pytanie o zapis w chmurze

+
Cześć,

chciałbym Was zapytać o dwie rzeczy.

1. Grałem w W3 przez 2 lata ( nie mam za dużo czasu na gry ale W3 jest tego warty ^^ ) na normalnej podstawce + kupując dodatki. Zauważyłem teraz na GOG'u że dostałem za darmo edycję GOTy. Chciałbym przejść za niedługo grę w NG+ raz jeszcze. Pytanie jest takie czy nic nie tracę jeśli będę przechodził na tej "starej - podstawowej" wersji a nie wersji GOT'y ? Chodzi mi o ewentualne aktualizacje czy coś takiego ( a jak z modami ? ). Nie ma tutaj żadnej "niekompatybilności" ? Mam tam swój czas gry i achievementy - nie zależy mi na nich jakoś szczególnie ale w sumie fajnie byłoby grać cały czas na tej wersji gry.

2. Zapis w chmurze - czy pliki są identyczne tak w chmurze jak i na dysku ? Czy mogę tego używać zamiennie to raz, a dwa czy mając włączoną chmurę pliki zapisu zapisują się również lokalnie ? Chcę mieć po prostu ( taki nawyk zawodowy :p ) możliwość zrobienia kopii zapasowej na inny nośnik samemu. Nie lubię polegać w 100% na chmurze, stąd pytanie.

P.S. Właśnie zauważyłem że wrzuciłem temat w ogólny dział techniczny a nie w ten o W3 - przepraszam :).
 
-Na PC zapisy przechodzą bo korzystają z tego samego folderu ale zawsze możesz sobie zgrać...
-Aktualizacji już raczej nie będzie a gdyby jednak to obie wersje dostaną...
-Czas gry nie przejdzie a co do achievement ów to mi część przerzuciło ale nie wszystkie...nie wiem jak to działa ale raczej nie licz, że wszystkie w 100% przejdą...
-z modami to zależy bo GOTY różni się skryptem więc część modów (ale mała ilość) nie będzie działać (jest mod który zmienia skrypt na non-goty więc wtedy będą działać)
 
Top Bottom