Wiedźmin 3 przejście w 101%

+

Guest 3872667

Guest
Wiedźmin 3 przejście w 101%

Witam chciałem przejść Wiedźmina 3 w 101%,ale napotkałem pewne komplikacje,które skutecznie mi utrudniają ukończenie gry.(Aktualnie zostało mi tylko to oraz 40 znaków zapytania[pewnie kontrabanda] na wyspach Skellige.Mam 100% osiągnięć oraz zrobione wszystkie zadania poboczne i prawie wszystkie poszukiwania.)

Pierwszy bug jest związany ze szkołą kota a dokładnie ,,poszukiwania II''



Każe mi iść do domu w Oxenfurtcie,gdzie w piwnicy ma być schemat spodni.Problem polega na tym że jest tam krata...

Drugi jest związany z poszukiwaniem "Mroczne dziedzictwo" gdzie pomimo zebrania wszystkich rzeczy(2skrzynie "na czerwono" + szkielete) gra pokazuje mi że o czymś zapomniałem...











A ostatnie 2 bugi są "chyba" graficzne,bo wyczyściłem wszystko a pokazuje mi że nadal czegoś nie zebrałem/odkryłem.


Ma ktoś jakiś sposób żeby owe bugi naprawić?(w ostateczności jakiś kod,który mi pomoże) Czy trzeba czekać na fix redów?

Z góry dzięki za pomoc.Pozdrawiam Dejv
(jak ktoś ma jakiś pomysł to tutaj może mi też napisać http://steamcommunity.com/id/Dejv1337/ )
 
Last edited by a moderator:
Mi z kolei wyparowały z dziennika poszukiwania mistrzowskiego Kota i Dźwiedzia (jak również czwarte części map, które za nie odpowiadały). Z Arnskrone mam podobnie.
 

Guest 3872667

Guest
Właśnie ukończyłem wieśka w 100%(wszystkie pytajniki,zadania poboczne,poszukiwania oraz osiągnięcia i rynsztunki wiedźmińskie),nie licząc tych zbugowanych.Nikt nie jest w stanie pomóc? :/
 
Właśnie ukończyłem wieśka w 100%(wszystkie pytajniki,zadania poboczne,poszukiwania oraz osiągnięcia i rynsztunki wiedźmińskie),nie licząc tych zbugowanych.Nikt nie jest w stanie pomóc? :/
No my ci fixa do gry nie zrobimy.
Przejrzyj ewentualnie wszystkie komendy do konsoli i zerknij jeszcze na nexusa pod hasłem "console extensions". Może znajdziesz coś, co ci pomoże.

Więcej pomysłów nie mam.
 

Guest 3872667

Guest
Jak myślicie jest jakaś możliwość na patch naprawiający bugi przed wyjściem dodatku Krew i Wino? :)
 
Przed premierą Serc z Kamienia wyszedł patch przygotowujący grę na dodatek, teraz pewnie będzie podobnie.

PS. 'Podbijanie' tematu podpada pod spam, jeśli ktoś będzie miał ochotę napisać coś sensownego to napisze.
 

Guest 3872667

Guest
Przed premierą Serc z Kamienia wyszedł patch przygotowujący grę na dodatek, teraz pewnie będzie podobnie.

PS. 'Podbijanie' tematu podpada pod spam, jeśli ktoś będzie miał ochotę napisać coś sensownego to napisze.
Dzięki :)
 
Szczerze to przeszedłem grę od początku na najnowszej łatce i wszystko jest w porządku z zadaniami (u mnie), również mam tego buga ze znakami zapytania. Wysłałem to do pomocy technicznej.
EDIT: W porządku to znaczy że da się fabułę przejść bez żadnych problemów, tylko na końcu skorzystałem z weryfikacji bo gra zaczęła szaleć.
 
Last edited:
Zauważyłem pewną zależność podczas poszukiwań ulepszonego zestawu Gryfa. Mając ustawione aktywne jakieś inne zadanie przetrzepałem skrzynię w jaskini koło wywerny królewskiej i wyjąłem schematy. Niestety nie odchaczyło mi to etapu zadania z poszukiwaniem - wciąż zostało mi jedno miejsce w Nowigradzie i przeszukana przed chwilą skrzynia w jaskini na południowym wschodzie mapy. W znanych schematach nie pojawiły się te na elementy ulepszonego gryfa znalezione wcześniej w jaskini koło wywerny. Podkreślę, że wyczyściłem skrzynie zanim odnalazłem znak gryfa przy wejściu do jaskini (wchodzilem do jaskini innym wejściem). Zadanie wciąż kierowało mnie do miejsca, gdzie powinien "zaświecić się" łeb gryfa, lecz ten był już nieaktywny.Wczytywanie poprzednich sejwów nic nie dawało, a więcej wracać się nie miałem chęci. Machnąłem ręką i ruszyłem do WMN po ostatni element tego poziomu setu. Kiedy go odnalazłem, w magiczny sposób znikł drogowskaz do skrzyni wyczyszczonej wcześniej (właśnie tej w jaskini koło wywerny królewskiej), a znalezione w niej schematy pojawiły się na liście znanych schematów.

Jednak nie wiem co musiałbym zrobić, gdy zawiesiła się ostatnia skrzynia ze schematem do tego setu.
 
Last edited:

Guest 3872667

Guest
Pobrałem Patch 1.2
Bugi,które zostały naprawione:
-Znacznik przy Kilkerinn i Zamku Zuter(ostatni spoiler,w pierwszym poście)
Bugi,które nadal są: (1 i 2 spoiler w pierwszym poście)
-Brak zejścia(drabiny) w poszukiwaniach rynsztunku szkoły kota II[spodnie]
-Poszukiwanie:Mroczne Dziedzictwo[z dodatku SzK] pomimo tego,że znacznik na mapie wygasł

View attachment 43681

to niestety nadal jest w misjach.Byłem tam dzisiaj jeszcze raz,żadna skrzynka nie była do zebrania/się nie świeciła.
 

Attachments

  • bug.jpg
    bug.jpg
    11.8 KB · Views: 65
Last edited by a moderator:
Osiagnięcie "Bicz boży" ciągle nie zaliczone, no ale dobra, to pomijam, bo to nie jest rzadkość. Ale ma ktoś problem z osiągnięciami "Krowobójca" i "Hulaj dusza"? Zrobiłem to i na moim podstawowym save i w nowej grze tylko serca z kamienia i ciągle nic. Ktoś coś?
 
Top Bottom