Wiedźmin grą RPG roku na PC według Gamespy!

+
Wiedźmin grą RPG roku na PC według Gamespy!

Rok 2007 dobiega końca, a tym samym coraz częściej można znaleźć w sieci podsumowania dotyczące najlepszych gier upływającego roku. Co nas jeszcze bardziej cieszy, Wiedźmin jest doceniany przez społeczność graczy oraz magazyny i serwisy o grach, czego najlepszym dowodem jest przyznanie Wiedźminowi przez serwis Gamespy tytułu głosowanie graczy na najlepsze gry roku i również tutaj Wiedźmin nie jest bez szans.
 
Jak tak dalej pójdzie to Wiedźmin zgarnie wszystkie możliwe nagrody! :p I tego właśnie wam życzę REDsi - by tak dalej poszło ;] Odwalacie kawał dobrej roboty i dbacie o to by gra była idealna(wg. mnie - po patchu 1.2 będzie idealna). Należy wam się .....
 
Elwer said:
A to nie jest dopiero głosowanie? :p Bo tytuł troszkę mylący.
Nie, osobno grę roku wybierają redaktorzy Gamespy a osobno userzy tego serwisu. Stąd głosowanie użytkowników cały czas trwa na http://www.gamespy.com/articles/840/840041p1.html
 
Brysiu said:
Brysiu said:
A to nie jest dopiero głosowanie? :p Bo tytuł troszkę mylący.
Nie, osobno grę roku wybierają redaktorzy Gamespy a osobno userzy tego serwisu. Stąd głosowanie użytkowników cały czas trwa na http://www.gamespy.com/articles/840/840041p1.html
Acha rozumiem. :)Oczywiście serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
 
DarkRegis said:
Tez bym zaglosowal na Witczera, ale nie jestem userem GameSpya..... W kazdym badz razie gratzy :)
Tez nie bylem userem, ale wlasnie sie zarejestrowalem tylko po to, zeby zaglosowac. Zajelo mi to moze minute...
 
habrys said:
habrys said:
Tez bym zaglosowal na Witczera, ale nie jestem userem GameSpya..... W kazdym badz razie gratzy :)
Tez nie bylem userem, ale wlasnie sie zarejestrowalem tylko po to, zeby zaglosowac. Zajelo mi to moze minute...
Zacna postawa:)
 
Gratulacje! Gra powinna zgarnąć wszystkie możliwe nagrody w branży w kategorii RPG roku 2007 ! :)
 
Ale wy chyba nie czytacie... na pierwszym miejscu w ogólbym rankingu stoi Call of Duty: Modern Warfare. Wiedźmin jest na 10 miejscu w rankingu najlepszych gier tego roku:)EDIT:Ach, przepraszam :p Fakt, jest w rankingu na 10 miejscu, ale dostał tytuł gry RPG roku. Wychodzi na to, ze to ja nie czytam dokładnie - zwracam honor :)
 
Dorwall said:
\:)EDIT:Ach, przepraszam :p Fakt, jest w rankingu na 10 miejscu, ale dostał tytuł gry RPG roku. Wychodzi na to, ze to ja nie czytam dokładnie - zwracam honor :)
Jest chyba wśród 10 najlepszych gier tego roku a nie jest któryś tam z pośród tych gier ! Chyba że źle to rozumiem !?
 
Psyhe said:
Jest chyba wśród 10 najlepszych gier tego roku a nie jest któryś tam z pośród tych gier ! Chyba że źle to rozumiem !?
Jest w najlepszej 10, a do tego dostał tytuł najlepszego RPG roku.
 
Gratulacje!, ale tak szczerze, to trudno się dziwić, bo zrobiliście wyjątkową, naprawdę świetną grę.
 
Ciekawe z jakim to innym RPG-iem konkurował Wiedżmin?? Znowu ze S.T.A.L.K.E.R.E.M.?..;)) Ps.Przepraszam za tą złośliwość,ale w konkurencji "eRPeG roku na PC",to...a zresztą mniejsza z tym!!...
 
Zagłosowałem tak:2007 PC Roleplaying Game of the Year - The Witcher ale2007 PC Overall Game of the Year - Call of Duty 4: Modern Warfare Srki trzeba być jednak obiektywnym. Wiedźmin nie wniósł do świata gier tak dużo jak CoD4. Po prostu zawsze popieram nex-geny :)
 
LordBart said:
Zagłosowałem tak:2007 PC Roleplaying Game of the Year - The Witcher ale2007 PC Overall Game of the Year - Call of Duty 4: Modern Warfare Srki trzeba być jednak obiektywnym. Wiedźmin nie wniósł do świata gier tak dużo jak CoD4. Po prostu zawsze popieram nex-geny :)
..twój wybór..ale jeśli twierdzisz, że Call of Duty jes next Gen. to gratuluję...ot kolejna cześć kolejnej strzelanki z coraz lepszą grafiką, kompletnie nie wnoszącą nic nowego, zwykłe CoD tylko przeniesione w czasy współczesne..to wszystko już było..zrozumiałbym Bioshocka (jeśli ktoś lubi Fpsy),ale CoD ??
 
Top Bottom