Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Mam nadzieję, że wpływ importowanego Save'a z dwójki będzie większy niż tego z jedynki. Bądź co bądź - wywieraliśmy wpływ na losy świata, a nie jednego miasta. :)
 
Tak w związku z savami to mam nadzieję że tym razem będzie jakieś okienko podsumowujące wybory z poprzedniej/poprzednich gier bo przy tylu wyborach, opcjach i kombinacjach po prostu nie wiem, który save jest który a w Wiedźminie 2 był tylko - o ile dobrze pamiętam - numer sava i koniec, żadnego podsumowania Zakon/Neutralny/Elfy albo Strzyga żyje/nie żyje itp. A na marginesie dodam że miło by było zobaczyć opcję "Nowa Gra+" i wiem że Arena się wielu nie podobała ze względu na to że Geralt by się pewnie w takie rzeczy nie bawiła ale mnie Arena wciągnęła i chciałbym zobaczyć coś podobnego w Wiedźminie 3 nawet z opcją grania PvP.
 
Właściwie co do importu z jedynki do dwójki opłaca się tylko po stronie zakonu, gdyż tylko wtedy pojawi się nowa postać. Co jest raczej słabe.
Inne wybory nie mają już najmniejszego znaczenia, przykładowo ratowałem w jedynce Adde żeby później połączyć Redanie i Temerie a w dwójce dowiaduje się że muszę ratować Anais.
Albo opcja z Talarem ( u mnie akurat przeżył) możesz go zabić z de wetem a w dwójce przesyła ci wiadomość :/
 
A ja od Wiedźmina 3 oczekuję:
- Niedużych wymagań sprzętowych (jestem PCtowcem)
- Mniejszej liczby różnych zakończeń gry (żeby dzięki temu fabuła gry została wydłużona)
- Nowych skilli (nie chodzi o nowe znaki, tylko np. F1 to młynek, F2 to riposta itd. oraz kombinacje tego typu)
- Ścieżki dźwiękowej z "Jedynki" (ten soundtrack rządzi )

To chyba na tyle :)

A poza tematem to mam nadzieję, że Wiedźmin 3 nie okaże się ostatnią częścią tej serii. Mam też nadzieje, że jeśli wyjdzie kontynuacja (po "Trójce") to REDzi wymyślą coś równie genialnego a nie "komercyjny shit przedłużany na siłę". Jeśli na Wiedźminie 3 skończą się przygody Geralta to mam nadzieję, że w innych grach REDów główną bohaterką gry będzie Ciri, oraz że spotkamy w tej grze duże nawiązanie do Wiedźmina :)

PS.
Mam nadzieję, że w "Trójce" okaże się iż dzięki dzikiemu gonowi do życia powrócili bohaterowie znani z sagi, którzy z Geraltem wyruszyli ratować Yennefer i Ciri :)
 
Ja bym chciał zobaczyć tylko jedną rzecz w W3, a mianowicie grób Essi Daven( poetki zakochanej w Geralcie, bliskiej przyjaciółki Jaskra) to chyba najbardziej zapomniana persona w wiedźminie.
 
radow01 said:
Ja bym chciał zobaczyć tylko jedną rzecz w W3, a mianowicie grób Essi Daven( poetki zakochanej w Geralcie, bliskiej przyjaciółki Jaskra) to chyba najbardziej zapomniana persona w wiedźminie.
I na co Ci to?Co innego jakby mieli zrobić postać podobną.
radow01 said:
A ja od Wiedźmina 3 oczekuję:
- Niedużych wymagań sprzętowych (jestem PCtowcem)
Z taką grafiką i otwartym światem na 100% nie będą małe.
radow01 said:
PS.Mam nadzieję, że w "Trójce" okaże się iż dzięki dzikiemu gonowi do życia powrócili bohaterowie znani z sagi, którzy z Geraltem wyruszyli ratować Yennefer i Ciri :)/>
Raczej niemożliwe.To by było bez sensu - po co wskrzeszać sojuszników swojego wroga?
 
radow01 said:
Ja bym chciał zobaczyć tylko jedną rzecz w W3, a mianowicie grób Essi Daven( poetki zakochanej w Geralcie, bliskiej przyjaciółki Jaskra) to chyba najbardziej zapomniana persona w wiedźminie.
Niemożliwe. Essi jest pochowana w lesie pod Wyzimą.
Ja bym chciał zobaczyć Wzgórze Sodden ale wiem, że to też kawał drogi od miejsca akcji W3.
 
