Wiedźmin II Edycja Rozszerzona - pudełkowy update (ankieta)

+
No więc tak. Będzie oczywiście bez ładu i składu.


Nuda serkowi już doskwiera
Więc się za dokopanie marioironowi zabiera

Co to za brednie piszesz panie?
Weź się lepiej za apdejta ściąganie
No co nam rymy, mądre gadania
My nie od rozumowania, ale od grania

Takie rozmowy tocz na Onecie
Tam lepszych słuchaczy znajdziesz przecie
Z Czułym Wojtkiem se porymujesz
Razem z nim Onet zaspamujesz

A tutaj koniec wierszyków klecenia
Łeb mnie już boli od tego myślenia
 
No, dobra. Widać moje 2 zdania obróciły się przeciw mnie xD

I skoro Und prosiła, to wypada się dostosować :p
 
Dostaliśmy patcha do ściągnięcia na tydzień przed premierą i wersję z GoG, żeby nie mieć w przyszłości problemów z pobraniem zawsze aktualnej gry w całości. Myślę, że na tym prezenty od redów się skończą. Patch to niemal cała nowa gra. Jak ktoś będzie chciał pudełko, to za kilka miesięcy kupi je sobie na promocji w postaci drugiego egzemplarza gry.

Ja również wolałbym nieco tańszy od pełniaka update w pudełku, ale powiedziałem sobie "trudno, nie ma to nie ma".
 
Update wersja box był do W1, chętnie bym takie cos kupił do W2. Przyjemnie byłoby mieć wersję EE (czy jak tam ją zwali) w pudełku z okładką i nadrukiem na płycie zamiast srebrnych płytek verbatim.
To jak będzie? :p

Scaliłam z istniejącym tematem.
zi3lona
 
Łoles pół roku temu zaciekle walczył ws. pudełkowego update'u, i nic nie poskutkowało. A jak Walec nic nie wskórał, to chyba nikt nie wskóra :p
 
No to kiszka. Nie ma bata bym kupił tę samą grę drugi raz. Będę się bawił łatkami. Net nie problem, ale szkoda dziury w kolekcji.
 
Wallace said:
Nie będzie :p
U can take our lives, but u cannot take our pudełkowy update!

Może REDzi trochę nad wyrost Cię zaprosili do siebie, jeszcze im coś zrobisz z tego powodu :p
 
genNighty said:
U can take our lives, but u cannot take our pudełkowy update!

Może REDzi trochę nad wyrost Cię zaprosili do siebie, jeszcze im coś zrobisz z tego powodu :p

Wyniosę im pudełka :D FREEEEEEEEEEEEEEEEEEDOM !! !! !!
 
Top Bottom