Wiedźmin 3 - prośba o zapis

+
Witam, poszukuję save na PS4 do zrobienia trofeów związanych z poziomem trudności, więc save może być nawet po walce z Eredinem, ale wcześniejsze też się przydadzą, oczywiście na najwyższym poziomie trudności :), nie interesują mnie rzeczy poboczne, fabula itd. bo mam swój save, po prostu gdzieś przy robieniu innych osiągnięć chyba zmieniłem na chwilę poziom trudności i trofeum nie wpadło, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)
 
Hej! Mam pewne rozmyślania, przeszukałam wszystko, co mogłam i nigdzie nie znalazłam konkretnej odpowiedzi. Mianowicie jestem w grze naprawdę daleko(jestem już w Kaer Morhen). Problem polega na tym, że hen hen wstecz zabiłam Keirę Meitz i.. cóż, zaczęłam żałować .W związu z tym mam małe rozmyślania- czy jakimś cudem można podmienić save z Keirą (czy ktoś taki ma?) czy jedynym sposobem by zmienić fabułę gry muszę przechodzić ją od nowa? Proszę o odpowiedź :(
 
Raczej podmiana zapisu nic nie da w świetle późniejszych wydarzeń (kilka godzin do przodu od momentu "sejvu" ). Może gdyby istniał jakiś edytor (może istnieje) stanu zapisu gry...
Nie jestem jednak ekspertem, więc mogę się mylić.

P.S. Radzę ten fragment z Keirą, tak asekuracyjnie, opatrzyć spoilerem.
 
W związu z tym mam małe rozmyślania- czy jakimś cudem można podmienić save z Keirą (czy ktoś taki ma?) czy jedynym sposobem by zmienić fabułę gry muszę przechodzić ją od nowa?(
Na pewno ktoś ma, ale bardzo mała szansa że będzie zgodny z twoimi innymi wyborami (przed bitwą o KM), nie wspominając o ekwipunku czy zleceniach (tzn. które zostały wykonane, a które nie). Jeżeli tak ci zależy, to musisz się cofnąć do swojego save'u sprzed decyzji o Keirze (czyli najpewniej przed "wypadem" z nią, a po wykonaniu questu z wieżą na Kłomnicy). To ci przynajmniej zaoszczędzi powtarzania tego, co wykonałaś wcześniej (Biały Sad, początek questu z Baronem, elfie ruiny - i cokolwiek pobocznego zrobiłaś w międzyczasie).
 
Hej! Mam pewne rozmyślania, przeszukałam wszystko, co mogłam i nigdzie nie znalazłam konkretnej odpowiedzi. Mianowicie jestem w grze naprawdę daleko(jestem już w Kaer Morhen). Problem polega na tym, że hen hen wstecz zabiłam Keirę Meitz i.. cóż, zaczęłam żałować .W związu z tym mam małe rozmyślania- czy jakimś cudem można podmienić save z Keirą (czy ktoś taki ma?) czy jedynym sposobem by zmienić fabułę gry muszę przechodzić ją od nowa? Proszę o odpowiedź :(

Ktoś mógłby ci podesłać save w którym Keira żyje, nie będzie z tym pewnie żadnego problemu. Problem w tym, że oprócz Keiry do tej pory podjęłaś też mnóstwo innych decyzji i musiałabyś znacznie dokładniej określić jakiego save'a szukasz. I chyba szybciej znajdziesz pomoc w tym temacie, który jest dedykowany zapisom z W3 http://forums.cdprojektred.com/threads/54843-Wiedźmin-3-prośba-o-zapis?highlight=prośba+save
 
Witam, mam pewien problem z save z gry. Miałem format komputer i zapisałem sobie save na pendrive, wczoraj po zainstalowaniu Wiedzmina 3 i wgraniu do katalogu z save'ami mojego zapisu pokazuje mi sie oto taki komunikat gdy próbuje wczytać grę "Do wczytania zapisu potrzebna jest następująca dodatkowa zawartość…."

Wcześniejsza wersja Wiedźmina to 1.10 a teraz mam 1.12.1 w czym problem ?
 
Zapewne nie masz zainstalowanych "małych" DLC (fryzury, ubranka itd.). Ściągnij je sobie najlepiej przez GOG Galaxy, save powinien działać.
 
No dokładnie tak ! ale ja posiadam zawartość tych wszystkich DLC, a z tego co wiem przez GOG do ver 1.12.1 wszystkie się automatycznie instalowały.

---------- Updated at 10:57 AM ----------

Dzięki Kolego jednak miałeś 100% racje ! Nie wiem dlaczego wczesniej były na 1.10 a teraz się nie zainstalowały ! Dzięki jeszcze raz !
 
Niestety po wymianie sprzętu musiałem robić całkowitego formata i usunęły mi się save'y. Jeżeli ktoś posiada save z Aktu 1 misja główna Poeta w opałach lub coś pobliskiego najlepiej z Novigradu to prosiłbym o podesłanie.
 