A ja bym chciał jakiegoś rozwoju wątku związanego z Ves i ciekawego rozwiązaniowi jeśli chodzi o romanse i ich dostępność. Bo jeśli wierzyć doniesieniom, to wielkość świata większego niż ten ze Skyrim, nie liniowość zupełnie mi wystarczy bo gra najprawdopodobniej będzie lepsza niż cześć druga którą notabene uważam za świetna. Na pewno chciałbym udoskonalenia relacji miedzy przyjaciółmi, kompanami czy tez ważnymi dla dalszej rozgrywki postaciami coś podobnego jak w Mass Effect oczywiście nie to samo jednak Bioware fajnie buduje relacje miedzy członkami załogi czy NPC związanymi z Geraltem. Szkoda ze będzie to ostatnia cześć ale myślę że coś ciekawego wyjdzie jeszcze spod reki tej ekipy :)
z
Co by nie mówić już teraz kupuje w ciemno 3 cześć, jak tylko pojawi się pre order bo gra powali na kolana jak do tego przyzwyczaili REDzi. Wiec pozostaje mi czekać do 2014
 
Ja napiszę tak: mam nadzieję, że REDzi NIE zrezygnują z dziennika pisanego przez Jaskra. Był to fantastyczny, oryginalny pomysł. Bardzo często czytałem wpisy w dzienniku dla zwykłej frajdy. Tak świetnego rozwiązania nie wolno marnować.
 
Pamiętacie taką grę Mortal Kombat Trilogy... Marzy mi się aby coś podobnego zrobiono z Wiedźminem. Tzn po sukcesie W3 wydano rozszerzoną wersję obejmujące wszystkie 3 części gry na silniku Red Engine 3 złączone w jeden tytuł. Zdaję sobie oczywiście sprawę z kosztów takiego przedsięwzięcia, ale pomarzyć zawsze można.
 
Kismajes said:
Ja napiszę tak: mam nadzieję, że REDzi NIE zrezygnują z dziennika pisanego przez Jaskra. Był to fantastyczny, oryginalny pomysł. Bardzo często czytałem wpisy w dzienniku dla zwykłej frajdy. Tak świetnego rozwiązania nie wolno marnować.
Coś mi się zdaje, że to nie jest zwykły dziennik, tylko nowe "Pół wieku poezji" :D
Kismajes said:
Pamiętacie taką grę Mortal Kombat Trilogy... Marzy mi się aby coś podobnego zrobiono z Wiedźminem. Tzn po sukcesie W3 wydano rozszerzoną wersję obejmujące wszystkie 3 części gry na silniku Red Engine 3 złączone w jeden tytuł. Zdaję sobie oczywiście sprawę z kosztów takiego przedsięwzięcia, ale pomarzyć zawsze można.
Ano, fajna sprawa.Przede wszystkim miło by było zobaczyć odświeżone wersje paru postaci czy potworów :)
 
chciał bym aby redzi zatrudnili jakąś ekipę filmową i nakręcili jakieś promo do w3 ( około 10 minut ) Coś takiego jak ubi do ac3 http://www.youtube.com/watch?v=32U_KOUuQ74
 
W sumei nie mam za bardzo życzeń co do W3, chociaż... jeśli postac na koniu obok Geralta, na okładkowym arcie to faktycznie Ciri, to mam pobożne życzenie, żebyśmy mogli lezbę ubić, albo przynajmniej pozwolic jej zginąć. Dziękuję.

Może nie tyle sugestia, co źrodło inspiracji co do funcjonowania otwartego świata. Jest taka strona Skyrim GEMS, sa nan niej linki do wybranych modów, wraz z krótkim opisem i podziałem na kategorie (głównie takich, zwiększających immersję gry, niektóre to naprawdę genialne pomysły).
 
michalek12345 said:
chciał bym aby redzi zatrudnili jakąś ekipę filmową i nakręcili jakieś promo do w3 ( około 10 minut ) Coś takiego jak ubi do ac3 http://www.youtube.com/watch?v=32U_KOUuQ74
Jeśliby miało to zeżreć spory kawałek budżetu (a zapewne zeżarłoby), to ja wolę aby przeznaczyli takie środki na x więcej questów pobocznych. A trailer niech nakręcą "na silniku". Względnie tak jak przy W1 i W2, zatrudnią Bagińskiego (aczkolwiek - patrz wyżej).
 
Na pewno macie już własną koncepcję Wysp Skelige, ale chciałbym, żebyście chociaż przez sekundę zastanowili się nad tym: "wyspiarze nie są normalni". Popatrzcie na Brytyjczyków i Japończyków (szczególnie Japończyków!). I na każde inne społeczeństwo rozwijające się na wyspach. Ich kultura, moda, zachowanie różnią się od kultury ludów kontynentalnych i nie mam tutaj na myśli ubrań i zdobień na łodziach. Mam tu na myśli psychikę, normy zachowań, i niezdrową fascynację mackami. ;)

Właściwie wolałbym, żeby ludność Skelige mniej przypominała FUS RO DAH z rogami, a bardziej Brytów z Asterixa. :)
 
Top Bottom