Last edited:
Save'y w Wiedźminie 3 na PS 4

Hej, po przejściu gry chciałbym cofnąć się do Novigradu i podjąć inne decyzje w kilku miejscach. Niestety z poziomu gry stare zapisy mi się już "nadpisały".
Czy mogę je gdzieś na konsoli znaleźć i "aktywować"? Jeżeli nie to chociaż czy jest możliwość, żeby ktoś mi przesłał taki save i żebym go załadował jakoś na konsoli?
 
Hej, po przejściu gry chciałbym cofnąć się do Novigradu i podjąć inne decyzje w kilku miejscach. Niestety z poziomu gry stare zapisy mi się już "nadpisały".
Czy mogę je gdzieś na konsoli znaleźć i "aktywować"?
Nie.

Jeżeli nie to chociaż czy jest możliwość, żeby ktoś mi przesłał taki save i żebym go załadował jakoś na konsoli?
Tak, przez pamięć USB (pendrive).
 
Tak, przez pamięć USB (pendrive).
Potrzebowałbym jakiegoś save'a z Novigradu przed podjęciem decyzji o związku z Triss. Fajnie byłoby gdyby ktoś miał zapis ze zbroją Kota, rozwiniętą postacią w kierunku walki mieczami + ewentualnie znaku Quen i zdolności wydłużającej czas trwania eliksirów.

Co do wyborów w grze to robiłem wszystkie questy i starałem się ludzi raczej ratować niż olewać. No i sporo kasy miałem bo z 18 - 20 tysięcy.
Jak ktoś pamięta swoje decyzje to byłoby super gdyby je jakoś opisał :)

Czy ktoś byłby gotów się takim savem podzielić na PS 4? Oczywiście potrafię się odpłacić, wiem że my Wiedźmini nie wykonujemy zleceń za darmo, kodeks zabrania ;)
 
Czy ma ktoś może save'a (PC) przed epilogiem w Białym Sadzie (tzn. z Ciri jako wiedźminką), gdzie Radowid wygrał wojnę?
 
Bardzo potrzebuję save'a na PS4 po zrobieniu questów w Velen, Novigradzie i najlepiej po przygodzie z Yen w tym ogrodzie magicznym na Skellige, co walczyliśmy z Wilkołakiem. Ważne aby w tym zapisie Triss była odrzucona przez Wieśka w taki sposób, żeby mógł on związać się z Yen.
Opcjonalnie fajnie byłoby gdyby żył Baron oraz żeby Keira Metz (po romansie z Geraltem :D) odesłana została do Kaer Morhen. Opcjonalnie jeszcze: przyjazne relacje z Vernonem Rochem, Triss (puszczenie z dymem siedziby Łowców Czarownic bez pozwolenia na tortury rudej).

Ktoś coś?
 
Last edited:
No, Ludziska.
Po 3 miesiącach miesiącach wracam do Wieśka, jednak nie będę ukrywał- nie chce mi się na nowo zbierać receptur, setów etc.
Dlatego też poszukuję Save 100% pod NG+ (z SzK).
Gdyby się dało to:
Set Wilka/Kota
Wszystkie recepty, zawsze idę w alchemię
Postać na około 39 lvl (może być +/-)
Runy Quen, Yrden
I to wszystko, będę z góry wdzięczny za podrzut ;)
 
Zapis gry SERCE Z KAMIENIA

Wita forumowiczów :)

Niedawno w moim posiadaniu pojawił się nowy komputer. Stary sprzedałem bez uprzedniego zgrania zapisów na dysk przenośny (byłem PEWIEN, że w dzisiejszych czasach trzymanie zapisów w chmurze jest czym naturalnym....również w przypadku GOG Galaxy......myliłem się).

W każdym razie chciałem prosić o podratowanie savem z gry. Z tego co pamiętam miałem już wykonaną ucieczkę ze statku, a kolejnym zadanie brzmiało "Uczeń zielarza" (muszę dodać, że są to już misje z rozszerzenia "Serce z kamienia"). Poziom miałem ok. 30. Byłoby super gdyby Wiedźmin nie "śmierdział" pieniędzmi (dla klimatu), a na podorędziu zostało w wykonania dość sporo misji pobocznych. ;)

Pozdrawiam. :)
 
Save do gry pod dodatki

Cześć.

Czy ktoś z Was posiada save z następującymi wyborami?
- wątek miłosny: Yen,
- Radowid żyje,
- Cerys rządzi na Skellige,
- Krwawy Baron żyje,
- Triss i Geralt ewakuowali czarodziejów z Novigradu,
- Keira i Leto wysłani do Kaer Morhen.

Chodzi o zapis z gry przed ostatnią misją głównego wątku, lecz bez wykonanych zadań z Serc z Kamienia. Najlepiej ze wszystkimi wykonanymi zadaniami pobocznymi z podstawki. Ogólnie wszystko wymaksowane co się da w podstawce. Na takim etapie byłem, gdy padł mi dysk twardy kilka dni temu:(.
Wersja gry oczywiście aktualna. Będę wdzięczny za każdy save, chociażby zbliżony do wyborów powyżej.​
 
Top Bottom